Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 158 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #1081 SP
    Member maravela's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    "P�nă la urmă ce să faci?! Nu poţi să-ţi dai demisia pentru nişte ciumpalaci", a adăugat el.

    SURSA - PROTESTE �N BUCURE?TI. Boc a f?cut terapie de grup cu pedeli?tii. "Nu po?i s?-?i dai demisia pentru ni?te ciumpalaci" - Gandul


    PS. Cam asta gandesc jegosii astia despre NOI, romanii de rand.
    Dar nici noi nu mai putem sa fim condusi de molii si de hiene. Zic eu.

    Pentru cei care zic: ca deja suntem in rahat pana la gat cu tara si oricum nimeni nu ne poate scoate, va spun ca faceti o greseala imensa. Nu uitati ca intotdeauna se poate si mai rau, mult, mult, mai rau, iar noi spre asta ne indreptam pe zi ce trece.

    Si singurii care vor suferi suntem NOI. Cei care platim taxe impozite si amenzi pentru ca traim.

  2. #1082 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Uite distrusul distrusilor. Nu ma pot abtine, sa nu ii transmit multa, multa MUEEEE de la NOI romanii.


    PETRE CRAETE CONTRA REVOLUTIEI 2012

  3. #1083 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    "... sa fiu si bufonul de la curte daca e' " ... sint pe jos, stai ! ... mai stai o secunda, RW, trebuie sa mai vad odata

  4. #1084 SP
    Member Moromete's Avatar
    vorbeste serios sau este ironic? nu cunosc personajul dar e ingrijorator de LOIAL ^^...am sa studiez "cazul" ...indoctrinare extrema.

  5. #1085 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    vorbeste serios sau este ironic? nu cunosc personajul dar e ingrijorator de LOIAL ^^
    Te asigur ca vorbeste foarte serios. Este cunoscut ca un sustinator infocat al lui Basescu, ceea ce nu ma intereseaza, dar cand ne ia el pe toti si ne face cum ii vine la gura, nu am decat sa ii spun ca este un suflet ratacit, irecuperabil.






    RAED ARAFAT SE �NTOARCE LA MINISTERUL SĂNĂTĂŢII

    Raed Arafat se �ntoarce �n Ministerul Sănătăţii la doar o săptăm�nă de la demisia din funcţia de subsecretar de stat, survenită pe fondul unei dispute publice cu preşedintele Traian Băsescu. Cu toate acestea, decizia revenirii �n echipa lui Ritli Ladislau a fost luată �n urma unei discuţii purtate astăzi cu preşedintele. Anunţul că Raed Arafat a fost făcut de premierul Emil Boc.

    PS. Cam nasol Base nu? Cred ca acum iti dai palme peste chelie, ca unde ai scuipat saptamana trecuta acum trebuie sa lingi

  6. #1086 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Interesanta "tinuta" alesa pentru un asemenea discurs, presupun ca dorea sa transmita un mesaj, acel mesaj find ca numarul neuronilor de care dispune este direct proportional cu hainele de pe el.

  7. #1087 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Mai bine huligan
    decat pdl-ist,
    mai bine ciumpalac
    decat basist !!

  8. #1088 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Sincer prefer sa nu aleg . Incep sa-mi fac sperante totusi, ma bucur sa vad ca totusi protestari nu se lasa influentati de gunoaiele USL, deci sunt sperante, sunt si pancarde pe care scrie "PNL-USL aceeasi mizerie". Sper ca atunci cand vor fi alegeri lumea va fi destul de inteligenta sa nu aleaga nici PDL nici USL.

  9. #1089 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    ^Sincer prefer sa nu aleg . Incep sa-mi fac sperante totusi, ma bucur sa vad ca totusi protestari nu se lasa influentati de gunoaiele USL, deci sunt sperante, sunt si pancarde pe care scrie "PNL-USL aceeasi mizerie". Sper ca atunci cand vor fi alegeri lumea va fi destul de inteligenta sa nu aleaga nici PDL nici USL.
    Comandante daca vor fi alegeri anticipate nu vei alege din actuala clasa politica din opozitie ? Crezi ca vei avea din altceva de ales ?
    Din doua rele o alegi pe cea mai putin rea. Oricum Basescu si gasca lui trebuie sa dispara.

  10. #1090 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Normal ca aleg din opozitie doar nu USL, ambele optiuni sunt la fel de rele, cand ai doua optiuni la fel de rele faci tot ce poti sa nu alegi nici una nici alta si de risti sa te lovesti de iceberg, parerea mea, sau sa uitat ce a facut psd-ul cu tara asta si cum si-a batut joc de revolutie ? (si nu, nu cred ca pnl-ul este cu nimic mai bun pentru simplu fapt ca au fost in stare sa se alieze cu psd (sa nu mai vorbim de parteneriatele lor din trecut), pentru mine cel putin asta demonstreaza alianta aceea).

  11. #1091 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    deci filmuletul m-a lasat masca...nu pot sa cred ca exista atata prostie intr-un singur om.

  12. #1092 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Normal ca aleg din opozitie doar nu USL, ambele optiuni sunt la fel de rele, cand ai doua optiuni la fel de rele faci tot ce poti sa nu alegi nici una nici alta si de risti sa te lovesti de iceberg, parerea mea, sau sa uitat ce a facut psd-ul cu tara asta si cum si-a batut joc de revolutie ? (si nu, nu cred ca pnl-ul este cu nimic mai bun pentru simplu fapt ca au fost in stare sa se alieze cu psd (sa nu mai vorbim de parteneriatele lor din trecut), pentru mine cel putin asta demonstreaza alianta aceea).
    Atunci pe cine?

  13. #1093 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Optiuni sunt, PNDC, PNTCD (asta daca nu se aliaza cu PDL), PER, deci alegeri sunt, mai sunt si altele cu oameni mai potriviti, doar ca nu-mi vin acuma in minte.

    Sa alegi intre USL si PDL este ca si cum te-ar pune cineva sa alegi intre Satana si Lucifer, forma cuvintelor este diferita dar reprezinta exact acelasi lucru.

  14. #1094 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Anonymous message to Romania

    Greetings people of Romania, we are Anonymous.

  15. #1095 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #1096 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    C�nd a zis cumetre s-a terminat cu site-ul de cultură...


    Dec�t o Revist

  17. #1097 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Zombozo View Post
    C�nd a zis cumetre s-a terminat cu site-ul de cultură...


    Dec�t o Revist

    Si tu citesti DoR?

  18. #1098 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Da, dar �n general postările de pe reddit, uite mai jos �nt�mplarea unui redditor

    Un alt abuz al jandarmilor

  19. #1099 SP
    Senior Member Mask's Avatar


    Avem seminte de bostan sau floare,
    Prajite, calde, cu sau fara sare,
    De vrei sa cada dictatura
    Hai, umple-ti cu samanta gura
    Scuipa coaja pe trotuar
    Si-njura-l pe marinar !

    Sublim!

  20. #1100 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by NothicHD View Post


    Avem seminte de bostan sau floare,
    Prajite, calde, cu sau fara sare,
    De vrei sa cada dictatura
    Hai, umple-ti cu samanta gura
    Scuipa coaja pe trotuar
    Si-njura-l pe marinar !

    Sublim!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 158 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts