Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20
Results 381 to 387 of 387

Thread: Sekiro: Shadows Die Twice

  1. #381 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca mai bine-l iei digital. E totusi un joc destul de vechi si magazinele nu-l mai au pe stoc, iar cei care-l au deja, fiind un joc cu adevarat excelent, nu vor sa-l vanta sau daca o fac, nu lasa la pret din acelasi motiv.

    Asteapta ceva reducere - a fost de curand 50% off pe o consola sau PC (nu mai stiu exact).

  2. #382 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    Vezi cand e la reducere in ps store,jocul nu merita suma aia mare la care l-ai gasit.Personal nu stiu de ce se vinde la un asa pret mare jocul e oarecum depasit astazi.

  3. #383 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La ce anume te referi prin "oarecum depasit astazi"?

    Eu l-am jucat anul trecut si mi s-a parut foarte bun din toate punctele de vedere.

    Desigur, dpdv grafic, asteptarile pentru un joc FromSoftware sunt destul de slabe, pentru ca ei nu prin grafica ci prin directie artistica impresioneaza, dar in rest, jocul asta exceleaza ca joc propriu-zis in comparatie cu multe altele care au iesit intre timp, inclusiv in 2023.

    Dar, desigur, este pur si simplu o chestie de gusturi.

  4. #384 SP
    Member rzv31's Avatar
    Il vreau fizic pt. colectie. Daca il am digital parca nu e la fel...Am goangele mele....
    Stiu ca era cineva de isi lua de pe un site (si era ok) unde iti puteai si alege ce versiune vrei, gen pt USA, JPN, Europa; dar nu mai stiu care anume.
    Chiar daca probabil nu o sa trec prea departe in el, imi place mult ca tema este Japonia. Si grafic la fel, arata bine

  5. #385 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Activision a dat rateu cu promovarea jocului, si probabil nu se asteptau sa fie asa popular/cautat, deci de aici si pretul relativ mare pentru un joc relativ vechi.

    Cine il vrea in colectie, plateste un pic mai mult. Cerere si oferta. Cand am vandut copia mea am pus un anunt pe FB si ceream 200 de lei. Rapid s-au gasit toti flamanzii sa devina părereologi cu hahaha si remarci ca jocul e vechi, e praf, nu se compara cu Ghost of Tsushima, desi probabil nici nu au jucat Sekiro si pana la urma comparatia asta e absurda. Concluzia fu ca dupa zeci de comentarii de la bagatorii de seama, intr-o seara a venit un baiat dupa el, a condus 80km dus-intors si l-a luat, fericit ca il poate juca chiar in seara respectiva.

  6. #386 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Sekiro este modern masterpiece. Restul sunt detalii.

  7. #387 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Activision a dat rateu cu promovarea jocului, si probabil nu se asteptau sa fie asa popular/cautat, deci de aici si pretul relativ mare pentru un joc relativ vechi.

    Cine il vrea in colectie, plateste un pic mai mult. Cerere si oferta. Cand am vandut copia mea am pus un anunt pe FB si ceream 200 de lei. Rapid s-au gasit toti flamanzii sa devina părereologi cu hahaha si remarci ca jocul e vechi, e praf, nu se compara cu Ghost of Tsushima, desi probabil nici nu au jucat Sekiro si pana la urma comparatia asta e absurda. Concluzia fu ca dupa zeci de comentarii de la bagatorii de seama, intr-o seara a venit un baiat dupa el, a condus 80km dus-intors si l-a luat, fericit ca il poate juca chiar in seara respectiva.
    Vechi, frumos si bun.
    Stiu ce zici, si stiu ca la 200 lei tot e un pret bun. Ma gandeam ca stiti poate si alte locuri de procurare. De exemplu a fost pe emag 300 lei, dar nu mi-a venit sa dau la niste vanzatori ambulanti 300 lei si sa imi vina cu carcasa in alta limba decat cea engleza. De multe ori, chiar cam de fiecare data mai exact, noi vindem mult mai ieftin decat externul. Ma uitam si pe amazon.de, laudat multttt de multi ca ei gasesc mai ieftin mereu; si inclusiv cele vandute de amazon sau la mana a doua sunt mai scumpe decat ce gasesti la noi nou sau second(jocuri fiind vorba)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20

Similar Threads

  1. Let it Die By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 8 Last Post: 04-12-2017, 07:57
  2. 7 Days to Die By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 07-04-2016, 20:12
  3. Zombie Apocalypse 2: Never Die Alone By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 27-10-2011, 23:43
  4. Orcs Must Die anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-02-2011, 15:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts