Tu pui poza cu PS5 si eu sunt hmm, nice case![]()
L-am jucat la apariție, dar consider că nu trebuie să lipsească din nicio colecție. Și acum după 10 ani, e incredibil cum trezește aceeași stare sentimentală.
Pentru vacanta de Craciun
The last of us 2 -OLX 150 ron
Ghost of tsushima -Emag 229 ron
Sent from my iPhone 11 ProMax using Tapatalk Pro![]()
A doua comandă la ei onorata exact în termenul comunicat la început. Au dat dovadă de profesionalism și orientare către client întrucât au fost de acord să modifice comanda pentru a mai adăuga un joc la comanda inițială pe care îl văzusem ulterior la un preț competitiv.
Comunicare foarte bună !
Mulțumesc jocurinoi.ro
Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk
![]()
Update! Cyberpunk 2077: Collector's Edition (am jocul pe 3 platforme insa-l joc pe PC) am luat aceasta editie pt. ca m-a interesat continutul. Am si consola Xbox One Cyberpunk 2077 Edition, e ok.
S-au cam amestecat pozelebonus action shoot
Atlas vs V
Prea multa bataie de cap cu consolele astea next gen. Sunt atatea exclusive Nintendo pe care nu le-am jucat inca, sunt sigur ca ma vor tine ocupat cel putin inca un an.
1200 de lei de pe olx
Ca tot a inceput noul sezon NBA (170 lei de la emag). Ma multumesc cu varianta last-gen, nu o sa dau aproape 400 de lei pe cea de PS5.
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks