Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 51 FirstFirst ... 41 49 50 51
Results 1,001 to 1,017 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #1001 SP
    Member Rukax's Avatar
    Samsung 49RU7302. HDD extern nu am dar voi incerca cu un stick sa vad daca face la fel.

    //Multumesc mult Razvan, voi incerca. Ciudat este ca atunci cand ma joc (consola conectata prin acelasi cablu) sau cand ma uit pe netlfix (aplicatia din TV) nu e nicio problema de genul. Doar cand conectez laptopul..

  2. #1002 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Incearca setarile pe care le-am pus eu aici.

  3. #1003 SP
    Member Rukax's Avatar
    Am incercat sa ma uit la un film pus pe stick si a mers ok. Nu inteleg care o fi problema..

    ---------- Post added 08-04-2020 at 21:30 ----------

    Scuze de doublepost, nu mai pot da edit la cel anterior. Aparent am intalnit alta problema, la unele filme primesc eroarea "audio format not supported", fml..televizor mi-a trebuit..

  4. #1004 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Probabil ai model care nu suporta dts

    LE: Da, modelul tau nu are DTS, ia filme care au în descriere DD (Dolby Digital)

  5. #1005 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Rukax View Post
    Scuze de doublepost, nu mai pot da edit la cel anterior. Aparent am intalnit alta problema, la unele filme primesc eroarea "audio format not supported", fml..televizor mi-a trebuit..
    Nu ai reusit cu setarile alea?

    Asta cu audio format ai patit-o de pe USB sau de pe laptop?

  6. #1006 SP
    Member Rukax's Avatar
    De pe USB. Am incercat cu setarile respective si tot asa..cred ca problema e de la laptop, idk..
    Merci Dant3, voi cauta filme cu DD.

  7. #1007 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Setarile de la mine erau pentru partea de video, cand facea acele freezes la cateva secunde. Daca aia s-a rezolvat, restul e ok.

    Pentru sunet, un workaround este sa rulezi de pe laptop, nu de pe USB - prin laptop decodarea de sunet o face laptopul, pe cand din USB, decodarea o face TV-u. Asa ca nu vei aveai probleme cu DTS-ul.

  8. #1008 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Mai are cineva probleme la logarea in HBO GO prin Vodafone - servicii fixe si TV (fost UPC)?

  9. #1009 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Stie cineva daca DHL Paket International este adus prin curier la adresa sau trebuie sa merg la posta dupa el ? Din cate tin minte am avut cateva pachete pe care scria DHL si a trebuit sa merg dupa ele . Pachetul ar fi din Germania .

  10. #1010 SP
    Member Rukax's Avatar
    Salut si Craciun fericit!

    Zilele trecute am comandat un produs de pe Emag doar ca eu eram plecat din localitate cand a sunat curierul ca a ajuns si a preluat tatal meu pachetul. Ei bine, azi am ajuns acasa si cand il desfac, totul ok, dar am realizat ca mai trebuia o cutie. Practic, pe asta pe care o am scrie 1/2 si bineinteles produsul nu este complet fara cealalta cutie. Nu stiu daca cei de la emag au uitat sa trimita, daca s-a pierdut cumva pe "drum" sau daca pur si simplu curierul a uitat sa ii dea tatalui meu si cealaltă cutie. Ma gandeam ca la final de zi poate se sesizau baietii ca totusi au o cutie in plus si nelivrata insa nu am primit niciun apel. Ideea este ca si daca eram sa fiu acasa nici eu nu as fi stiut ca produsul este livrat in 2 cutii, deci tot in situatia asta as fi fost.
    Intrebarea mea este daca am vreo sansa sa primesc restul produsului din moment ce eu nu pot demonstra ca nu am ridicat si a 2-a cutie? Azi degeaba am sunat si la emag si la curier si e de inteles. Stiti cumva ce ar trebui sa fac sau cum sa procedez?

  11. #1011 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Incearca si o sesizare pe site la ei, sau chiar contacteaza-i pe facebook messenger. Dar azi sigur nu lucreaza. E posibil ca luni sa primesti raspuns.

  12. #1012 SP
    Member b615dub's Avatar
    Buna ziua. Stiti cumva daca mai sunt persoane care aduc din Anglia? Doresc si eu acest articol dar nu trimit in Romania.
    https://www.amazon.co.uk/dp/B083GPLM...ing=UTF8&psc=1

    Multumesc.

  13. #1013 SP
    Member codpin's Avatar
    Incearca eshopwedrop

  14. #1014 SP
    Member morphine's Avatar
    Salut. Am o nelamurire. Am un mouse logitech g305 si un mousepad mai ieftin de la a4tech. Nu stiu daca se observa in filmare dar in unele momente nu aluneca mouse ul cum trebuie si nu e smooth deloc. Ce as putea sa fac? Schimb mousepad sau schimb eu stilul de jucat cu mouse?

  15. #1015 SP
    Member Rukax's Avatar
    Am o nelămurire privind un laptop. Am un Asus x555lb-xx025d care a fost luat prin 2015 cu următoarele specificații: Intel Core i5-5200U 2.20GHz, Broadwell, 4GB Ram, 1TB, nVIDIA GeForce 940M 2GB iar acum m-am trezit și eu, după atâția ani, că vreau să îi mai pun o plăcuță de 4 gb Ram și să îi schimb HDD-ul cu un SSD astfel încât să ruleze mai repede. Întrebarea mea este: după ce îi montez ssd-ul în locul hdd-ului, pot monta acel hdd ca memorie adițională cu un caddy în locul unității optice?

  16. #1016 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Oare mai citeste cineva pe aici?


    Am o curiozitate la jocurinoi.ro. Ai la cont chestia cu puncte acumulate, pentru fidelizare. Stie cineva cum functioneaza? Mai e valabila? adica cate puncte primesti la cati lei?

  17. #1017 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca mai bine-i intrebi direct pe ei, poate pe facebook/messenger. Nu cred ca mai intra pe aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 51 FirstFirst ... 41 49 50 51

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts