+ Reply to Thread
Page 20 of 42 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 827

Thread: Cereri schimbari de nume/date cont

  1. #381 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    MonkY...
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  2. #382 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Bon.. si ce legatura are mr. Daniel cu tine ?

  3. #383 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj-RainY View Post
    MonkY...
    Cand o sa-l vad pe Daniel pe acest thread atunci mai vorbim si despre cazul tau: http://www.consolegames.ro/forum/f51...sa/#post423917

  4. #384 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Flavius, Dj-RainY sau cum vrei sa-ti mai spui tu in criza ta de personalitate, nu ti se pare ca esti un pic impertinent?
    Dupa ce ca ai avut 'nspe mii de clone, infractiuni, ai cerut o a doua sansa, ti s-a oferit si acum ce faci, iti iei nasu' la purtare?

  5. #385 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    te rog mult scimba-mi si mie numele in grincics stiu k am avut ceva probelme si am fost banat dar am invatat din greseli si nu voi mai incalca regulamentul cu nimic, in caz k se mai intampla te rog sa imi dai bann permanent dar nu va mai fi cazul,ms anticipat

  6. #386 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by CLAuDyA View Post
    te rog mult scimba-mi si mie numele in grincics stiu k am avut ceva probelme si am fost banat dar am invatat din greseli si nu voi mai incalca regulamentul cu nimic, in caz k se mai intampla te rog sa imi dai bann permanent dar nu va mai fi cazul,ms anticipat
    Nu stiu de ce nu ti-a fost suficient raspunsul dat pe PM. Well, daca tii mortis, o sa-ti dau acelasi raspuns si aici. De fapt, ar fi suficient sa citesti primul post al acestui thread:
    Celor care li s-a acordat o noua sansa (un-ban) sau care au primit infractiunea de Neseriozitate, nu li se mai accepta schimbarea username-ului. Sorry !

  7. #387 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    tare regula . e vreo metoda ca sa fim siguri ca userii banati nu incearca sa isi ascunda "trecutul lor intunecat " schimbandu-si nick-ul lol ? Let that be a lesson for all . Your ban on CG will haunt you forever .

    Btw acuma mai avem acele cartonase care sa indice de ce a fost banat sau avertizat ? Imi e destul de greu sa ma obisnuiesc cu aceste mici modificari . So many buttons ...so many possibilities

  8. #388 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tudoran, nu e neaparat ideea ca vor fi "hunted forever"... in timp pot demonstra ca si-au indreptat comportamentul. Dar nu poti dupa ce un user da tzepe pe forum, cand inca are numele pe http://www.consolegames.ro/forum/f54...te-black-list/ si inca scrie "nerezolvat" la cazul respectiv... sau mai rau, dupa i s-a acordat ultima sansa... sa vina sa spuna "Vreau sa-mi schimb nick-ul". Pai, ori suntem oameni seriosi, ori ne batem joc de toti cei din comunitate ?

    Cartonasele sunt tot acolo... Uite un exemplu: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...el-de-shooter/

  9. #389 SP
    Member TheSpider's Avatar
    asa...si ca sa inaugurez cel de-al 200 lea post cer si eu o schimbare de nick,din YoSpider95 in TheSpider
    multumesc

  10. #390 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by YoSpider95 View Post
    asa...si ca sa inaugurez cel de-al 200 lea post cer si eu o schimbare de nick,din YoSpider95 in TheSpider
    multumesc
    Enjoy the web... spider !

  11. #391 SP
    Member DiablQ's Avatar
    te rog schimba-mi si mie din fulg3r in DiablQ va multumesc

  12. #392 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by fulg3r View Post
    te rog schimba-mi si mie din fulg3r in DiablQ va multumesc
    Enjoy !

  13. #393 SP
    Member Asghaar's Avatar

    schimbare user

    Buna ziua.
    Doresc schimbarea user-ului in - Asghaar ( sa corespunda cu cel de PSN )
    Multumesc anticipat.
    O zi placuta tuturor.

  14. #394 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    29.12.2009 - Atentie, nu se vor mai schimba nickname-uri decat celor cu minim 200 posturi si cel putin 3 luni vechime (exceptie sunt cazurile in care ati gresit nickname-ul la inregistrare) !
    E greu sa citesti da na,mia usor cand o face alt cinvea pentru tine.

  15. #395 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Vechime are, si nu stiu cat de mult conteaza inca 2 posturi.

  16. #396 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by KingMoth View Post
    Buna ziua.
    Doresc schimbarea user-ului in - Asghaar ( sa corespunda cu cel de PSN )
    Multumesc anticipat.
    O zi placuta tuturor.
    Enjoy !

  17. #397 SP
    Member Ares's Avatar
    sal
    doresc si eu sa-mi schimb din gizas4all in ARES


    multumesc frumos

  18. #398 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    sal
    doresc si eu sa-mi schimb din gizas4all in ARES


    multumesc frumos
    Eu ti l-as schimba cu mare placere, daca s-ar respecta regula de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f51...ume-date-cont/ si anume:
    29.12.2009 - Atentie, nu se vor mai schimba nickname-uri decat celor cu minim 200 posturi si cel putin 3 luni vechime (exceptie sunt cazurile in care ati gresit nickname-ul la inregistrare) !

  19. #399 SP
    Member Ares's Avatar
    asta nu am citit (mea culpa ) , insa nu putem sa facem o exceptie asa in spiritul craciunului?

  20. #400 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    nu putem sa facem o exceptie asa in spiritul craciunului?
    Pai, pana vine Craciunul... daca esti cuminte si te straduiesti... faci 200 de posturi

+ Reply to Thread
Page 20 of 42 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 12-05-2012, 21:39
  2. Concurs: Gaseste un Nume pentru PixelJunk 1-4 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts