Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 15 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 LastLast
Results 261 to 280 of 290

Thread: The Division 2

  1. #261 SP
    Junior Member dx10's Avatar
    am xbox one si e setat pe us nu cred ca merge pe store la Microsoft sa cumpar cu card ro . in stetarile lor nici nu au tara România

  2. #262 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai cauta-l pe site-uri care vand coduri globale sau de US, gen cdkeys.com, unde vad ca e si fff putin redus - The Division 2 - Warlords of New York Xbox One

    Sau incearca sa cumperi gift cards de US si odata ce ai fondurile in wallet, poti cumpara orice din store.

    Dar tu daca ai store pe US, nu ai cumparat nimic pana acum?

  3. #263 SP
    Junior Member dx10's Avatar
    nu prea in mare parte gasesc la noi in tara si la pret decent. da dlc u asta chiar nu gasesc nicaieri in romania.

  4. #264 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  5. #265 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Baieti, va antrenati pentru pandemia reala?


    Observ ca au inceput sa se joace multi jocul asta in ultimele zile.
    Din fericire, spre deosebire de America, noi europenii nu prea o sa avem acces la arme, deci 0 sanse de razboi civil si probabil ca in cazul nostru va iesi de o dictatura.

  6. #266 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    A inceput sa se joace multa lume jocul asta pentru ca a aparut un DLC destul de mare cu o noua zona(New York), si pentru ca a costat 3 DOLARI, da TREI.

  7. #267 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am luat si eu azi Warlords of New York din 3 motive:
    1. Imi place mult Division 2
    2. Imi place 'noua' locatie, sincer mi-a placut mai mult setting-ul din primul joc, ador New York-ul
    3. Ca sa imi mai mangai putin orgoliul cu subtitrarile alea in limba romana

    Pana acum imi place, este exact ce imi trebuia in momentul asta.

  8. #268 SP
    Manager paul's Avatar
    September 22.
    The Summit trailer:

  9. #269 SP
    Member morphine's Avatar
    Cum e partea online? il joaca lumea? as vrea sa-l cumpar. Presupun ca trebuie sa iau si dlc altfel e level cap ca la destiny?

    ---------- Post added 28-09-2020 at 19:07 ----------

    L-am luat pana la urma. Daca stiti vreun clan de romani dati mi un semn.

  10. #270 SP
    Member morphine's Avatar
    Xander Ro Am incercat sa dau subtitrarile in limba romana dar nu am asa ceva. De ce?


    PS: daca imi place o arma, pot sa o pastrez si sa o cresc in lvl?

  11. #271 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Am deschis de curand jocul si mia dat eroarea Uniform - 01 , am restartat consola si acuma merge si am observat ca scrie ''conect to ubisoft in meniu'' .
    Adica nu trebuia sa fiu deja conectat la ubisoft ? Intreb sa nu ma trezesc ca e vreo eroare .

  12. #272 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by morphine View Post
    Xander Ro Am incercat sa dau subtitrarile in limba romana dar nu am asa ceva. De ce?
    Cred ca depinde ce versiune ai.
    Eu am versiunea pe disc care a fost vanduta in Romania si are SKU de EU/Rusia care include subtitrarile in limba romana si coperta jocului este in limba romana (versiunea de Xbox One).

    Daca ai versiunea digitala si ai cont pe alta tara (UK/US), acolo nu vei gasi subtitrari in limba romana pentru ca este alt SKU.

  13. #273 SP
    Member morphine's Avatar
    L-am cumparat de pe store si am cont pe romania.

  14. #274 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    In cazul asta este bizar ca nu ai limba romana, poti suna la Playstation Suport Romania ca sunt destul de receptivi - (0358) 630 021

  15. #275 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutare. Am si eu o intrebare legata de cele 6 DLC-uri disponibile; Operation Dark Hours, DC Outskirts, The Pentagon, Coney Island, Warlords of New York si Iron Horse.

    Inafara de Warlords of New York pe care l am gasit in store, cum fac rost de celalalte DLC-uri?

  16. #276 SP
    Member morphine's Avatar
    Ai cautat in joc la store?

  17. #277 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Salutare. Am si eu o intrebare legata de cele 6 DLC-uri disponibile; Operation Dark Hours, DC Outskirts, The Pentagon, Coney Island, Warlords of New York si Iron Horse.

    Inafara de Warlords of New York pe care l am gasit in store, cum fac rost de celalalte DLC-uri?
    Din ce stiu, DLC-urile din primul an au fost free. Cel mai probabil le ai deja, fiind introduse prin update-uri la joc. Trebuie doar sa găsești misiunile respective, nu ai ce cauta in Store

  18. #278 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  19. #279 SP
    Member morphine's Avatar
    Am sunat la sony si mi-au zis ca trimit problema mai departe pentru a afla un raspuns la intrebarea mea. Pana acum n-am primit niciun raspuns. Din ce m-am documentat eu doar varianta uk si ruseseasca au subtitrarea in romana. O prostie.
    Ps: a fost putin ciudat apelul. Ma intreaba tipul de unde stiu ca are subtitrare in romana. Sa-i spun sursa informatiei. Lol
    Ps2: cu ocazia asta am verificat iar emailul.
    “Bună ziua,

    Vă mulțumim pentru răbdarea acordată pe perioada revizuirii tichetului Dumneavoastră.

    În urma acestei revizuiri, departamentul responsabil ne-au comunicat următoarele :
    - Jocul The Division 2 pe magazinul virtual PlayStation Store, dedicat regiunii Romania, suportă doar limbile rusă și engleză :
    https://store.playstation.com/en-ro/...TD2GAME0000001
    - Pe website-ul oficial al celor de la Ubisoft s-a identificat următoarea mențiune :
    https://www.ubisoft.com/en-us/help/t...on-2/000060952
    Please note that the available language options may vary between versions.

    În acest sens, răspuns departamentului PlayStation responsabil cu acest caz este că limba română nu este suportată de versiunea de joc de pe Playstation Romania.”
    NO COMMENT!

  20. #280 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    in primul link de mai sus apare asa:
    Voice:
    English, Russian
    Screen Languages:
    English, Romanian, Russian

    cum s-a zis, are in romana doar subtitrari, nu e full in romana.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 15 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 LastLast

Similar Threads

  1. The Division By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1283 Last Post: 14-03-2020, 04:45
  2. The Division LFG By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 40 Last Post: 08-07-2018, 18:36
  3. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts