Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 312 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 302 ... LastLast
Results 5,021 to 5,040 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5021 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by serjiulik View Post
    Eu stiu de site de la un prieten.. poate el stie de pe forum.. cine stie.
    Oricum eu doar vreau sa ajut dar daca altii nu vor treaba lor..
    Tu ai cerut ajutor, nu ai ajutat (sau cel putin nu astea erau primele intentii). Dar asta e mai putin important.



    Am spus si eu acum ceva timp ca mturkul nu l-a inventat nimeni de pe aici... Deci nu cereti drepturi de copyright. Nou venitii ar fi de preferat sa caute inainte sa puna alte intrebari, sa nu se aglomereze topicul fara motiv.
    Cat despre HIT-uri ce sa mai zic... Nu sunt ca inainte dar vad deja o revenire, cel putin de prin decembrie pana in februarie cand n-au fost cam deloc HIT-uri. Acum incepe si classify it sa bage hituri mai des.

  2. #5022 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Bine. Sorry pentru off-topic.

  3. #5023 SP
    Member Szergiu's Avatar
    edit

  4. #5024 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Vad ca John Gaddy a bagat iar material. Poate vreun blogger fara subiecte de scris se baga

  5. #5025 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    JET!!!!!


    Nu imi place nickname-ul tau de cocalar si faptul ca vrei hituri de la primul post.

    Si chiar nu imi retrag cuvintele...m-am saturat de toti cocalarii care vin aici sa se imbogateasca...daca stiam ca se va ajunge la asta nu mai faceam threadul asta.Cea mai mare greseala din viata mea de forumist.

    EDIT:Ati observat ca de 1 saptamana au inceput sa bage product listings iar pe la ora 3:30 AM 4:30 AM?
    azi dimineata am prins tura de la 8 , dar am obs ca mai mult de 3 zile la rand nu se baga....nush exact+ nush care e faza si cu turkalert,acum 2 zile am intrat la 4 jumate,nu era nimic si hiturile se bagasera la 4 ... de obicei nu se termina chiar asa repede...

  6. #5026 SP
    Member eecode's Avatar
    baga putine. De exemplu acum au bagat 13 si am facut 5. La ora 01:01

  7. #5027 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    ba da-o dracu de treaba
    am facut un cont nou de 7-8 zile si deja primii ban

    nici nu eram infocat sa fac hit-uri multe ,pur si simplu am zis fac cand mai am timp cateva ,ca usor usor se strangea acolo
    culme nici nu am avut timp saptamana asta
    facusem 25 de hit-uri ,21 erau aprobate din prmele 2 zile si mai aveam 4 de aprobat de 4-5 zile si de atunci oricum nu mai facusem ca nu am avut timo
    intrai acum si vazui ban
    De data asta chiar nu aveam ce naiba sa fi facut,daca umblam cu lucruri necurate si faceam mii de hit-uri in cateva ore mai ziceam dar asa ce naiba ?

    oricum nu eram eu infocat cu asa ceva,ii zic pas

  8. #5028 SP
    Junior Member HChris's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    ba da-o dracu de treaba
    am facut un cont nou de 7-8 zile si deja primii ban

    nici nu eram infocat sa fac hit-uri multe ,pur si simplu am zis fac cand mai am timp cateva ,ca usor usor se strangea acolo
    culme nici nu am avut timp saptamana asta
    facusem 25 de hit-uri ,21 erau aprobate din prmele 2 zile si mai aveam 4 de aprobat de 4-5 zile si de atunci oricum nu mai facusem ca nu am avut timo
    intrai acum si vazui ban
    De data asta chiar nu aveam ce naiba sa fi facut,daca umblam cu lucruri necurate si faceam mii de hit-uri in cateva ore mai ziceam dar asa ce naiba ?

    oricum nu eram eu infocat cu asa ceva,ii zic pas
    Daca ai avut pe US e destul de normal. Si eu imi iau ban regulat. Poate e mai bine sa trec pe RO.

  9. #5029 SP
    Member yyomax's Avatar
    si pe cont de ro primesc ban....

  10. #5030 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Primiti ban daca:
    1. Adunati 3 block-uri de la Requesteri (eu am primit doar 1 block pana acu, mi-a venit notificare pe mail), daca faceti munca proasta sau daca Requesterul e un tzepar (rar, daca aveti grija). Btw, faptul ca vi s-au aprobat (automat) hit-urile nu inseamna ca nu puteti primi block mai tarziu de la acel requester.

    2. Conturi multiple (nu stiu cum verifica, insa probabil pe unii de aici va au pe o lista neagra)

    3. Lipsa SSN-ului pe conturile US, dupa un anumit timp iti blocheaza contul (urmeaza sa aflu asta pe pielea mea )

    4. ??? (altceva, de regula o alta incalcare a regulamentului Mturk)

  11. #5031 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Hiperjet View Post
    2. Conturi multiple (nu stiu cum verifica, insa probabil pe unii de aici va au pe o lista neagra)
    "Ne pare rau ca acest lucru nu a fost destul de clar pentru tine. Faptul ca sora ta are acelasi IP nu ar trebui sa fie o problema, atata timp cat are o adresa de e-mail diferita."
    Attached Images Attached Images cfh.jpg

  12. #5032 SP
    Junior Member ionutz1512's Avatar
    Stiti careva vreun seller care trimite carti vechi (used) in Romania??

  13. #5033 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai amazon.com este principalul...si daca dai un search o sa gasesti mai multi.Sunt foarte multi care trimit.

  14. #5034 SP
    Junior Member ionutz1512's Avatar
    Eu nu am gasit nici unul in afara de amazon

  15. #5035 SP
    Member antifacat's Avatar
    sunt useri aparte .care trimit in europa...tre sa cauti mai bine ...spor

  16. #5036 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    Greetings from Mechanical Turk.

    After reviewing your account, the decision was made to reopen it at this time.

    If you would like to continue working on Mechanical Turk, you should be able to access your account and accept HITs.

    ciudata treaba si cu ban-u asta...leam trimis mail intrebandui de ce mau suspendat si ei imi trimit imediat inapoi ca lau deblocat

  17. #5037 SP
    Member eecode's Avatar
    Mie mi s-a intamplat la fel. Dar mi-au deschis doar unul din cele doua inchise.

  18. #5038 SP
    Junior Member krys_ro's Avatar
    A pus josh rehling hit bun!

  19. #5039 SP
    Junior Member testingzero's Avatar

  20. #5040 SP
    Junior Member krys_ro's Avatar
    CatalogMyWay nu are review-uri prea bune... mergi la risc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 312 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 302 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts