+ Reply to Thread
Page 21 of 42 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 827

Thread: Cereri schimbari de nume/date cont

  1. #401 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Evil Santa!

  2. #402 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Salut,schimba-mi te rog nickul din pIDGEI in TheKingOfHate

  3. #403 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by pIDGEI View Post
    Salut,schimba-mi te rog nickul din pIDGEI in TheKingOfHate
    Enjoy !

  4. #404 SP
    Member klausn's Avatar
    Daca te rog frumos MonkY,imi poti schimba nick-ul in klausn ? te rog foarte frumos...

  5. #405 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Daca te rog frumos MonkY,imi poti schimba nick-ul in klausn ? te rog foarte frumos...
    In 2011... si-asa ai exagerat... Sunt curios, oare regulile sunt puse acolo in primul post pentru a fi ignorate ?

    Username Changes:
    • 20-06-2009: From klaus to GaMeR
    • 21-06-2009: From GaMeR to Klaus
    • 03-05-2010: From Klaus to Jumper

  6. #406 SP
    Member Mircea's Avatar
    Salut Monky.Am o rugaminte,poti sa-mi schimbi nick-ul in Mircea .Acest nume este luat dar respectivul a avut ultima activitate in ianuarie 2010.Daca se poate sterge si schimba nick-ul meu ti-as ramane dator.Mersi mult.
    La multi ani!!!!

  7. #407 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    In 2011... si-asa ai exagerat... Sunt curios, oare regulile sunt puse acolo in primul post pentru a fi ignorate ?

    Username Changes:
    • 20-06-2009: From klaus to GaMeR
    • 21-06-2009: From GaMeR to Klaus
    • 03-05-2010: From Klaus to Jumper
    Stiu MonkY insa,klausn a ramas nicul meu definitiv...nu aveam unul stabil inainte de toate...si cum nu am mai activat pe consolegames de mult timp ... ,daca vrei sa ma intelegi e bine...daca nu...asta e,nu dau la nimeni in cap.

  8. #408 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, thread cleaned... Fiti si voi mai intelegatori unii cu altii... ca e moka !
    Quote Originally Posted by Mircea20 View Post
    Salut Monky.Am o rugaminte,poti sa-mi schimbi nick-ul in Mircea .Acest nume este luat dar respectivul a avut ultima activitate in ianuarie 2010.Daca se poate sterge si schimba nick-ul meu ti-as ramane dator.Mersi mult.
    La multi ani!!!!
    Din pacate (sau din fericire), pe CG nu se sterg la cerere userii. Au fost cateva "wave"-uri de deleted users, dar a fost valabil pt. clone si useri cu 0% activitate dupa momentul inregistrarii (nici macar read). Sorry.
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Stiu MonkY insa,klausn a ramas nicul meu definitiv...nu aveam unul stabil inainte de toate...si cum nu am mai activat pe consolegames de mult timp ... ,daca vrei sa ma intelegi e bine...daca nu...asta e,nu dau la nimeni in cap.
    Pentru unii definitiv inseamna "forever"... pt. altii vad ca anual. Ideea este ca puteai sa citesti regulamentul acela de la inceputul threadului (ca are 10 randuri maxim) si iti dadeai seama ca peste 2-3 zile poti sa faci schimbare pe 2011... Daca nu vrei sa astepti, can't help...

  9. #409 SP
    Member klausn's Avatar
    A...ok atunci,nici o problema !

  10. #410 SP
    Member Mircea's Avatar
    Mersi oricum pentru raspuns.Il poti schimba atunci in MirceaBV daca te rog frumos.Mersi mult.

  11. #411 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea20 View Post
    Mersi oricum pentru raspuns.Il poti schimba atunci in MirceaBV daca te rog frumos.Mersi mult.
    Enjoy ! Btw... rezolva-ti si tu semnatura te rog, ca nu e corecta conform cu http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/. Merci.

  12. #412 SP
    Member Mircea's Avatar
    Mersi pentru nick si semnatura este rezolvata.O zi buna

  13. #413 SP
    Member klausn's Avatar
    Te rog sa imi schimbi nick-ul in klausn ,multumesc.

  14. #414 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Te rog sa imi schimbi nick-ul in klausn ,multumesc.
    Enjoy ! Si La Multi Ani !

  15. #415 SP
    Member klausn's Avatar
    La multi ani va doresc si eu ! Sa aveti un an nou fericit cu tot ce va doriti !!!

  16. #416 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    As avea si eu o rugaminte.Poti sa imi schimbi numele in HoTSaucE, iar data nasterii sa fie 10 februarie 1994?
    Multumesc!!

  17. #417 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    MonkY - vreau si eu username-ul DeeJay-RainY , acesta este ultimul.
    Ai zis unul pe an , este 2011 so...(Please!)

  18. #418 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Salut,pune-mi te rog un ™ la numele meu: "TheKingOfHate™"

  19. #419 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate View Post
    Salut,pune-mi te rog un � la numele meu: "TheKingOfHate�"
    si cand vrei sa te loghezi de la un alt Pc ce o sa faci? o sa cauti pe google simbolul pt trademark? nu de alta da tastatura mea nu are asa ceva si ma indoiesc ca altele au

  20. #420 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Macar de-ar fi original... YouTube - Canalul utilizatorului THEKINGOFHATEHD :rofl:

+ Reply to Thread
Page 21 of 42 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 12-05-2012, 21:39
  2. Concurs: Gaseste un Nume pentru PixelJunk 1-4 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts