Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5 13 14 15
Results 281 to 285 of 285

Thread: The Division 2

1. #281 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu am NIMIC in romana.

2. #282 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si totuși, tu de pe store-ul cărei țări ai cumpărat jocul? Ca nu ne-ai spus, sau n-am văzut eu.

3. #283 SP
    Member morphine's Avatar
    Am cont pe Romania. Am luat jocul cand era la reducere editia warlords of new york. E posibil sa listeze jocurile la reducere din partea altor tari pe store-ul din Romania? incerc sa gasesc o explicatie. Am mai facut niste research pe site-ul ubisoft, se pare ca doar jocul de baza are subtitrarea. Daca as fi cumparat separat dlc atunci ar fi disparut subitrarea in romana sau cum? ma gandesc ca nu au tradus si dlc-urile si eu cumparand jocul cu dlc la pachet mi-a eliminat subtitrarea.

4. #284 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E singurul cont pe care il ai? Ma gândeam ca poate ai cont si pe altă țară, ai luat jocul de acolo si il joci pe contul de Ro. Chiar nu înțeleg de ce nu ai subs. Si eu tot de pe Ro l-am luat si n-am probleme.

5. #285 SP
    Member morphine's Avatar
    Nope, am un singur cont. Jocul l-am cumparat anul trecut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5 13 14 15