+ Reply to Thread
Page 7 of 58 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast
Results 121 to 140 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #121 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Nu stiu daca a mai pus cineva "problema" asta ...dar what the hell
    Bizar... eu il vad asezat la locul lui
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...08-halo-reach/

  2. #122 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nici eu nu il vad daca intru pe sectiunea Sony PlayStation 3 - Console Games Forum ...dar asa se vede cand sunt pe index.

  3. #123 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    A fost acolo pentru cateva minute pentru ca era mai accesat de consolistii PS3 decat de cei pe Xbox. Asa ca s-a mutat threadul la ei in curte ca sa nu trebuiasca sa-si dea cu parerea prin vecini.

  4. #124 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ah, found out why
    22:25, 17th Feb 2010 Dj Mo Thread moved to 'Sony PlayStation 3'.
    22:37, 17th Feb 2010 Dj Mo Thread moved to 'Microsoft Xbox 360'.

  5. #125 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon, am facut ceva update-uri in noaptea asta... va rog sa-mi comunicati daca apar probleme, bugs, whatever... Era sa nu mai plece

  6. #126 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    update-ul a insemnat ban-ul userilor? Eu era sa nu ma mai loghez pt ca nu mai stiam parola

  7. #127 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Pana se va intoarce Dj Mo,daca se mai intoarce...doamne ajuta!Poate ii dati macar o luna lui ReNeGaDe124 de incercare,e unul din useri care ajuta din greu comunitatea cu fel de fel de chesti...news-uri(pe threadurile jocurilor)si mai a pus si vreo 2-3 demo-uri super asteptate pt. toata lumea care erau greu de obtinut...
    P.S. MonkY,nu imi mai merge lista de smiles...

  8. #128 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    update-ul a insemnat ban-ul userilor?
    Dne Fereste ! Ar fi de rau daca facem update prin ban waves. Doar nu suntem Microsoft.
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Eu era sa nu ma mai loghez pt ca nu mai stiam parola
    Nu e bai, ca se rezolva repede. Ai optiune de reset password, sau in ultima instanta, ne contactezi via Console Games Forum - Contact Us si se rezolva.
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Pana se va intoarce Dj Mo,daca se mai intoarce...doamne ajuta!Poate ii dati macar o luna lui ReNeGaDe124 de incercare,e unul din useri care ajuta din greu comunitatea cu fel de fel de chesti...news-uri(pe threadurile jocurilor)si mai a pus si vreo 2-3 demo-uri super asteptate pt. toata lumea care erau greu de obtinut...
    Don't know... vedem.
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    P.S. MonkY,nu imi mai merge lista de smiles...
    Am incercat pe cateva browsere si merge pe toate. Verifica daca nu cumva ai un anti-popup activat care-ti opreste fereastra aceea. Si nu in ultimul rand, da un clear cache.

  9. #129 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Iar ati lipit achievement-urile de username? Arata putin cam.. uratel.

  10. #130 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Iar ati lipit achievement-urile de username? Arata putin cam.. uratel.
    Merci de observatie... se repara... sa vedem insa ce au modificat (iar)...

    ---------- Post added 27-02-2010 at 02:47 AM ----------

    Fixed

  11. #131 SP
    Member richardm27's Avatar
    Acum nu stiu daca e de la mine sau nu, insa nu-mi mai merg cateva taburi de sus, respectiv: User CP, New Posts, Search, Thread tools si inca vreo 2 parca.....

  12. #132 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Acum nu stiu daca e de la mine sau nu, insa nu-mi mai merg cateva taburi de sus, respectiv: User CP, New Posts, Search, Thread tools si inca vreo 2 parca.....
    I'm on it...

    ---------- Post added 27-02-2010 at 01:25 PM ----------

    Fixed !

  13. #133 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Hmmm...a disparut sectiunea Schimburi?

    LE: Vai am gasit-o... Sper ca nu ramane acolo la gramada cu restul

  14. #134 SP
    Admin MonkY's Avatar
    S-a votat unificarea a tot ce tine de console pooaul intr-un singur forum. Sorry (but i guess it's better this way). Search is the saviour

  15. #135 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Amandoi aveati ban pana pe 11 Martie or so. Insa am zis sa fiu baiat bun, si v-am dat reverse la amandoi (in aceeasi zi). Probabil el a observat mai repede ca nu are ban, si de aceea a postat inainte. Don't make me feel sorry for that...
    Cred ca e o problema cu asta. Mie-mi arata de la bun inceput ca imi expira ban-ul pe 27 Februarie la 9 PM.

  16. #136 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Cred ca e o problema cu asta. Mie-mi arata de la bun inceput ca imi expira ban-ul pe 27 Februarie la 9 PM.
    Iti arata data cand i-am dat Reverse. E foarte simplu de calculat dealtfel. Ai primit pe 25.02.2010 "Infraction for Khan: Flame / injurii / atac la persoana (Recidiva)" pentru care dupa Regulament inseamna 2 puncte si expira in 14 zile. Ia vezi, 25.02 + 14 zile, da 27 Februarie ? Eu v-am dat ban sa va calmati, pentru ca va balacareati pe forum si nu ne place asta pe CG. In cateva zile de liniste, am scos banul. Dar daca vreti neaparat, "repar" eroarea...

  17. #137 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai si eu daca-ti spun ca-mi aparea 27 Februarie acolo ca data de expirare...
    Cineva mi-a spus pe mess ca-i apare ca-mi expira pe 11 Martie dar mie personal imi arata ca fiind ban pe 2 zile, respectiv pe 27 Februarie cum ti-am spus.

    Motivele banarii nu-si au rostul aici in discutie.

    Eu de aia am zis ce-am zis, pentru ca eu stiam ca ban-ul imi va expira la 9 seara (dupa cum imi aparea scris) si vazand ca respectivul a postat nu stiam de ce lui i-a expirat mai devreme cand de fapt tu ai facut un reverse manual.

    Sunt curios ce se intampla daca nu dadeai reverse eu ce faceam la 9 seara cand incercam sa intru...

  18. #138 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai iti spun eu ce-ai vazut tu ca expira pe 27 Februarie. Era infractiunea "Flame /injurii / atac la persoana" de doar 1 punct. Insa am rectificat si pus cu Recidiva. Deh, daca-ti place "inca odata" ce sa-ti fac ?

  19. #139 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nu pot sa vizualizez mesajele private din outbox. De exemplu am trimis azi unul si nu apare. Si am mai trimis mesaje, dar la casuta de outbox este 0.
    Si inca ceva. Cam de vreo 3-4 saptamani, probabil de cand ai implementat CG pentru mobile, am mari probleme cu vizualizarea siteului pe mobil (Nokia 6234). Nu vrea sa-mi deschida pagini, imi face de fapt refresh (ma pune tot pe pagina unde sunt, pagina principala). Pana atunci n-aveam nicio problema. Folosesc Opera Mini. Ultima versiune stabila non beta.
    Sper ca nu am deranjat.

    ---------- Post added 14-03-2010 at 12:30 PM ----------

    M-am prins. Daca dau un mesaj privat imi apare la outbox. Daca dau un reply la un mesaj primit, atunci nu-l mai vad. Nici la inbox nici la outbox. Asta cred ca este o problema.

  20. #140 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Venom: first of all, nu exista Outbox. Pe Private Messages avem Inbox si Sent items. Am intrat pe contul tau si efectuat cateva teste... au ramas in Sent items cele la care am setat sa ramana o copie (mergi in Advanced Edit). Singuerele care nu au ramas au fost cele la care am setat eu sa nu lase o copie... Voi mai testa totusi...

    Cat despre Opera Mini pe Nokia... o sa rog pe cineva care are asa ceva sa testeze... Eu din pacat nu mai detin Nokia si nu am cum sa verific.

+ Reply to Thread
Page 7 of 58 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts