Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 257 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #2221 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...am și eu o �ntrebare (nu vreau să fiu �nțeles greșit sau ceva): de unde obsesia asta de a juca co-op cu un partener real?

    Tot văd discuții (pe forum) ba la Ledt4dead, ba la Call of Duty: World at War, ba la Mercenaries 2: World in Flames, ba la Army of Two, ba la Resident Evil 5, etc.

    Păi ce-i asta? [să nu vorbesc de faptul că nici 2% din cei care se tot afirmă �n topicurile cu pricina nu ajung să termine jocul (sau măcar o misiune) cu un partener real].

    Jucăm co-op?, terminăm jocul �mpreună?, ne băgăm la un co-op după ce-mi vine jocul?, etc

    ...jocurile se pot termina perfect, pe orice nivel de dificultate, folosind doar AI-ul din dotare lol. E adevărat că trebuie să ai grijă la anumite aspecte...dar se poate.

    Oki, să revenim la �ntrebarea mea: de unde obsesia asta de a juca co-op cu un partener real?

    Niciodată n-am �nțeles-o pe asta.

    *p.s.

    Am zis obsesie, că dacă rogi un prieten să te ajute să treci o misiune...aia e altceva.

  2. #2222 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu, cel putin, joc in co-op cu un partener real pentru ca e mult mai fun si interesant jocul, decat cu un Ai. de ex, eu nu am terminat niciodata Army of two, gow1, gow2 jucand single-player. cred ca am terminat gow1 de vreo 6-7 ori, daca m-as fi jucat singur nu cred ca l-as mai fi inceput vreodata.

  3. #2223 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by quik_123 View Post
    Este cineva amabil sa ma ajute si pe mine sa iau ceva de pe live? Ca nu reusesc.. Cu chestia aia ca e blocata pe regiuni datimi un pm si va dau id-ul meu. Thx.
    Mai bine postezi pe threadul de X360... aici doar spamam

    ---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...am și eu o �ntrebare (nu vreau să fiu �nțeles greșit sau ceva): de unde obsesia asta de a juca co-op cu un partener real?
    Nu cred ca e o obsesie... e pur si simplu mai fun. Mai comentezi o chestie, mai urli si tu la cineva (si cel mai frumos e ca ti se raspunde la fel, nu ca un AI stoopid). Mai faci o gluma, mai o prostioara si te dojeneste partenerul... si tot asa.

  4. #2224 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Un britanic de 42 de ani a simtit pe pielea sa ce inseamna serviciile de telefonie si internet mobil. Plecat in vacanta in Alpii francezi impreuna cu familia sa, Will Pierce a decis sa-si omoare timpul liber urmarind cateva episoade Top Gear. Deoarece nu avea niciun post britanic in camera de hotel in care se cazase, englezul a hotarat sa utilizeze abonamentul sau de internet mobil de la Vodafone, de 25 de lire sterline pe luna, pentru a descarca patru episoade ale celui mai cunoscut show auto al lumii.
    Finalul vacantei l-a gasit insa pe Pierce socat: la intoarcerea acasa, pe acesta il astepta o factura de mobil de 21.716 lire sterline (aproximativ 23.000 de euro), cauza fiind "utilizarea exagerata a serviciului de transfer de date in roaming". Pentru ca nu stia ca abonamentul sau era valabil pentru transferul unei cantitati mici de date, Will Pierce a "reusit" performanta de a descarca de pe site-ul oficial Top Gear cu 300 de lire pe minut, ceea ce l-a dus la o suma stronomica pentru fiecare episod urmarit: 5000 de lire sterline.
    "Clientul nostru a descarcat o cantitate foarte mare de date fara a avea abonamentul corect pentru a face acest lucru in afara tarii. Ii sfatuim pe toti utilizatorii internetului mobil sa verifice inainte de a pleca intr-o calatorie externa ce tip de abonament utilizeaza si care este cantitatea de date inclusa in abonamentul lunar", a declarat un purtator de cuvant al Vodafone UK.
    "Era sa lesin cand am vazut factura. A fost pur si simplu incredibil. Nu mi-am imaginat ca un serviciu poate sa coste atat pentru ca urmaresti doar cateva episoade ale unei emisiuni. Sunt surprins de faptul ca Vodafone a acceptat ca o persoana sa ajunga sa plateasca aceasta suma fara a o anunta in prealabil si fara a o avertiza de faptul ca a trecut de limita de credit inclusa in abonament. Nu a existat niciun avertisment legat de cat costa un minut de utilizare", a declarat britanicul.
    Compania de telefonie a ajuns in final la un acord cu Will Pierce, acesta fiind iertat de plata sumei astronomice de pe factura: "Aceste facturi sunt extrem de rare", si-au motivat oficialii companiei decizia.

    exact la fel am patit in vacanta, suma fiind insa mult mai mica (600eur).

  5. #2225 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sunt surprins de faptul ca Vodafone a acceptat ca o persoana sa ajunga sa plateasca aceasta suma fara a o anunta in prealabil si fara a o avertiza de faptul ca a trecut de limita de credit inclusa in abonament. Nu a existat niciun avertisment legat de cat costa un minut de utilizare...
    ...toți sunt niște excroci.

    Peste tot sunt probleme (oki nu chiar așa...astronomice dar sunt). Eu de eram președinte (vb. pentru gluma asta de tară numită Romania Carnaval) nu �i lăsam să-și desfășoare serviciile pe teritoriul tării.

    Marș acasă, hai, marș am zis...cu tot cu telefonia ta mobilă. Dar domnule președinte stați să vă explic...marș am zis.

    Dar cine să le zică?

    Iliescu? - Măi dragă...măi
    Constantinescu? - Barbă albastră
    Băsescu? - Ce-ai făcut cu flota marinare?

    ...niciodată!

  6. #2226 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by quik_123 View Post
    Este cineva amabil sa ma ajute si pe mine sa iau ceva de pe live? Ca nu reusesc.. Cu chestia aia ca e blocata pe regiuni datimi un pm si va dau id-ul meu. Thx.
    http://www.consolegames.ro/forum/f52...-pe-xbox-live/

  7. #2227 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Astazi am avut meci intre licee la basket si am dat 5 cosuri

  8. #2228 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    zilele acestea am de gand sa-mi fac un card pentru cumparaturi online. ce tip de card recomandati ?(eventual si banca)

  9. #2229 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...vechi da bun:



    Asta �nseamnă să joci �n echipă. Nu...cine are mai multe killuri și prostii...

    ...rezultatul se vede.

  10. #2230 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    zilele acestea am de gand sa-mi fac un card pentru cumparaturi online. ce tip de card recomandati ?(eventual si banca)
    Un VISA Electron de la ING. Mere aproape orunde !

  11. #2231 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Smash bros. Converse
    Attached Images Attached Images ssbb-20snkr.jpg

  12. #2232 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #2233 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    A murit Ion Dolanescu , Dumnezeu sa-l ierte. A facut stop cardio-respirator acasa la el.

  14. #2234 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    R.I.P.

  15. #2235 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    R.I.P.

  16. #2236 SP
    Senior Member huber's Avatar
    R.I.P

  17. #2237 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Dumnezeu sa-l ierte

  18. #2238 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    R.I.P.

  19. #2239 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    R.I.P.
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    R.I.P
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Dumnezeu sa-l ierte
    Quote Originally Posted by Bleszinsky View Post
    R.I.P.
    P-P-P-P-Post Hunter!

    Nu m-am putut abtine .

  20. #2240 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Doamne ce disperati! Daca doreati cu adevarat sa va faceti publice condoleantele mergeati frumos la inmormatare si ii puneati o floare pe mormant...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 257 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts