Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 501 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 323 ... LastLast
Results 4,441 to 4,460 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4441 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ca sa aiba cui sa trimita mass-uri ca sa castige 50 de dolari ....

  2. #4442 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    A facut cineva vaccinul AH1N1 la scoala?Este necesara o hartie semnata de parinti pentru a face vaccinul?

  3. #4443 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Vrei sa faci vaccin ? Daca da , il poti face la doctor nu la scoala .
    Si am inteles ca sub 14 ani nu se face .
    Oricum , nu e obligatoriu , daca vrei faci , daca nu , nu !

    Cred ca trebuie ceva de la parinti daca ai sub 18 ani .

  4. #4444 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Am luat ban din cauza asta ,cica am dat copy-paste.Voua vi se pare ca am dat copy-paste?
    Stii vorba aia: "nu fa pe prostul, ca ramai asa".

    Daca tu consideri ca nu ai dat copy/paste la stirea aia, nu stiu sincer ce sa cred. Faptul ca ai schimbat 3 cuvinte in prima propozitie si restul le-ai copiat cuvant cu cuvant, nu inseamna ca ai facut tu o stire originala.

    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Am luat de pe alt site ,nu vreau sa fac news ca vad ca lui Greyhound nu ii plac newsurile mele,ca-s plagiate.Domne am ajuns sa copiem newsuri parca-s presedinte Sony sa stiu ce si cum,credca dupa Grey aicea ar trebui sa fim toti patroni la anumite firme sa postam news.
    Cum, nu stiati? Eu am actiuni importante la Microsoft si Andrewqp si erik95 sunt impreuna actionari majoritari la Sony. istrategie a trebuit sa iasa din functia de Editor cand si-a vandut pachetul de actiuni la Sony, iar Bobby era CEO la vreo 20 de firme si pur si simplu nu mai avea timp. Ce sa-i faci? Trebuie studii superioare, master si doctorat si extrasul de cont inainte sa postezi o stir

  5. #4445 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    A facut cineva vaccinul AH1N1 la scoala?Este necesara o hartie semnata de parinti pentru a face vaccinul?
    Trebuie sa ai minimum 16 ani ca sa faci vaccinul.Nu iti trebuie nimic de la parinti,trebuie doar sa completezi o foaie.

  6. #4446 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Asta cu clanul 'Visinata' e buna. Noi aici glumin, ne certam, ne contrazicem, dar ca intre prieteni. De, am avut eu pana acum o stare mai razbunatoare. Nu zic ca mi-a trecut complet, dar ma simt mai bine acuma. Consol3 este din nou aparatorul pacii si k1du presupun ca nu mai poate de ras lol. Toti ati sarit la mine in cap. In proportie de 50% pe buna dreptate. Nu m-am suparat de nimic. Intr-un fel toti suntem niste spam-ari.

    Pentru continuare, pareri, scuze si alea alea, va astept la urmatoarea intalnire cu o berica in mana.

  7. #4447 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Vrei sa faci vaccin ? Daca da , il poti face la doctor nu la scoala .
    Si am inteles ca sub 14 ani nu se face .
    Oricum , nu e obligatoriu , daca vrei faci , daca nu , nu !

    Cred ca trebuie ceva de la parinti daca ai sub 18 ani .
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Trebuie sa ai minimum 16 ani ca sa faci vaccinul.Nu iti trebuie nimic de la parinti,trebuie doar sa completezi o foaie.
    O sa il fac maine , multumesc pentru informatii.

  8. #4448 SP
    Member octav's Avatar
    Nasule, baga visinata sa ne impacam
    L.E.: Baga si tu aici rangurile in clanul tau. Sunt si eu pe acolo,nu?

  9. #4449 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    O sa vin cu damigeanta.

    PS-> Vii s-a intamplat vreodata sa pierdeti/furat ceva si sa va duceti la politie. Personal, mi s-a furat o camera foto d-slr si m-am dus la sectia 10. Am dat declaratie si am lasat si seria cu camera si o poza cu ea. Daca vi s-a intamplat cam in cat timp v-au recuperat obiectul respectiv. Dca stiti pe cineva care a patit, please share...

    ---------- Post added 10-01-2010 at 08:30 PM ----------

    Inca mai recrutez membrii in clan. Pana acum sunt eu, Khan ca vice-presedinte si Dedee ca administrator. lol

  10. #4450 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Slabe sanse,mie mi-au furat telefonu in piata , cand am simtit ceva la buzunar m-am intors repede si am prins'o de gat pe cea in fapt ( era femeie ) si i-am zis sa imi dea inapoi telefonu si a inceput sa tipe alta ca nu ea la furat ci un barbat ( ca sa descopar mai incolo ca lucrau mana in mana ) ...m-am dus la politie si nici acum n-am telefonu ( au trecut 4 ani ) nu prea ii intereseaza pe ei un telefon / camera foto ....abia reusesc ei la jafuri mari dar mite aici.

  11. #4451 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    The land of choice . Poti sa iti cumperi alta camera de pe acum .

  12. #4452 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Norocul lui e ca i-a fost furata in McDonalds si maine politia merge sa i-a inregistrarile video...

  13. #4453 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...tml#post252530 Nu vine sa cred ca alpachino asta are 16 ani si posteaza ca unul de 8.
    Attached Images Attached Images retard-owls.jpg

  14. #4454 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Pai cred ca o sa imi iau alta. Imi pare extrem de rau, dadusem si ceva bani grei pe ea. Daca pana vineri nu o gasesc, cu toate ca nu prea cred, imi fac o rata.

  15. #4455 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...tml#post252530 Nu vine sa cred ca alpachino asta are 16 ani si posteaza ca unul de 8.
    Veti spune unii probabil ca sunt spammer dar cine voteaza pt. banarea cel putin temporara a lui Al_Pachino?

  16. #4456 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Al_Pachino View Post
    Un nou spammer ...este in aria Bazar deci se iarta...
    Fratele tau?

    @consol3: eu,eu!!Un ban pe vreo 5 ani...

    @Dj_Andrei: Mie mi-a furat telefonul(N82) la scoala si noroc ca l-au vazut alti colegi si m-au chemat(omu` se credea bo$$ de bo$$ si suferea cu el) m-am dus la directoare, care l-a gasit pe politist, si-a chemat colegii si i-au surprins pe faptasii incercand sa-si vanda telefonul.Cand i-au luat au incercat sa ascunda tel. aruncandu-l in tufisuri, dar l-au gasit.I-au pus pe capota si la sectie cu ei(dosar penal etc).Daca nu ii vedeau colegii mei nu mai imi vedeam niciodata telefonul, pentru ca pt politisti nu e important un tel., aparat foto sau alte chestii "ieftine".

  17. #4457 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Fratele tau?

    Nu cred, dupa o nastere prematura cred ca mama lui a invatat sa foloseasca ''prezervativul'' si sa nu mai scoata inca unul ca in poza de mai sus.

  18. #4458 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Un vot si aici

  19. #4459 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    De ce sunt femelele atat de proaste ? (most of them) .

  20. #4460 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...tml#post252530 Nu vine sa cred ca alpachino asta are 16 ani si posteaza ca unul de 8.
    exista un site unde sa fie toate sau mai multe imagini de genul ala? adica o imagine pe un fundal negru, un titlu si niste blabla dedesubt

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts