Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 51 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #221 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Care dintre cele 2 le pot folosi si la Pc si la PS3,Xbox360:
    X-530

    sau

    Logitech - Surround Sound Speakers Z506

  2. #222 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Niciunul
    Sorry,x-350 am vrut si eu sa cumpar dar nu am intrare optica;iar Z506 nu are intrare optica.Stiu unul care este in top acum:Boxe IT LOGITECH Z906, 5.1, 500W, PC, negru | ALTEX
    Merge la ps3,xbox 360(are 2 intrari optice) ,pc...sunt scumpe dar bune

  3. #223 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Niciunul
    Sorry,x-350 am vrut si eu sa cumpar dar nu am intrare optica;iar Z506 nu are intrare optica.Stiu unul care este in top acum:Boxe IT LOGITECH Z906, 5.1, 500W, PC, negru | ALTEX
    Merge la ps3,xbox 360(are 2 intrari optice) ,pc...sunt scumpe dar bune
    E mult prea scump pentru ce vreau eu.

  4. #224 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Stie cineva unde as putea gasi un graphic layout (sper ca asa ii zice) asemanator cu cel din Heroes 1?
    Ma refer cam la tot, mai putin interioarele castelelor si meniuri.

  5. #225 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Stie cineva unde as putea gasi un graphic layout (sper ca asa ii zice) asemanator cu cel din Heroes 1?
    Ma refer cam la tot, mai putin interioarele castelelor si meniuri.
    La ce te referi mai exact si la ce ti-ar trebui?

  6. #226 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    S-ar putea sa ma intind cam tare dar la OOP ca proiect ma gandesc sa fac o copie de Heroes cu detaliile reduse foarte mult . Momentan in Java lucram. Ideea ii ca nu stiu daca o sa fiu in stare/o sa am timp sa fac aia da' ma gandeam sa incep cu un map creator ca sa ma obisnuiesc cu facutul interfetei.
    Mi-ar trebui texturile ca patratele la iarba, padure, munte, apa, dirt si cladirile.

  7. #227 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Care dintre cele 2 le pot folosi si la Pc si la PS3,Xbox360:
    X-530

    sau

    Logitech - Surround Sound Speakers Z506

    Ceva pareri?

  8. #228 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Ceva pareri?
    Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tinePana la urma cred ca dau 12 bulioane si cumpar sistemul ala de la altex,desi e prea mult pentru ce vreau eu.Altceva nu poot sa gasesc

  9. #229 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tinePana la urma cred ca dau 12 bulioane si cumpar sistemul ala de la altex,desi e prea mult pentru ce vreau eu.Altceva nu poot sa gasesc
    Da man, dar sistemul ala de 12 "bulioane" cum zici tu isi va face datoria inca 10 ani fara probleme

  10. #230 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salut cum pot sa conectez un sistem 5.1 traditional cu intrari de 3,5 mm jack-uri la un LCD LG, 81cm, FullHD, 32LH3000 cu vreun adaptor ceva,as putea am cautat si am vazut ca are intrare optica dar nu detin la sistemul meu,acum nu stiu ce sa fac,bani de un sistem nou cu iesire optica nu am.
    Sau de exemplu sunetul care imi iese din televizor cand ma joc pe ps3 il pot scoate in sistem?

  11. #231 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Salut cum pot sa conectez un sistem 5.1 traditional cu intrari de 3,5 mm jack-uri la un LCD LG, 81cm, FullHD, 32LH3000 cu vreun adaptor ceva,as putea am cautat si am vazut ca are intrare optica dar nu detin la sistemul meu,acum nu stiu ce sa fac,bani de un sistem nou cu iesire optica nu am.
    Sau de exemplu sunetul care imi iese din televizor cand ma joc pe ps3 il pot scoate in sistem?
    Sub 10 lei:
    Attached Images Attached Images dual-rca-plugs-x-stereo-jack-patch-cord.jpg

  12. #232 SP
    Junior Member sergiutz11's Avatar
    Sunt mai bune tv-urile Bang and Olusfen fata de varfurile de gama Samsung,LG,Panasonic sau Sony?

  13. #233 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am o problema cu Mozilla Firefox. Nu stiu din ce motiv, dar imi spune ca nu am Flash instalat si practic nu pot sa vad mai nimic pe net in afara de videourile de pe YT. Problema adevarata e ca atunci cand dau jos si instalez flash-ul, o fac degeaba, nu se schimba nimic... L-am instalat de vreo 5-6 ori, de fiecare data zicand ca s-a instalat cu succes. Any ideas?

  14. #234 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Clear cookies. Daca nu merge, reinstaleaza mozilla.

  15. #235 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    MEDIA GALAXY | Sistem Home Cinema LG HT355SD, 300W, Video CD/SVCD, DivX, MP3, SCART

    Asta ar fi bun pentru Ps3?
    Sa folosesc un cablu audio optic?

  16. #236 SP
    Member Harilip's Avatar
    pe unde se poate gasi Naruto ultimate ninja storm Limited edition prin Anglia( daca nu chiar Romania) ?
    Am cautat pe site uri mari gen amazon, ebay, play dar nimic.
    doresc neaparat sa achizitionez aceasta editie

  17. #237 SP
    Member Cata96's Avatar
    Am o mica problema:
    Browser-ul meu Opera se misca foarte foarte greu cand am de ex Twitterul deschis cu multe tweets si daca il inchid merge.....
    Nu am avut problema asta pana acum
    Ce sa fac sa mearga calumea?

  18. #238 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    MEDIA GALAXY | Sistem Home Cinema LG HT355SD, 300W, Video CD/SVCD, DivX, MP3, SCART

    Asta ar fi bun pentru Ps3?
    Sa folosesc un cablu audio optic?
    E bun si poti folosi un cablu optic.

    ---------- Post added 31-03-2012 at 10:23 PM ----------

    Inca mai sunt probleme cu youtube-ul? La mine iara face figuri in fiecare seara dupa ora 8, stau 5 minute sa incarce un video de 2-3 minute..

  19. #239 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Guys, e si mai rau acum. Orice browser as folosi, cand vreau sa vad un video pe orice fel de player (mai putin yt, asta merge) imi intra sunetul, dar ecranul e verde. Just like that, pana si subtitrarea se vede pe vplay, dar in rest e totul verde... Help! Nu pot sa vad Californication, House, etc

  20. #240 SP
    Member dexx's Avatar
    Stiam acum cativa ani un magazin online de pe care puteai achizitiona jocuri pentru console , dar in special puteai sa si schimbi jocurile originale pe care le aveai deja cu altele noi sau tot second (ex: 3 jocuri pt fifa 10...etc.) stie cineva cum se numea sau sa-mi recomandati ceva asemanator ? Multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 51 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts