Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 161

Thread: Hogwarts Legacy

  1. #61 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un video foarte bine facut si documentat, care prezinta cam tot ce se stie pana acum despre joc, cu eventualele presupuneri ale autorului, desigur.


  2. #62 SP
    Manager paul's Avatar
    Cinematic trailer:

  3. #63 SP
    Member rzv31's Avatar
    Cred ca tot bugetul l-au bagat in bufnita. I-as da un preorder dar parca as astepta niste review-uri

  4. #64 SP
    Member smits's Avatar
    M-am invatat minte dupa cyberpunk, o sa astept niste reviews.

  5. #65 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Incep sa apara preview-uri si par sa fie destul de pozitive.




  6. #66 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, am vazut si eu cateva hand-on previews - culmea, ala de la IGN nu zice nimic nou - iar lumea pare foarte impresionata de control, locatie, grafica, samd.
    Sper si la o poveste decenta si deja are sanse sa fie GOTY pentru mine



  7. #67 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Si mie combatul imi pare mai antrenant decat ma asteptam. Desi imi place Harry Potter, la inceput eram mult mai sceptic din cauza directiei artistice copilaroase, dar mi-a placut ce am vazut in ultimul timp. Daca nu o da in sidequesturi si activitati repetitive, are toate sansele sa fie o experienta interesanta.

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Faza ca si daca o da in sidequests si activitati repetitive - pentru ca nu prea ai cum sa faci content intr-un joc mare, fara asa ceva - cat timp le poti ignora, este in regula.
    Daca nu le vei putea ignora, o sa fie o problema.

    Dar sincer, nu vad sa ma plictisesc sa caut pagini zburatoare, cat timp nu tre sa fac parkour defect pe acoperisuri si copaci ca sa prind foaia cu mana. AIci dai o magie si vine spre tine

  9. #69 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Cum e cu lansarea pentru varianta Deluxe? Imi arata pe aplicatie ca jocul e disponibil incepand cu 2.7.2023 . Se considera 7 ca incepand cu ora 00:00 la noi sau trebuie sa se alinieze la vreo ora setata pentru EU timezone, gen 2PM UK (adica 4PM la noi)

  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu am idee si nici nu am gasit nimic pe net despre asta.
    Presupun ca la 00:00, asa cum a mai fost cazul si cu alte jocuri, cel putin pe PS5.

  11. #71 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    https://store.playstation.com/en-ro/...GWARTSLGCYDELX


    WARNER BROS. INTERACTIVE
    7/2/2023 00:00 EET


    Deci da, in data de 7 la ora 00:00 se va putea descarca.

  12. #72 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Suna bine. Daca dau precomanda, pot sa ii dau install si cand e 7 februarie la 00:00 direct play, nu!? Nu mai trebuie sa astept descarcarea.

  13. #73 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Da,daca spre exemplu il cumperi azi,cred ca de saptamana viitoare se poate face pre-load iar in data de 7 la 00:00 poti sa incepi sa-l joci.

  14. #74 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ma cam sperie putin faptul ca embargo-ul pentru reviews se ridica cu doar o zi inainte de lansare - pe 6 Februarie

  15. #75 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Doar daca vrei sa il cumperi si joci imediat ce se lanseaza daca stai linistit 6 luni / 1 an poti sa il iei in starea finala fara sa ai emotii.
    In ziua de azi cei care culmea platesc pretul intreg pentru un joc sunt beta testeri.

  16. #76 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta cu beta testeri e doar o exagerare grosolana in mare parte, dar stiu la ce te referi.

    Dar da, eu am precomanda la Deluxe si vreau sa-l joc de pe 7. Pentru mine e cel mai asteptat joc, de la TLOUP2 incoace asa ca nu am rabdare sa astept 6-12 luni ca sa-l joc, deci ma astept sa fie macar jucabil.

  17. #77 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pareri foarte bune

    Metacritic - 86 momentan
    Opencritic - 86 momentan

    Review ACG - il recomanda:

    Review IGN - nota 9:


    Unboxing la CE:



  19. #79 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @razvanrazy: esti pregatit pentru joc? Am reusit sa fac precomanda ieri si tot ieri l-am instalat.
    Totusi mi se pare ca are o dimensiune normala, 79 GB.
    Tie ti-au aparut ambele mount-uri sau doar Onyx Hippogriff? Desi mai scrie ceva si de Thestral Mount sau acela il regasim in-game

    ---------- Post added 07-02-2023 at 01:14 ----------

    LE: l-am incercat putin. Sincer sa fiu, sunt chiar impresionat de grafica. Am iesit din joc fix imediat dupa ce te pune sa te uiti in jur si sa mergi. Crearea personajului este faina si totodata mi-am facut cont pe WBGames si la Harry Potter Fan Club, am linkuit contul HPFC la WbGames si mi-a dat ceva iteme in joc.

    ---------- Post added 07-02-2023 at 01:16 ----------

    LE 2: am inteles ca jocul ar avea 35 ore sau vreo 70-80 ore pentru platina. Clar nu o sa il grabesc si voi petrece ceva ore bune in el, asa cum am facut in Witcher. Presimt ca pana in luna mai am ce face in el

  20. #80 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Dupa aproximativ 2 ore de joc, am ajuns la level 3, am facut si niste puzzle-uri, am schimbat niste tzoale, am invatat cateva spells. Pentru un studio ca Avalanche care n-a scos nimic de anvergura in trecut, jocul pare chiar promitator.

    Mai are niste mici chichite, gen ca iti intra talpa piciorului in podea si chestii asemanatoare, lip sync nu e tocmai perfect sincronizat la unele dialoguri, insa pe mine nu ma deranjeaza prea tare aceste aspecte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Uncharted: The Lost Legacy By tudyniuz in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 135 Last Post: 21-03-2020, 18:31
  2. Cumpăr Uncharted Lost Legacy By bny in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 15-10-2017, 00:10
  3. Vand Uncharted Lost Legacy By raduadelin in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 5 Last Post: 09-09-2017, 11:31
  4. Metal Gear Solid: Legacy By zinodaur in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2014, 12:28
  5. TRON Legacy (2010) By eXist in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4 Last Post: 30-07-2009, 18:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts