Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro

    Desi in ultima perioada lumea se invarte in jurul unei crize economice mai mult sau mai putin reala, imi place sa ma uit la jumatatea plina a paharului si sa cred ca vin vremuri bune pentru consolisti ! In sfarsit, putem fi mandri ca am reusit sa facem marele pas in a gasi un partener pe masura. Un partener serios care sa fie aproape de gameri si nu doar un alt nume interesat strict de business. Prin urmare, ConsoleGames.ro are onoarea de a va prezenta partenerul oficial al website-ului: GameShop.ro ! Partener care de-a lungul timpului a fost alaturi de noi si care, odata cu oficializarea acestei colaborari, doreste sa se apropie si mai mult de comunitatea consolistilor.

    Cu aceasta ocazie si pentru a demonstra ca nu este doar o colaborare pe hartie, GameShop.ro ofera un discount de 15% tuturor membrilor CG ! Totodata, lunar vor fi oferite jocuri si materiale promotionale. Jocuri ce vor ajunge la voi in cel mai scurt timp, prin trageri la sorti sau diverse concursuri.

    Pentru a beneficia de discountul de 15% tot ceea ce e necesar este sa fiti user inregistrat ConsoleGames.ro si sa folositi codul de discount de pe prima pagina (din bannerul GameShop). Atentie, codul respectiv nu se cumuleaza cu nici-un alt cod de discount si din cate am inteles nu este aplicabil la pachetele de console (unde preturile sunt oricum foarte mici). Personal cred ca prin acest discount reusim sa ne apropiem de preturile de-afara si sa ajutam gamerul sa achizitioneze la cel mai bun pret din Romania.

    Inca odata, nu putem sa spunem decat: Respect GameShop.ro ! Multumim RvsS pentru suportul acordat si speram sa fim la inaltimea asteptarilor. Aveti aici un thread dedicat unde puteti sa postati intrebarile dvs. direct celor de la GameShop.ro iar site-ul oficial cred ca nu mai necesita nici-o indrumare: ..::GameShop.ro::..
    Attached Images Attached Images parteneriat_consolegames_gameshop.jpg

  2. #2 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    unde gasesc codul acela?

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by HeatoN View Post
    unde gasesc codul acela?
    Pe homepage, sub bannerul cu Gameshop.

    Uite aici:
    Attached Images Attached Images cod.jpg

  4. #4 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    super si felicitari

    asteptam modificari de preturi in cazul asta la bazar pt GTA4, SF4, RE5 pt ca acete titluri devin pe forum mai scumpe ca la GS

    cheers

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Super! Un pas important pentru viitorul site-ului. La cat mai multe!

  6. #6 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Super! Multumim CG si Gameshop!

  7. #7 SP
    Member Snake's Avatar
    Asta da veste buna ! Bravo baieti ! Respect GameShop.ro ! Chiar ca incepem si noi sa ne apropiem de preturile bune de-afara. Cat despre CG, mai putem spune ceva ? Nota 10 ! Tineti-o tot asa !

  8. #8 SP
    Junior Member igc95's Avatar
    Felicitari moderatorilor, lui RvsS si celor de la gameshop...grozava intiativa

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Superb. Street Fighter IV Collector's Edition - fugi ca vin

  10. #10 SP
    Member kane86's Avatar
    Intradevar un pas mare pt CG. Multumim si la mai multe .

  11. #11 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Sper ca v-am facut tuturor o surpriza placuta si speram ca nu va fi ultima.

    De asemeni multumim si celor de la Gameshop.ro care au demonstat ca nu sunt chiar indiferenti vis-a-vis de comunitatea din Romania.

    Sa fie intr'un ceas bun.

  12. #12 SP
    Member obidan's Avatar
    Awesome!!!
    Cardul ala de membru Gameshop are reducere de 10%, deci e mai bine sa fii membru Consolegames decat sa fi cumparat multe produse de la ei?
    Uh well
    1.Register to console-games
    2.Post
    3. ????
    4. Profit

  13. #13 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Sunt de acord cu obidan,ar trebuii ceva in genul...doar useri du minimum 100,200 posturi sa aiba aces la discount,poate in curand afla multa lume de asta si isi fac cont,fac un post si au reducere pe GameShop

  14. #14 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai si ce tu crezi ca nu avantajeaza acest lucru ConsoleGames ? uite sa iti dau un exemplu sa spunem ca intr-o zi se inregistreaza 100 de useri da ? acest lucru conteaza in primul rand la sponsori , deoarece nu cred ca doar gameshop o sa fie sponsor aici , cand te duci sa iti cauti un sponsor el te intreaba in primul rand cati useri ai corect ? nu cred ca o sa iti spuna intrebari de genul cate posturi sunt in total sau cati useri sunt activi. si la sfarsit dupa parerea mea nu cred ca mai conteaza daca din 100 de useri inregistrati intr-o zi cati raman aici sau cati o sa intre doar pentru codul de discount .

    orsicum e super parteneriatul acesta faceti o treaba buna baieti succes in continuare x10

  15. #15 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    pai si ce tu crezi ca nu avantajeaza acest lucru ConsoleGames ? uite sa iti dau un exemplu sa spunem ca intr-o zi se inregistreaza 100 de useri da ? acest lucru conteaza in primul rand la sponsori , deoarece nu cred ca doar gameshop o sa fie sponsor aici , cand te duci sa iti cauti un sponsor el te intreaba in primul rand cati useri ai corect ? nu cred ca o sa iti spuna intrebari de genul cate posturi sunt in total sau cati useri sunt activi. si la sfarsit dupa parerea mea nu cred ca mai conteaza daca din 100 de useri inregistrati intr-o zi cati raman aici sau cati o sa intre doar pentru codul de discount .

    orsicum e super parteneriatul acesta faceti o treaba buna baieti succes in continuare x10
    Ai dreptate dar ar fi bine ca useri noi sa fie cat de cat activi pe forum.

  16. #16 SP
    Member kane86's Avatar
    probabil s-au gandit si cei de la gameshop la asta (ca se vor inregistra unii doar pt reducere) si cu siguranta le convine sa vanda cu 15% reducere decat deloc...it's all about bussiness ...despre CG a spus huber mai sus. In concluzie toata lumea e fericita inclusiv noi.

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ideea a fost sa nu ingradim pe nimeni si sa aiba acces la discount oricine intra de pe site, indiferent daca este doar un user care doar citeste sau este foarte activ pe forum. Nu toti suntem forumisti infocati. Cunosc cativa useri de-aici de pe CG care au un post sau doua, dar care zilnic citesc news-urile si vad ce s-a scris. Intr-un fel sunt mai activi chiar decat useri care posteaza in continuu off-topic

    Oricum, vestea buna este ca pe luna aceasta, de la GameShop.ro veti primi urmatoarele jocuri: GTA IV PS3, STAR WARS FORCE UNLEASHED XBOX 360, COD WORLD AT WAR XBOX360, STREET FIGHTER 4 PS3, KUNG FU PANDA LEGENDARY WARRIOR WII si 2 X ETERNAL SONATA. Voi anuntat foarte curand modalitatea in care puteti ajunge in posesia lor, dar ca sa va faceti o idee... aveti aici un hint

  18. #18 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eternal Sonata pt ce platforma e?

    Iar pun mana sa fac review-uri si sa zica altii ca e manarie?

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Eternal Sonata pt ce platforma e?

    Iar pun mana sa fac review-uri si sa zica altii ca e manarie?
    Eternal Sonata avem chiar 2 si sunt de PS3.

    Later Edit: unul deja a plecat prin tombola de la intalnirea CG. Sa-l stapanesti sanatos Darcangel

  20. #20 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Congrats CG pentru parteneriat! Street Fighter 4 de PS3 premiu? superbinca nu am reusit sa intru in posesia lui

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18
  4. ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro By MonkY in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 18-07-2009, 01:47
  5. ConsoleGames & Happy Fish TV By MonkY in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 17-10-2008, 20:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts