Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 51 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast
Results 481 to 500 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #481 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Am cautat dar degeaba Ma gandeam ca poate a mai avut cineva problema asta...

  2. #482 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Stie cineva unde pot gasi banda dublu adeziva in Constanta ? Caut de o saptamana sa lipsesc ecranul de la iMac dar nimic ....

  3. #483 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu pot sa cred ca nu ai gasit in magazinele de brico

  4. #484 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nope , se uitau la mine ca la poarta 9 cand i-am intrebat.

  5. #485 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    baumax, praktiker

  6. #486 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Rezolvat , am gasit la praktiker azi dimineata

  7. #487 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    Ce este un press-kit? Am auzit ca se colectioneaza, dar nu stiu mai exact ce reprezinta.
    Este pentru a promova un joc? Astept raspunsurile voastre.

  8. #488 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    de obicei sunt editii de colectie ale jocurilor noi, pe care presa le primeste gratuit spre review si pastrare de la casele de jocuri (producatori)

  9. #489 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Stie cineva cum pot imbunatatii imaginea de la snes..pe un HDTV?am inteles..ca se poate printr/un convertor vga si un dvd recorder?va rog frumos

  10. #490 SP
    Member Florix09's Avatar
    A cumparat careva dupa BEST BUY ?
    E de incredere ? cat este transportul pana in Ro ?

  11. #491 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce ma distreza oamenii care folosesc "du pa" in loc de "de pe" sunt ca niste mici canadieni care pronunta "abut" in loc de "about"

  12. #492 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Stie cineva cum pot sa imi "link-uiesc" contul PSN de RO pe Social Club-ul de la R* Games?

  13. #493 SP
    Member Florix09's Avatar
    Stie careva cum pot sa fac sa ascult muzica in format 5.1 ? am un sistem 5.1 surround si nu vreau sa mai ascult stereo. se poate realiza asa ceva ?
    Mentionez ca in jocuri imi reda 5.1. dar la muzica nu.. nici la filme.. cum pot face sa nu mai fie stereo ?

  14. #494 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Incearca Foobar2000 sau Winamp ca player audio, in rest daca driverele sunt instalate corect ar trebui sa poti merge pe varianta 2.0 cat si 5.1 la alegere.

  15. #495 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Stie cineva daca mai merge sa trimiti invitatii pe steamgifts? Am citit undeva ca nu ar mai merge, altcineva mi-a zis ca trebuie sa ai o vechime de 3 luni. Pana la urma cum este?

  16. #496 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Doar ce am terminat primul sezon din Spartacus(blood and sand) mai are rost sa cumpar Gods of the Arena avand in vedere ca este doar un prequel ?

  17. #497 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Doar ce am terminat primul sezon din Spartacus(blood and sand) mai are rost sa cumpar Gods of the Arena avand in vedere ca este doar un prequel ?
    DA! prezinta unul dintre cele mai tari personaje din serial care isi vor lasa amprenta in viitoarele sezoane. Si in plus explica foarte multe chestii despre House of Batiatus, Crixus, Onomaeus. Sezonul 2 oricum mi-a placut mai mult decat sezonul 1

  18. #498 SP
    Member Rukax's Avatar
    Am si eu o problema la care nu gasesc rezolvare,mi-am luat un telefon Nokia Lumia 620 cu abonament,si azi cand verific costul am 11 eu cost suplimentar!De ce?Eu sunt sigur ca de fiecare data cand am intrat pe net am foloit wifi-ul,si am intrat la setari sa dau data connection off.Ma puteti ajuta?!

  19. #499 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cum scot porcaria aia cu "Sent from my iphone with tapatalk" ?

  20. #500 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    simplu! schimba telefonul glumesc

    vezi ca in Tapatalk ai Settings, din settings mergi jos la Editor "Signature" , touch acolo si ai 2 posibilitati, ori modifici textul, ori opresti semnatura de tot.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 51 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts