Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 63 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1241

Thread: Politica - tichie de margaritar

  1. #881 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Monky, Mircea Badea nu e genul de om pe care sa merite sa il asculti ca sa vezi ce are de spus. El se lauda ca face audienta singur la masa pt. ca nu ia in considerare faptul ca nu poate nimeni sa contrargumenteze anumite aspecte in direct, la radio cand mai suna cetateni cu argumente puternice nu mai e asa cocos ca in emisiune.

  2. #882 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Foarte penibil Dragnea asta, a ramas repetent la "service-uri și întreținere"!!! : )))
    Thomas Edison, a fost exmatriculat din scoala pe motivul că este mult prea încet la învățătură. : ))) Exemple de genii sau elevi emineti, care au avut probleme cu anumite materii sunt nenumarate.
    Nu sariti, nu compar pe Dragnea cu geniile timpului!

    La fel de penibil e Badea, face audienta pt ca nu ia tel in direct! 3,2,1...si....buahahahahahaha!
    Totusi, Badea e pe bune penibil, atunci cand il considera pe Voiculescu camaradul sau, avand in vedere istoricul respectivului...

    Acum, eu as fi vrut ca Oprean sa spuna ceva si despre Voiculescu, nu numai Basescu a avut legaturi cu securitatea.

  3. #883 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Când ești prost că noaptea.

    http://m.digi24.ro/stiri/actualitate...potriva-717094


    „Eu nu cred că cei care sunt corupți trebuie să stea trei într-un pat, în condiții de igrasie, de igienă precară și așa mai departe, în timp ce alte categorii de infractori ar trebui să stea în condiții... Din punctul meu de vedere, se gândește rațional și vreau să le prezint mâine ca argumente”

    Nici eu nu cred asta, aș prefera modelul Chinez, un glonț în cap și le trimitem și factura.

  4. #884 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Lume, lume, cica reprezentanti RCS-RDS au luat mita, 'ziua ca penalii'. Astept pe Kovesi la UM24 sa comenteze, dupa ce aranjeaza cearceful sifonat cu Florin Nemes.
    http://m.hotnews.ro/stire/21750185

  5. #885 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  6. #886 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ofiţer de poliţie judiciară in DNA, cerea telefoane !!!! pt ea si rudele sale de la Bendei (fost administrator RCS-RDS) Asaaa cevaaa...
    Cuuum, inca o data: TELEFOANE ??? : )))
    Police-DNA-Teodosia s-a penibilizat intr-un mod absolut.

    Fraiera Udrea cand cerea vreo 3mil euro lui Buzoianu, nu a aflat ca semnul abundentei e TELEFONUL! : )))

    PS: Viitorii angajati la DNA trebuie sa fie verificati daca au telefon, sa nu cada ispitei 😂

    http://mobile.hotnews.ro/stire/21773881

  7. #887 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Viata mea nu mai e la fel de cand am descoprit ca profesorii isi iau bani in plus (nu neaparat toti) pentru ca lucreaza la pc si e ceva ce le face rau. Eu care lucrez 9 ore pe zi la un PC si nu am nici un fel de spor pt asa ceva

  8. #888 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Hai sa facem petitie! In plus, sa primeasca si toti studentii de la automatica bursa in plus, ca stau si codeaza cu zilele.

  9. #889 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Viata mea nu mai e la fel de cand am descoprit ca profesorii isi iau bani in plus (nu neaparat toti) pentru ca lucreaza la pc si e ceva ce le face rau. Eu care lucrez 9 ore pe zi la un PC si nu am nici un fel de spor pt asa ceva
    Mda, si eu la fel. Pe langa asta lucrez si cu substante toxice si periculoase, in zgomot. Dar sunt toate "in limitele legale", astfel ca nu primesc niciun spor.

  10. #890 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu mai interacționez cu cel mai toxic element de pe pământ: comunitățile de gaming. Îmi trebuie spor baban...

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  11. #891 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  12. #892 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cei din sufrageria lui Oprea s-au opintit sa iasa Base si acu ne iau de prosti cu "eveniment privat"
    Maior...hai siktir !

    PS. Astept conferinta Sony, Kovesi sa vina pe scena si sa anunte, exclusiv, contrar conventiei la evenimente ca E3, sfarsitul jocului, intitulat: "statul de drept" !!!

    PPS. Atentie, urmeaza statia 'ciuma rosie', cu deschidere pe partea stanga. Cine nu se da jos, o face pe propria raspundere.

  13. #893 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  14. #894 SP
    Banned cryyo's Avatar
    USR sustine "ciuma rosie" !!!
    Mai amuzant de atat, nu se exista.
    Iulian Bulai: "il susțin pe premierul Grindeanu".
    S-au razgandacu, noaptea ca hotii : )))

    Cei cu #rezist, in mare parte sustinatori USR, strigau: jos guvernul! Si asta la nici doua luni de la investire !!!
    Bah, narozilor, aflati ca s-a schimbat, modificarea. Acu e: sus guvernul!

    PS. USR, noi stim, ca-ca tine nu gasim!

  15. #895 SP
    Member marv's Avatar
    dar cryyo, nu ne-ai spus inca care e parerea ta (si cand zic asta ma refer la ce ai inregistrat de pe Antena 3 si Romania TV) in legatura cu miscarea din partidul tau preferat.

  16. #896 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ce am 'inregistrat' nu e de la A3 sau RTV, ci de la un USL-ist.
    marv, nu e prima data cand bati campii, dar te incapatanezi sa rezisti

  17. #897 SP
    Member marv's Avatar
    eu intrebam ce parere ai de situatia cu Dragnea si Grindeanu. O fi bine, o fi rau?

  18. #898 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Grindeanu si-a descoperit acoperirea! Incapatanarea de a ramane, dovedeste asta.

  19. #899 SP
    Member marv's Avatar
    e agent acoperit, sau cum? Inca tot nu imi dau seama daca ne place de el sau nu.

  20. #900 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Atat!
    Attached Images Attached Images img_0238.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 63 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 28-07-2013, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts