Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 501 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2461 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    FAIL

    Pentru cei care nu si-au dat seara, SLI e valabila numai pentru nVIDIA, crossfire fiind pentru ATI.
    Am ras bine da din cate tin minte era si un program/joc ce facea gafa asta.

  2. #2462 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by End_of_Eternity View Post
    Lol,ai gresit forumul lol
    Te-ai inregistrat special ca sa imi spui mie asta ?
    Nu cred ca am gresit forumul pentru ca la Spambox nu se vorbeste numai de jocuri .



  3. #2463 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...de ce a primit ban userul mihaiionescudev?

    Chiar era interesantă faza cu Scoala de eficienta Microsoft.

  4. #2464 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Era chiar un spambot ordinar.

  5. #2465 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Download-ul ilegal aduce suspendarea abonamentului la net :: Media :: GSP.RO

    Ignorand faptu ca cel care a scris articolu a scris 2 3 cuvinte in propria limba ( se iarta ca e pagina de sport ...we understand ) ...sunt curios daca o sa se aplice legea asta si ce provider va face chestia asta...sa intrerupa contractul cu un client

  6. #2466 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Download-ul ilegal aduce suspendarea abonamentului la net :: Media :: GSP.RO

    Ignorand faptu ca cel care a scris articolu a scris 2 3 cuvinte in propria limba ( se iarta ca e pagina de sport ...we understand ) ...sunt curios daca o sa se aplice legea asta si ce provider va face chestia asta...sa intrerupa contractul cu un client

    nu cred ca vor face chestia asta... in primul rand e vorba de $$$ ,nu isi pot permite sa intrerupa contractele

  7. #2467 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    ar terbui sa lase mai mult de jumatate din ultizatori fara internet

  8. #2468 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    O sa se bata cap in cap toata chestia asta...pe criza asta providerii nu prea o sa le vina bine sa faca asa ceva...iar producatorii o sa ceara metode mai aspre...traim si vedem ce o sa se intample

  9. #2469 SP
    Member Skaar's Avatar
    in tari ca Rusia, Italia, Anglia, Franta, Romania(desi la noi e mult mai mica rata de download ilegal) daca providerii ar face asa ceva ar da faliment .

  10. #2470 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cea mai mare piraterie e in Spania ...romania nici nu e in top 5...suntem prea putini.

    Off : uuuh....666 posts , i'm sooo sexy.

  11. #2471 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Eu stiu ca in Rusia rata pirateriei este ceva in genul 99,99%

  12. #2472 SP
    Member Skaar's Avatar
    Italy (17.1%), Spain (15.1%), France (7.9%), Germany (6.9%), and Poland (6.1%)
    Romanii nu reusesc sa fie in top nici macar aici

    http://www.zeropaid.com/news/86950/r...o-game-piracy/

  13. #2473 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mai se auzea si de amenzi , daca ar face asta si-ar lua la bani dar nu s-a intamplat nimic .


  14. #2474 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Italienii sunt zgarciti.. tareeee
    I-am spus bunicii mele(sta in italia) sa imi ia MC Club: L.A si s-a dus in magazin si i-a spus o prietena ca de ce nu iau jocurile de pe net ca sunt gratis.. am ramas masca .. crezand ca am fi printre tarile care au rata pirateriei mare ,dar din cate vad suntem normali ..

  15. #2475 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Gah. Am balu' bobocilor la 10 si ma simt cam naspa. Si nici macar nu am masa. Majoritatea clasei mele nu are masa. lol

  16. #2476 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Mai se auzea si de amenzi , daca ar face asta si-ar lua la bani dar nu s-a intamplat nimic .


    Sa intamplat pe odc chestia asta daca nu ma insel....dar a fost treaba facuta de maimute...din mii de useri l-au luat pe unu si i-au dat amenda. 4 dolari pe melodie sau ceva de genu.

  17. #2477 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    stie cineva cum se numeste filmul acela in care oamenii isi injecteaza o substanta ca sa nu mai aiba sentimente si personajul principal nu mai ia acea substanta si face o revolutie inpotriva conducatorului?

  18. #2478 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Laurentiu has lost -2978 Experience points. That hurt!

  19. #2479 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    stie cineva cum se numeste filmul acela in care oamenii isi injecteaza o substanta ca sa nu mai aiba sentimente si personajul principal nu mai ia acea substanta si face o revolutie inpotriva conducatorului?
    Equilibrium (2002)

  20. #2480 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    multumesc , filmu asta il cautam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 501 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts