Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 22 of 22 FirstFirst ... 12 20 21 22
Results 421 to 437 of 437

Thread: ConsoleGames.ro - Gears of War 2 Championship

  1. #421 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Țin să mulțumesc echipei tehnice pentru o prestație de nota ZC . Au suportat multe de la toți și cu toatea astea au dus la bun sf�rșit campionatul . Și mai țin să-i mulțumesc wingman-ului meu, pentru sprijinul acordat �n meciuri (mereu a fost acolo c�nd aveam nevoie de el)

    (și eu care nu vroiam să mă �nscriu...)

    Frumos și �ncăodată felicitări

    ...va urma

  2. #422 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mo and Grey FTW!!! Bravo baieti! Faceti o echipa formidabila in GOW2 sau asta cel putin este parerea voastra - ma antrenez eu cu BUBLI pentru al 2-lea concurs si va batem numai cu bash!!!

    Felicitari inca o data!!! A fost un concurs frumos si foarte bine organizat!!

    Mo, te scap eu de Marcus ...Name your price! lol

  3. #423 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Și mai țin să-i mulțumesc wingman-ului meu, pentru sprijinul acordat �n meciuri (mereu a fost acolo c�nd aveam nevoie de el)
    Placerea a fost de partea mea . Cel putin in ultimu meci jumate din runde le-ai luat singur in timp ce eu imi dadeam smoke singur .

  4. #424 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    intru si yo... numa sami vina consola aia o data k Gow2 il am lol

  5. #425 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai baieti acuma se felicitau dupa ce au terminat concursul deci nu mai ai cum sa intri .

  6. #426 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by no_m3rcy View Post
    intru si yo... numa sami vina consola aia o data k Gow2 il am lol
    Tu pe ce lume traiesti ?

  7. #427 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Un mic "premiu" si din partea mea: http://www.consolegames.ro/forum/f59...r-2-dezvaluit/ Enjoy !

  8. #428 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Inca o data, multumim participantilor la acest concurs. Am atasat ultima poza pentru el, care contine podiumul.
    Attached Images Attached Images podium_gow.jpg

  9. #429 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Decernarea premiilor se face sambata la Pui de Urs. Rezervarea este facuta pentru ora 20.30. Speram sa vina cat mai multi participanti

  10. #430 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si, cum a fost la Pui de Urs ?

    Inca odata, felicitari participantilor si castigatorilor ! A fost super... i already miss it (ma obisnuisem deja si saptamana trecuta si asta eram ready pt. concurs, dar imi dadeam seama ca s-a dus...). Sa speram ca urmatorul va fi si mai si !

  11. #431 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Si eu sper la fel!

  12. #432 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mersi pentru premiul neasteptat! Super lumea ca de obicei .

  13. #433 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu �l primesc azi, yey! =^_^=

  14. #434 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Poze n-ati facut si voi la Pui de urs acolo?

  15. #435 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Poze n-ati facut si voi la Pui de urs acolo?
    Cele cateva pe care le-am facut cat am stat (sorry, too much manele for me) sunt aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...html#post84815

  16. #436 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si pentru ca nimeni nu a vorbit de surpriza pregatita de Dj Mo si GreyhounD... postez eu si le multumesc pe aceasta cale ! Posterele A3 customizate cu fiecare player in parte sunt superbe ! Insa n-ar fi rau sa le vedem si pe-ale voastre

    In poza sunt eu explicandu-i lui Florynd noua noastra strategie castigatoare 100%. Din pacate, nu am avut timp sa i-o explic pana la capat

    P.S. Scuze pt. Ninja Gaiden II de langa... l-am pus doar ca sa va faceti o idee de marimea posterului
    Attached Images Attached Images img_3146.jpg

  17. #437 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...iată posterul nostru
    Attached Images Attached Images img_0967.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 22 FirstFirst ... 12 20 21 22

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts