Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 219 of 224 FirstFirst ... 119 169 209 217 218 219 220 221 ... LastLast
Results 4,361 to 4,380 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #4361 SP
    Junior Member Tig-electronice's Avatar
    Eu nu vand Biansi, doar am cumpat sa testez mai multe produse.

    Mersi ca m-ai corectat.

  2. #4362 SP
    Junior Member dyhorus's Avatar
    Faza asta cu aromele e treaba complicata, depinde in foarte mare masura si de atomizor. In mod normal nici cel mai smecher atomizor nu isi pastreaza aroma mai mult de 2-3 zile dupa care se face ''dry-burn'' sau cum i se spune si asta din cauza depunerilor care raman pe rezistenta. Metoda cu apa fierbinte,cola,alcool nu da rezultate, depunerile tot acolo vor ramane. Personal mi-am cumparat un kit de reparatie ce include sarma si fitil si am scapat de cheltuieli inutile.
    Despre arome pot spune ca am incercat suficient de multe insa un vaper cu experienta mi-a spus ca tot la USA MIX voi ajunge si tind sa cred ca are dreptate, ma refer aici in cazul unui fumator inrait.
    Vapori de calitate.....ii aveti doar daca vreti

  3. #4363 SP
    Junior Member n1c00_'s Avatar
    Salut. Pentru cine vrea sa-ncerce ceva nou si de calitate. Exista lichidele astea de la VOLT pe care le puteti lua de la Smokeless Image din America. Sunt lichide de calitate pentru care am gasit o gramada de review-uri pozitive pe net.
    Preturile ajung undeva pe la max. 60 lei recipient de 30ml cu transport cu tot, ceea ce zic eu e un pret bun pentru un lichid de calitate 100% PG.
    Personal Imi plac Joyetech-urile de mor da' parca as vrea un pic mai mult TH. Eh, lichidele astea Volt de la Smokeless Image ajung pana la 24mg.
    Personal eu am achizitionat RY4 - super misto! si un pack smooth sampler cu arome tobacco - sunt ok, dar nu-s genul de juice-uri pe care le-as comanda pentru daily vape. Poate Desert Joe.
    Am facut un site de prezentare in lb. romana pentru produsele volt de la smokeless image, da' cine nu stie engleza in ziua de azi
    btw transportul dureaza cel mult 10 zile si primiti produsul la posta, oamenii sunt super seriosi si cotati f. bine...

  4. #4364 SP
    Junior Member n1c00_'s Avatar
    Quote Originally Posted by n1c00_ View Post
    Salut. Pentru cine vrea sa-ncerce ceva nou si de calitate. Exista lichidele astea de la VOLT pe care le puteti lua de la Smokeless Image din America. Sunt lichide de calitate pentru care am gasit o gramada de review-uri pozitive pe net.
    Preturile ajung undeva pe la max. 60 lei recipient de 30ml cu transport cu tot, ceea ce zic eu e un pret bun pentru un lichid de calitate 100% PG.
    Personal Imi plac Joyetech-urile de mor da' parca as vrea un pic mai mult TH. Eh, lichidele astea Volt de la Smokeless Image ajung pana la 24mg.
    Personal eu am achizitionat RY4 - super misto! si un pack smooth sampler cu arome tobacco - sunt ok, dar nu-s genul de juice-uri pe care le-as comanda pentru daily vape. Poate Desert Joe.
    Am facut un site de prezentare in lb. romana pentru produsele volt de la smokeless image, da' cine nu stie engleza in ziua de azi
    btw transportul dureaza cel mult 10 zile si primiti produsul la posta, oamenii sunt super seriosi si cotati f. bine...
    Si pana Luni 28 Mai, 21% REDUCERE pentru orice produs pe stoc de la Smokeless Image introducand codul memorial2012 la checkout!

  5. #4365 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E vreo diferenţa intre cele doua ?
    http://www.sailebao.ro/full-pack-tig...ronica-tgo.php

    http://www.sailebao.ro/full-pack-tig...ronica-ego.php

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  6. #4366 SP
    Junior Member studio54's Avatar

    Periculos?

    Am auzit azi de la o cunostinta,vapeaza de 8 luni, ca il dureau plamanii.S-a dus la doctor si i-as spus ca are apa la plamani.I-a spus ca probabil are de la vapat.Ca ar fi ca si cum ar sta multe ore in sauna.Plamanul inhaleaza zilnic vapori...

  7. #4367 SP
    Junior Member DarkShadow's Avatar
    N-am mai intrat pe forumul acesta de multisor.
    Mai functioneaza, mai e activ?

  8. #4368 SP
    Junior Member dorianos's Avatar

    Smile

    Quote Originally Posted by studio54 View Post
    Am auzit azi de la o cunostinta,vapeaza de 8 luni, ca il dureau plamanii.S-a dus la doctor si i-as spus ca are apa la plamani.I-a spus ca probabil are de la vapat.Ca ar fi ca si cum ar sta multe ore in sauna.Plamanul inhaleaza zilnic vapori...
    ha ha ha asta e super tare...in primul rand plamanii nu dor, adica iti poti da seama ca este ceva in neregula cu ei daca tusesti sau daca nu poti sa respiri, insa durerea plamanilor este ceva inexistent, creierul uman nu poate percepe durerea de plamani...deci ori cunostinta ta si-a batut joc de tine ori tu dezinformezi pe aici in lipsa de altceva

    In plus apa la plamani nu apare in niciun caz la sauna ::
    "Rolul pleurei este de a proteja plamanii. Pentru a respira fara dificultate, exista o mica cantitate de lichid intre cele doua straturi ale pleurei. Daca creste cantitatea de lichid, se formeaza o cavitate pleurala umpluta cu apa, astfel incat plamanii si chiar inima nu mai pot sa se miste normal, aparand dificultati grave la respirat. Boala poate fi cauzata de microbi, de ranirea sau de prezenta unei tumori, dar cel mai des apare ca urmare a unei afectiuni a plamanilor ca pneumonia, tuberculoza sau un abces. In cazul pleureziei uscate (fara lichid) se formeaza aderente (aglomerari de tesut) care se lipesc de plamani sau de cavitatea toracica. In general, aderentele se dezlipesc si durerea dispare. "

  9. #4369 SP
    Junior Member doru200525's Avatar
    Va cer scuze anticipat in cazul in care cineva a intrebat deja, sunt nou pe acest forum si din pacate nu am foarte mult timp disponibil pentru a sta pe net.

    Sunt posesorul unui kit Joyetech ego-t , si as vrea sa achizitionez o baterie noua( eventual si cu atomizor CE5 ) am vazut la cei de la Joytech (nu este scris gresit asa se numeste firma) o baterie noua cu schimbare de voltaj, ego-v ce stiti despre ea? a incercat cineva?

  10. #4370 SP
    Member ccheep84's Avatar
    ceva pareri despre noua eRoll de la Joyetech,a incercat careva acest model?

  11. #4371 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Nu-mi luati resoul de sub prosop ! Nu vreau plosca cu apa calda din farmacii !!!
    Pentru o viata sanatoasa consumati zilnic doi litri de lichide.

    Englezii au pierdut deja teritoriul BBC News - E-cigarettes face new restrictions
    E doar inceputul...

  12. #4372 SP
    Member Szergiu's Avatar
    De unde as putea achizitiona o tigara electronica (cu accesorii) din Romania.
    As vrea sa fie un model de calitate...(nu chinezarii de unica folosinta)
    Vreau sa o achizitionez pentru cineva apropiat care a testat o tigara electronica si a fost impresionat.
    Vreau sa cumpar si cateva sticlute cu lichid(Arome).
    Bugetul ar fi ~300-400 ron.(pentru tigara+accesorii/lichid )
    Am nevoie de tigara in 10 zile....deci sunt deja cam in criza de timp...
    Pe mine nu m-a interesat acest subiect si nici nu m-am documentat asa ca apelez la colegii de pe forum cu exerienta in acest"domeniu".

  13. #4373 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by doru200525 View Post
    Va cer scuze anticipat in cazul in care cineva a intrebat deja, sunt nou pe acest forum si din pacate nu am foarte mult timp disponibil pentru a sta pe net.

    Sunt posesorul unui kit Joyetech ego-t , si as vrea sa achizitionez o baterie noua( eventual si cu atomizor CE5 ) am vazut la cei de la Joytech (nu este scris gresit asa se numeste firma) o baterie noua cu schimbare de voltaj, ego-v ce stiti despre ea? a incercat cineva?
    Salut si bine ai venit. Oficial nu exista niciun fel de eGo-V, dar daca vorbesti de varianta upgradata de baterie pentru eGo-T, aceasta are 2 moduri. Unul constant (cu voltaj de 3.3V tot timpul) sau variabil (in functie de cat de incarcata e bateria).
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    ceva pareri despre noua eRoll de la Joyetech,a incercat careva acest model?
    Eu de cand am trecut la eVic, n-am mai incercat nimic altceva
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    De unde as putea achizitiona o tigara electronica (cu accesorii) din Romania.
    As vrea sa fie un model de calitate...(nu chinezarii de unica folosinta)
    Vreau sa o achizitionez pentru cineva apropiat care a testat o tigara electronica si a fost impresionat.
    Vreau sa cumpar si cateva sticlute cu lichid(Arome).
    Bugetul ar fi ~300-400 ron.(pentru tigara+accesorii/lichid )
    Am nevoie de tigara in 10 zile....deci sunt deja cam in criza de timp...
    Pe mine nu m-a interesat acest subiect si nici nu m-am documentat asa ca apelez la colegii de pe forum cu exerienta in acest"domeniu".
    Ai PM!

  14. #4374 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Am achizitionat si eu un eVic la recomandarile lui Monky si nu pot sa spun decat ca sunt extrem de multumit.
    am cumparat-o in combinatie cu un atomizor KANGER PROTANK...(combinatie buna dpdv al design ului + calitate buna)
    Satisfactia e maxima... un cadou perfect pt un fumator care ar vrea sa renunte la tigarile normale...
    Bateria tine foarte mult...(2600mAh)
    "Tons of vapors"(cum spun marea majoritate pe youtube..))

    Si la cat de multumit sunt cred ca merita sa fie numit si vanzatorul...Bogdan de pe tigaraego.com.A fost singurul magazin din RO la care am gasit Evic la pret redus(unde mai era in stoc era la 399 ron iar unde era la pret redus aparea mesajul stoc indisponibil).
    Recomand cu caldura acest vanzator...omul nu incearca sa faca doar vanzare...(eu vroiam sa cumpar un atomizor care era mai scump decat protank dar el mi a recomandat protank ul pt ca e mai usor de folosit iar calitatea este tot buna)....Respect maxim Bogdan.

    Acum sunt in cautare de lichide bune...
    Am inceput cu hangsen virginia 18 mg si zice tata zice ca e ok...in primele 10 ore nu a simtit nevoia sa fumeze tigari normale...
    Nu prea e interesat de aromele cu fructe...deci caut doar tutun...
    Astept recomandari
    Mersi Monky !!!

  15. #4375 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Szergiu eu folosesc havana tobacco de la fumeazaelectronic.ro de 24 si sunt foarte bune.Am deja 8 luni fara tigari normale si sincer nici nu pot sa mai fumez tigari normale , mi se face rau de la ele lolAm 2 acumulatoare care tin cam 48 de ore fiecare si o cutiuta de lichid de 10 ml imi ajunge o saptamanaDeci capul ala care se schimba il schimb odata pe luna care costa 20 ron + inca 60 de ron pe lichide , fata de 280+ cat dadeam pe tigari , acum dau doar 80 de ron pe lunaAzi mi-am cumparat 1 meu lichid de la hangsen si sunt foarte bune , folosesc tabacco simplu 10 ml de 24 , e mai puternic , asa imi place

  16. #4376 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Cine imi face si mie o recomandare? Vreau si eu sa las duhnitoarele si sa ma bag pe electronica dar as vrea un raport calitate/pret OK.
    Am vazut ca Szergiu era extrem de multumit.
    Ma puteti ajuta si pe mine?
    Multam fain!

  17. #4377 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Un site de incredere de unde pot cumpara o tigara electronica ? Sau daca stiti un magazin, prin Cluj, si daca ati putea sa imi recomandati un anumit model.
    Multumesc anticipat.

  18. #4378 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Recomand ecig-shop.ro

  19. #4379 SP
    Junior Member playful's Avatar
    Sa oprim reglementarile excesive pe care UE vrea sa le faca tigarilor electronice. Mai multi suntem mai puternici. Semneaza si tu aceasta petitie online:
    https://secure.avaaz.org/en/petition...EU_regulation/

  20. #4380 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Am primit o tigara electronica cadou si nu stiu cum, ce trebuie sa fac. Imi poate explica si mie cineva ce trebuie sa schimb la ea, cat de des. etc.
    Multumesc anticipat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 219 of 224 FirstFirst ... 119 169 209 217 218 219 220 221 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts