Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 63 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 1241

Thread: Politica - tichie de margaritar

  1. #761 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Operațiunea Monstrul, domn Monky, vorba filmului in care juca Marin Moraru

    Deci, ce inseamna "noaptea ca hotii". Ati strigat atata, dar nu o stiti explica????

  2. #762 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ți-sa explicat de 2 ori, incredibil

    Oricum politicienii noștri sunt marionetele altora, nu o sa vezi vreo lege care să protejeze simplul om.


    Sent from my EVA-L09

  3. #763 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Deci, ce inseamna "noaptea ca hotii"?
    Alta intrebare!

  4. #764 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Alta intrebare!
    am trezit-o pe nevasta-mea din somn, asa tare m-ai facut sa rad )))

  5. #765 SP
    Member marv's Avatar
    cryyo aplica tehnici de troll si ar trebui tratat ca un troll. Pe de alta parte si Dragnea si Grindeanu insistau ca ei nu inteleg ce vor protestatarii.

  6. #766 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stii cum e aia cu aschia si cu trunchiul...

  7. #767 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    cryyo aplica tehnici de troll si ar trebui tratat ca un troll. Pe de alta parte si Dragnea si Grindeanu insistau ca ei nu inteleg ce vor protestatarii.
    Dragnea si Grindeanu mincinosi ca Tariceanu....cica nu inteleg ce vor protestatarii, pai si un copil de 8 ani a inteles

  8. #768 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Este ca habar nu aveati ce ati strigat atata timp in pta Victoriei ?!?!
    Noaptea ca hotii, stie cineva, pana la urma, de ce s-a strigat?
    Daaa, troll troll..
    Monky, la cererea publicului, ce inseamna: PSD ciuma rosie?

  9. #769 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    This is hopeless.

    Sent from my EVA-L09

  10. #770 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Va rog sa nu mai dați QUOTE postarilor celui cu mintea cryyogenizata, ca vreau si eu sa citesc părerile politice ale colegilor forumiști fara sa ma enervez.

    Va mulțumesc.

  11. #771 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Probabil simte nevoia de atenție, altfel nu îmi explic ce tot scrie.

    Sent from my EVA-L09

  12. #772 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    cryyo, ma nene, tu ce vrei pana la urma?
    Ai de gand sa ajungi undeva cu treaba asta sau ai sa repeti ca o moara stricata pana iti iei ignore de la toata lumea?
    Ti s-a explicat deja de cateva ori dar se pare ca nu vrei sa citesti, pe sistemul "alta intrebare".

    Tu n-o sa pricepi nici cand o sa-l prinzi pe Dragnea sau urmasul lui cu mana la tine-n buzunar. O sa fii ca mosul din videoclipul de mai jos:


  13. #773 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu zic să îl linșăm.

    Sent from my EVA-L09

  14. #774 SP
    Admin MonkY's Avatar
    cryyo: din pacate aceeasi mistocareala si aroganta o are si Dragnea & Co. Ca si el, n-ai inteles nimic. Isi dau baietii destepti lege cu dedicatie in miez de noapte ca sa scape de parnaie daca fura pana in 200000, si tu intrebi obsesiv ce inseamna asta. Probabil iti plac hotii... habar n-am. Oricum, ti s-a raspuns in fel si chip la intrebare... daca nu esti multumit cu raspunsurile, te rog sa mergi in alta parte sa intrebi, pentru ca devii la fel de agasant ca si ciuma rosie.

    Apropos de ciuma rosie... iti atasez o imagine cu ea. E boala aceea care s-a intins in tara in ultimii 27 de ani, si care a reusit sa pacaleasca amaratii sa-i voteze pt. o punga, o galeata si un calendar cu alesul. E boala aceea care aduce oameni cu autocarul la vot si la meeting-uri "spontane" si "independente". E boala de care au fugit milioane de romani din tara, constienti ca nu vom scapa de ea. E boala care permite penalilor sa ne conduca in continuare. E boala care a pus la pamant padurile din tara si care a vandut tot ce mai putea produce in tara asta. As mai avea o lista lunga, dar ma tem ca oricum nu o vei intelege.
    Attached Images Attached Images ciuma_rosie.jpg

  15. #775 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bine, ok, dar... ce înseamnă frate "ciuma roșie"?!

  16. #776 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am și eu două întrebări, ce înseamnă:
    1. "Noaptea ca hotii"
    2. "Prost ca noaptea"

    PS: Mulțumesc anticipat!

  17. #777 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Grey, nu ai citit tu. Au fost doua explicatii, una aberanta a lui Victor (aia cu CSM-ul) la care am si raspuns pe scurt, ca mai amplu sa ne fie cu pardon. Si a mai fost a lui Monky, citand dintr-un PSD-ist !!!!! eu intreband de ce striga* strada !!!! Nu ma intereseaza reactia PSD-ului la sloganurile inepte din strada.
    Deci, e cineva capabil sa raspunda? La dracu, chiar atat de grea e intrebarea?!

    Dant3, vai si-amar de capul tau! Pe tine cine sa te mai baneze, ca esti asa slugoi intr-un cor largit....

  18. #778 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Inseamna ca intrebarea ta nu e inteleasa, dezvolt-o si n-o mai repeta obsesiv.
    Sau mai bine, invata-i tu ce inseamna "noaptea ca hotii".

  19. #779 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca totusi nu suntem prostii nimanui aici... Sper ca iti ajung 30 de zile sa gasesti raspunsul care sa-ti placa mai mult...

  20. #780 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ma da' nerabdator mai esti.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 63 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 28-07-2013, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts