Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 501 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 321 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4401 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    pai si un moderator incepe de la 0 nu?

  2. #4402 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Cum a ajuns moderator la 29 de posturi si 1000 de puncte de experienta ?
    CHUCK NORRIS

  3. #4403 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Chiar sunt curios ! Nu am mai auzit de el . Cum a ajuns moderator la 29 de posturi si 1000 de puncte de experienta ?
    Stai in banca ta. Unele intrebari nu trebuiesc puse niciodata in cazul in care nu stiai.

  4. #4404 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Chiar sunt curios ! Nu am mai auzit de el . Cum a ajuns moderator la 29 de posturi si 1000 de puncte de experienta ?
    Daca erai putin atent, stiai cine este si ce rol are in/ pentru acest forum si, mai ales, de ce are admin. Daca nu ai prins acele momente, Sid este un prieten/ coleg de-al lui MonkY care ajuta/ a ajutat la partea tehnica a forumului, motiv pentru care are si admin. In ce face el are nevoie de acel admin, pentru a instala linistit moduri/ modifica/ etc.

  5. #4405 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Attached Images Attached Images baby_kick.gif

  6. #4406 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  7. #4407 SP
    Senior Member huber's Avatar
    question : am jocul empire total war original si mi-am bagat w7 am dat sa il instalez din nou jocul , sa instalat steam si dupa aceea imi cere product key bag codul de pe carticica si imi zice ca deja este folosit , eu am mai instalat o data pe xp , intru in steam si nu imi da nici un joc , ce sa fac ? sau unde sa dau ca sa imi listeze toate jocurile ce le-am luat sau instalat de pe steam ca nu gasesc de loc , dau la my games dar nimic

  8. #4408 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Odata cumparat prin steam ar trebui sa ramana pe contu respectiv.Eu jocurile care le-am activat prin steam au ramas la my games...
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  9. #4409 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Console Games Forum - View Profile: sid ????

    El cine e ? Vad ca e si moderator !
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Chiar sunt curios ! Nu am mai auzit de el . Cum a ajuns moderator la 29 de posturi si 1000 de puncte de experienta ?
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    pai si un moderator incepe de la 0 nu?
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    CHUCK NORRIS
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Daca erai putin atent, stiai cine este si ce rol are in/ pentru acest forum si, mai ales, de ce are admin. Daca nu ai prins acele momente, Sid este un prieten/ coleg de-al lui MonkY care ajuta/ a ajutat la partea tehnica a forumului, motiv pentru care are si admin. In ce face el are nevoie de acel admin, pentru a instala linistit moduri/ modifica/ etc.
    Cel mai tare multiquote pe care l-am facut. Ever. Trickz a raspuns de nota 10. Sper sa vina si sid la una din intalnirile noastre, mai ales ca are si el consola totusi. In rest, desi nu are timp nici sa respire, ma salveaza din situatii disperate pe partea de php si sql. So, Respect sid !

  10. #4410 SP
    Member octav's Avatar
    Paunstefan e curios pentru ca vrea sa fie si el moderator sa ne baneze pe toti

  11. #4411 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    Paunstefan e curios pentru ca vrea sa fie si el moderator sa ne baneze pe toti
    Cine stie poate in 10-20 de ani cand ies Grey,Bodo si Mo la pensie poate prinde si el un admin pe aria de offtopic

  12. #4412 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Killing Spree
    Attached Images Attached Images untitled.png

  13. #4413 SP
    Banned Al_Pachino's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    [ATTACH]Sir Spam-a-lot[/ATTACH]

    Killing Spree
    vreau sa-mi iau mai repede un xbox pentru varul meu ca ziua lui este miercuri
    si am si gasit
    Thanks CG

  14. #4414 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Cine stie poate in 10-20 de ani cand ies Grey,Bodo si Mo la pensie poate prinde si el un admin pe aria de offtopic
    Nici nu vreau sa mă g�ndesc la perioada aia...probabil ca a notat deja userii care l au insultat

  15. #4415 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    guler rosu , dj_andrei consolistu' - patriot ...

    Christien, scuza-ma, dar te cunosc de undeva ? Vezi ca si eu si trickz iti dam lectii la gaming. Nu zic ca m-ai jignit cu ceva, dar eu zic sa stai in banca ta. Pana la urma tu de unde ai mai aparut ? Nu mi-o lua in nume de rau.

  16. #4416 SP
    Member octav's Avatar
    andrei,esti cam violent.te certi cu toata lumea.eu zic ca tu sa stai in banca ta.habar n-ai cand se glumeste

  17. #4417 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ce-ai ma octav , esti nebun ??? DJ-Andrei a fost la intalnire fraiere !!!!! Nu mai comenta , ca poate te trezesti cu vreo doua damigene de visinata peste ochi ... Puberus Nevroticus

  18. #4418 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Studentule, ai pofta ?

  19. #4419 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    - street fighter remix! lol

  20. #4420 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Nu stiu de ce cred ca Al_pachino este clona lui rapto a.k.a ady8

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts