Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 51 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #401 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Care ar fi cel mai bun TV pana in 30-40 de milioane ? Nu ma intereseaza neaparat 3D-ul.
    Sony si Samsung sunt cele mai bune alegeri dupa parerea mea.

  2. #402 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am vazut de curand Samsung UE55ES8000 la 999€. Daca gasesti la un pret asemanator, merita. Bine, eu am gasit o super oferta, dar e printre cele mai bune TV-uri momentan.

  3. #403 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate la tine in Olanda, aici preţul e aproape dublu, nici la nemţi vad ca nu e sub 1700 €

  4. #404 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai pretul normal am vazut ca e pe la 1500-1600€. Dar l-am vazut la o mega-super-extra oferta si merita din plin la banii aia. Poate peinde si el ceva de genul si atunci merita sa isi depaseasca putin bugetul pentru un produs premium.

  5. #405 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Normal ca merita, dar la noi slabe şanse sa găseşti asa oferta, poate daca il iei fără ecran

    LE amazon.de il are la 1900

  6. #406 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    La eMag cel de 55 inch este 105 milioane...Cu banii aia mai bine mi-as luat un macbook pro cu retina Intredevar l-am vazut expus mai demult si este chiar o bestie(aici nu ma refer strict la dimensiune) Alte sugesti?

  7. #407 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La Domo e 85

    LE îl rogi pe tudy sa il ia pe ala la 999€

  8. #408 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mai e, acum o saptamana l-am vazut si mi-a ramas gandul la el. Oricum, macbook si TV? Compari mere cu pere...

    E si o varianta de 40" mai slabuta, care e pe la 5-600€.

  9. #409 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Daca Tv-ul pe care doresti sa-l achizitionezi il vei folosi in deosebi pentru jocuri si filme, atunci n-ai decat o singura alegere. Plasma Panasonic modelul TX-P50UT50E daca ti la 50" sau TX-P42GT50E la 42" dar seria GT care este excelenta, ori seria 46"

    Daca vrei briz-briz-uri si gadgetarii...smart-tv-uri si alte nebunii, mergi pe Samsung, Sony...

  10. #410 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu ma interseaza chestile smart tv sau alte cele...am un Apple TV care isi face treaba de minune. O sa arunc un ochi pe ce ai zis mai sus.

  11. #411 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Voi puteti sterge video-uri din "Watch History" pe YouTube?
    Desi selectez un video tot nu pot apasa butonul "Remove". Alaltaieri functiona, dar de ieri nu mai functioneaza.
    Attached Images Attached Images capture.png

  12. #412 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Am sesizat o problema la laptopul meu. Nu stiu daca e de mult dar azi l am folosit fara a avea tv aprins/muzica etc si am observat ca scoate un zgomot similar unui ticait de ceas, la cateva secunde. Vi s a mai intamplat asta? Laptop ul este un Vaio luat din Altex in luna Februarie.

  13. #413 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Voi puteti sterge video-uri din "Watch History" pe YouTube?
    Desi selectez un video tot nu pot apasa butonul "Remove". Alaltaieri functiona, dar de ieri nu mai functioneaza.
    La mine pe Firefox 20.0 merge.

  14. #414 SP
    Member Mariush's Avatar
    Guys, short question.

    Am achizitionat de curand 2 controllere PS3 Dualshock 3, originale. (cel putin nu exista nimic care sa ma faca sa consider ca nu sunt).
    Problema mea este ca niciunul dintre ele nu se incarca. Adica, le leg la portul USB al PS3, clipesc 2-3 secunde, dupa care se aprind. Le pot folosi plugged-in, insa cum le-am scos firul, cum se inchid. Am incercat sa le las 1-2 ore sa vad daca se schimba ceva, insa fara succes.

    Probleme de la port ori de la cablu le exclud din start, deoarece celalalt controller se incarca fara nicio problema (cel care a venit cu PS3-ul).

    Ceva sfaturi?

  15. #415 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    controllerele banuiesc ca nu sunt noi...in caz ca asa este, au bateriile moarte 90%. Mai sunt si ceva rezolvari pe net cu resetari etc insa eu nu cred in ele.
    Am patit la fel si l-am trimis in service, a fost inlocuit.

  16. #416 SP
    Member Mariush's Avatar
    sunt noi, da. Comandate de pe Amazon, culmea, de la selleri diferiti (unul de la Sony, altul de la un alt seller)....

  17. #417 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cablurile de incarcare sunt cele originale? (ar trebui sa ai cel putin unul original, cel cu care a venit PS3)

  18. #418 SP
    Member Mariush's Avatar
    exact, cel putin unul (daca nu ambele) este original

  19. #419 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Trebuie resetat controlerul. Are un orificiu ..
    Am pus in urma cu ceva vreme un post... il caut si revin...


    Aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post857857

  20. #420 SP
    Senior Member adibose's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 51 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts