+ Reply to Thread
Page 5 of 58 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #81 SP
    Member octav's Avatar
    e mai "secsi" pe VideoDir...nu serios, acolo fiecare video este pe o categorie samd...

  2. #82 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @MonkY e vreun bug sau nu ai pus tu? la header daca apesi pe sageata de la portal nu apare "concursuri". can u fixed it?

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu tot sper ca developerul de la VideoDir sa mai dea un semn de viata din cand in cand... a lasat prea multe chestii in stadiul Beta. Nu aveti idee ce probleme ne face si noua... daramite sa-i dam drumul pt. ceilalti useri. E prea buggy si decat sa duca la crashul site-ului, mai bine punem cate un pic, cate un pic.

    AndRewqp: nu, e un meniu "home-made" by me... nu am pus toate cele in link, doar "baza". Dar ma gandesc sa-l "upgradez" un pic

  4. #84 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am urmatoarea problema:
    Primesc de vreo 2 zile mai multe PM-uri de Dj_Andrei care din cate imi dau eu seama le trimite de fapt userului justamodel...acesta la randul lui da reply la acele PM-uri si din cate vedeti si reply-urile vin tot la mine lol. Cred ca nu ar trebui sa am aceast privilegiu nu? Sper ca cei in masura sa poata rezolva aceasta pb. Mersi anticipat

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am urmatoarea problema:
    Primesc de vreo 2 zile mai multe PM-uri de Dj_Andrei care din cate imi dau eu seama le trimite de fapt userului justamodel...acesta la randul lui da reply la acele PM-uri si din cate vedeti si reply-urile vin tot la mine lol. Cred ca nu ar trebui sa am aceast privilegiu nu? Sper ca cei in masura sa poata rezolva aceasta pb. Mersi anticipat
    Daca Dj_Andrei ar fi mai atent la cine trimite, m-ar fi scutit si pe mine de timp pierdut cu verificari, si pe tine de onoarea de a primi un carbon copy. Am facut test, e toul ok... Pur si simplu te-a trecut si pe tine la recipients...

  6. #86 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca Dj_Andrei ar fi mai atent la cine trimite, m-ar fi scutit si pe mine de timp pierdut cu verificari, si pe tine de onoarea de a primi un carbon copy. Am facut test, e toul ok... Pur si simplu te-a trecut si pe tine la recipients...
    Pai si reply-urile de la justamodel de ce veneau la mine? El ii raspundea lui Dj Andrei dar PM-urile ajungeau la mine

  7. #87 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Din acelasi motiv, uita-te sus la "Recipients" si vei vedea ca esti trecut si tu.

  8. #88 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Din acelasi motiv, uita-te sus la "Recipients" si vei vedea ca esti trecut si tu.
    Da...ai dreptate. Mersi pt ajutor.

  9. #89 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    0000000000000000

    ...asta am primit azi.

  10. #90 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Mai mult ca sigur un user banat si acum se razbuna. Tipic.

  11. #91 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Mai mult ca sigur un user banat si acum se razbuna. Tipic.
    Văd că s-a rezolvat. La prima vedere am crezut că-i ceva eroare...

  12. #92 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    S-a rezolvat ca l-a banat din nou. Dar am vazut cativa useri banati cum si-au facut al user in secunda 2. Heh, nu ai ce pretentii sa ai asupra unora care recurg la astfel de gesturi. Propun ban pe ip in asemenea cazuri si logare prin java (nu stiu daca se face deja). Astfel nu isi mai fac 10000 de alte conturi si nu o sa se poata loga prin proxy servers.

  13. #93 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Este un bot deja care da automat ban la clone.

  14. #94 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am vazut ca erai si ''tu'' pe acolo Dj M0

  15. #95 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Da, pai e acelasi cu 00000. A zburat instant pana sa miste ceva.

  16. #96 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce sa le faci unora care mai mult de atat nu stiu ? Sa-si faca oricat de multe conturi doreste... noi nu plecam nicaieri. Iar cand se va plictisi, de-abia astept sa citesc un email plangacios prin care promite ca nu mai face si ca ii pare rau. Bleah...

    ---------- Post added 07-01-2010 at 01:39 PM ----------

    Sa-l vedem acum cum se mai inregistreaza (avand in vedere ca ne-a trimis un mail prin care ne "ameninta" cum ca isi cauta proxy-uri "transparente"). Ia sa vedem cum se modereaza singur ca sa-si activeze contul. Probabil ca mai mult de 10 ani nu are.

  17. #97 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Eram sigur ca asta va urma (proxy) insa nu ma asteptam sa fie atat de naiv incat sa trimita mail sa spuna ce face. Nu ca ar fi fost foarte greu sa-l descoperi, dar asa, pentru micul terorist care zace in el macar trebuia sa taca din gura.

  18. #98 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate sa treaca prin cate proxy-uri vrea... tot va trebui ca un moderator/admin sa-i accepte inregistrarea. Oops

  19. #99 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca intri la community-> awards si te uiti le editori vei vedea ca scrie "CG Editor The one who bring you the news !" in loc de "CG Editor The one who brings you the news !"

  20. #100 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Am si eu o intrebare, si daca tot e vorba de achievements m am gandit sa o pun aici:
    Un achievement il poate avea o singura persoana, chiar daca mai este cineva care indeplineste conditiile pt a avea achievementul? Am vazut ca e pe sistemul primul venit, primul servit.

+ Reply to Thread
Page 5 of 58 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts