Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 101 to 120 of 142

Thread: Diablo 4

  1. #101 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Eu tot nu inteleg cum au putut lansa jocul fara co-op pe PC dar cer 70 de euro...
    Cum sa nu ai Coop pe PC, are Online Coop. Nu e couch coop dar e tot jocul in online coop pana la 4 persoane.

  2. #102 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Eu tot nu inteleg cum au putut lansa jocul fara co-op pe PC dar cer 70 de euro...
    Jumatate de tastura e P1 si cealalta jumatate e P2. Papillon aici nu e NFS2 sau vreun Guilty Gear de pe la revista Level de acum 20 de ani Apropo care Diablo a avut co-op pe PC (Eu inteleg prin CO-OP posibilitatea de a juca minim 2 persoane pe aceeasi consola). PC-ul nu a avut nevoie de acest feature, el bazandu-se pe internet nu?

  3. #103 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Material didactic: The PROBLEM With Your Damage in Diablo 4! And How To Fix It!

  4. #104 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am terminat si eu campania astazi dupa 34 de ore.

    Pentru mine a fost suficient de lunga povestea, mi s-a parut mai bun decat Diablo 3 pentru ca in general tot level design-ul a fost mai dark, mai apropiat de Diablo 2 care mi-a marcat adolescenta.

    Overall foarte usor pe World Tier 1, doar la boss-ul final am avut ceva probleme pentru ca eram level 34 (Barbarian), mi-a luat vreo 10 incercari ultima faza.
    Bun si content-ul de end game, ma gandeam ca nu mai am ce sa fac in joc dar ma tine acolo, cred ca ma duc pana la level 100 fara sa ma plictisesc. Deja sunt level 40 si peste tot unde ma duc intru in mijlocul lor si apas A (damage absorb & heal), RT (Call of the Ancients) si X (un atac care le da bleed + Whirlwind) si la revedere pot sa plec .

  5. #105 SP
    Member codpin's Avatar
    Eu sunt lv 46 cu un rogue si inca nu am terminat campania. Eliberez destul de repede hartile si bosii desi nu am cine stie ce gear pe mine si nici build-ul optimizat.

    WT1 e joaca de copii din ce inteleg. Toti recomanda sa termini cat mai repede campania si sa treci in WT3 pentru lvl rapid si iteme bune. La lvl 60 deja trebuie trecut in WT4 daca te grabesti sa faci lvl.

    Eu o iau usurel, dupa ce am inceput cu un necro si l-am abandonat la lvl 30 si un barbar pana la lvl 24. Pana acum rogue mi se pare cel mai fun de jucat pt mine. Sorc am jucat in demo si nu m-a impresionat, plus ca pare ca e cel mai slab in end game.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  6. #106 SP
    Member smits's Avatar
    Nu era vorba cand incepe season 1 ca vor da reset la caractere? Sper ca nu.

  7. #107 SP
    Member codpin's Avatar
    Nu stiu cum functioneaza sezoanele in Diablo, dar daca seamana cu cele din Path of Exile, nu se sterg build-urile, doar iti faci altele pe noul sezon. Ar fi chiar aiurea sa stearga un progres de zeci sau sute de ore.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  8. #108 SP
    Member smits's Avatar
    Sper ca nu. Daca imi sterg necro-ul de 57 i will delete the game haha.

  9. #109 SP
    Member tmihai20's Avatar
    La Diablo III personajele "sezoniere", ca să le spun așa, erau resetate la începutul fiecărui sezon. Un personaj creat pentru a termina campania n-ar trebui să fie modificat de sezoanele care au o perioadă de timp finită.

  10. #110 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    L-am cumpărat și eu de o săptămână jumate și am băgat cam 10h zilnic ,asa de addicted e ( am început direct cu tier 2 barbar și nu am avut probleme,oricum pe la lv 40 am trecut la tier3 și tot ușor mi se pare)
    Campania am terminat-o acum 2 zile( foarte buna) și de atunci fac side questuri și ce eventuri mai apare și nu ma plictisesc
    Acum am lv 61 si nu am reușit sa fac dungeonul ptr tier4,mai încerc la lv 65 incolo
    Din ce am înțeles în sezonul următor începi cu alt caracter

  11. #111 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am reușit sa trec la tier 4 după ce m-am chinuit cam 1h sa fac bosul final din dungeon( având doar lv 64 a fost cam greu și fără ajutor )

  12. #112 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Sa nasolit rau treaba ,dacă la tier 3 nu aveam probleme acum în 4 mor constant ,mobii sunt cu vreo 10lv peste mine și când dau peste 4-5 elite nu mai am scăpare, nici arme mai bune nu prea îmi da
    Poate ma motivez sa ajung la lv 100 chit ca nu prea mai vad rostul sa joc doar pentru ca poate pica arme cu stats mai bune

  13. #113 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ce level esti acum in Tier 4, tot 61?

  14. #114 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    66 am acum ,mai fac side quests și hell divers când am timp
    Cum sa îmi fac eu sigilii ?

    ---------- Post added 04-07-2023 at 12:36 ----------

    Am înțeles ca trebuie sa fac nightmers dungeons la greu sa devin mai puternic

  15. #115 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Got it! In cazul asta, nu calc in Tier 4 pana nu fac level 80 minim

    Nu am idee despre sigilii, sunt inca semi-noob

  16. #116 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    66 am acum ,mai fac side quests și hell divers când am timp
    Cum sa îmi fac eu sigilii ?

    ---------- Post added 04-07-2023 at 12:36 ----------

    Am înțeles ca trebuie sa fac nightmers dungeons la greu sa devin mai puternic
    Doar o curiozitate: de ce ai trecut pe T4 asa devreme daca mori constant? Nu era mai ok sa joci T3 pana esti destul de puternic (70+ sau near 70) si apoi sa treci in T4?

    Sigiliile le poti face la Occultist daca nu ai drop de la Elite etc.

    Cred ca "hell divers" te referi la Helltide.

  17. #117 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Gata iar am avut noroc ,am găsit un inel care îmi micșorează timpul la shouts cu 2 sec max 6 în funcție de dușmani și la buildul meu cu 4 shout ma ajuta mult
    Am trecut la t4 ptr arme și armuri mai bune
    Am rezolvat și cu asta când începe helldiver ma țin după careva pana strâng 175 suflete și apoi desfac cutia misterioasa
    Chiar acum mia dat 3 legendare ancestrale și le-am up la maxim și nu mai mor asa ușor
    Sa căutați toate statuile lui lilith ca am văzut ca ajuta mult
    Și când strângeți bănuți albaștrii sa ii cheltuiți pe toți la curiosities ,mai da si acolo legendare

    ---------- Post added 04-07-2023 at 16:07 ----------

    Scuze helltide nu helldiver,încă un tips întrați pe helltide.com și arata acolo când încep eventurile importante și unde gasiti cutia misterioasa

  18. #118 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pune si tu ce build ai. Il poti face pe D4Builds si pui link aici.
    Eu il folosesc pe cel al lui Rob - Rob's Midgame WW 55-75

  19. #119 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar


    ---------- Post added 07-07-2023 at 13:23 ----------


  20. #120 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Gata tata, traiasca metoda coop si prieteniile adevarate, sa faca ei grind pana la level 100 ca sa o bata pe asta in Solo..
    Attached Images Attached Images lilith.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Diablo 3 By Alexungureanu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-09-2018, 22:01
  2. Diablo 3 By DeathWings in forum Jocuri PC
    Replies: 1141 Last Post: 13-01-2016, 00:35
  3. Replies: 13 Last Post: 17-07-2012, 16:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts