+ Reply to Thread
Page 8 of 58 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #141 SP
    Banned Venom's Avatar
    Scuza-ma! Sent Items. Totusi, ce vreau sa zic, Cineva imi da un mesaj privat. Eu ii raspund din aceeasi fereastra. Dau send, dar ce am scris eu nu apare nicaieri.

  2. #142 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Scuza-ma! Sent Items. Totusi, ce vreau sa zic, Cineva imi da un mesaj privat. Eu ii raspund din aceeasi fereastra. Dau send, dar ce am scris eu nu apare nicaieri.
    Nu te supara, dar data viitoare cand mai modifici in User CP in Edit Options... fii si tu sigur ca stii ce modifici. Nu numai ca ai debifat "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default" dar ai si debifat "Receive Email from Moderators" si alti membrii. Pai, daca tu setezi sa nu pastreze o copie, setezi si sa nu primesti emailuri... eu ce sa-ti fac ? Ti le-am pus eu la loc...

  3. #143 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Am gasit un micut bug pe site.

  4. #144 SP
    Member LeGenD's Avatar
    lewl mariusik...

  5. #145 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cred ca mai degraba e eroare de browser, nu a incarcat tot ce trebuia

  6. #146 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Am gasit un micut bug pe site.
    Face la fel si dupa refresh ? Ce vezi acolo este textul din spatele imaginii (alt text, in cazul in care browserul nu incarca imaginea)...

  7. #147 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Aseara i am dat multe refresh uri si nu vroia sa si revina. Acum vad ca nu mai sunt probleme.

  8. #148 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Nu inteleg de ce imi face merge in urmatorul thread : LINK
    Postat ieri la ora 8:01 PM si cand am incercat sa postez azi la 8:03 respectiv 8:36 mi-a facut merge cu cel de ieri.
    E ceva decalaj in plus de care se tine cont?

  9. #149 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    S a dat ora inainte, si banuiesc ca site ul nu s a updatat sau ceva de genul.

  10. #150 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Se poate face ceva si pt. cei cu rezolutii mai mici ? Problema in speta e logo-ul de sus care e prea mare ( plus shortcuturile de sus cred ), e singurul forum pe care intru pe care nu il pot vedea "full screen" , atasez si un print screen.

  11. #151 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Incearca sa folosesti CTRL - (minus) .Rezolutia nu cred ca va fi schimbat pentru una, doua persoane care nu vad toata pagina.

  12. #152 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Rezolutia default este 1280x1024 ... si eu am avut probleme mai ales pe laptopuri mai vechi (sau netbook uri) - insa CTRL + "-" face minuni

  13. #153 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, intrucat se pare ca sunt mari probleme cu sistemul de infractiuni (debaneaza forumul userii dupa propria sa vointa), astazi (desi e Pastele) va fi o mica perioada (sper eu) oprit site-ul. Voi incerca niste repair-uri si un update. Daca nici dupa asta nu se repara problema, o sa mananc niste jelly soft (vb makers)

  14. #154 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Guys, intrucat se pare ca sunt mari probleme cu sistemul de infractiuni (debaneaza forumul userii dupa propria sa vointa), astazi (desi e Pastele) va fi o mica perioada (sper eu) oprit site-ul. Voi incerca niste repair-uri si un update. Daca nici dupa asta nu se repara problema, o sa mananc niste jelly soft (vb makers)
    It's the easter bunny !!!!

  15. #155 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Phew... fixed (i hope). Cu ocazia aceasta, punctele pt. infractiuni se schimba un pic. Detalii aici: http://www.consolegames.ro/forum/f51...-ro/#post18449

  16. #156 SP
    Member richardm27's Avatar
    Hmmmm, threadul "Funny Movies" imi apare acum la sectiunea "Foto & Video" in loc de "Funny". Is this right ???

  17. #157 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Hmmmm, threadul "Funny Movies" imi apare acum la sectiunea "Foto & Video" in loc de "Funny". Is this right ???
    Fixed.

  18. #158 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #159 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Cred ca avea un virus/trojan ceva... pt. ca a inceput subit sa posteze tot felul de ciudatenii... Noroc ca nu acceptam html in mesaje...

  20. #160 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Cum sunt alesi cei care apar in categoria Birthdays? De exemplu azi apar 3 membri dar in calendar sunt 17

+ Reply to Thread
Page 8 of 58 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts