Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1059 of 1107 FirstFirst ... 59 559 959 1009 1049 1057 1058 1059 1060 1061 1069 ... LastLast
Results 21,161 to 21,180 of 22130

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #21161 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Tot Olx. Cumpărată la preț de criză împreună cu 8 jocuri. Ui, că fragilă e! Cel puțin în comparație cu One S.
    Attached Images Attached Images img_20210212_233618.jpg

  2. #21162 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Mafia Trilogy 114 lei cu transport |Altex
    Attached Images Attached Images phpjbhtdtam.jpg

  3. #21163 SP
    Junior Member andreew's Avatar
    Super Mario 3D World Bowser's Fury .Gamers.ro
    Attached Images Attached Images img_20210216_181244.jpg

  4. #21164 SP
    Junior Member casianote's Avatar

    In sfarsit !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #21165 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by casianote View Post
    In sfarsit !
    Bv, de unde?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #21166 SP
    Member marv's Avatar
    o bucatica de istorie.
    emag - 74.3 RON
    Attached Images Attached Images x5yrjoq.jpg

  7. #21167 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Si la mine tocmai ce a ajuns yaaay!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #21168 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    avand in vedere greutatea cu care se pot achizitiona din surse credibile cred ca ar fi util daca ne-ati spune de unde a fost achizitionata

  9. #21169 SP
    Junior Member Ph3nomen's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    avand in vedere greutatea cu care se pot achizitiona din surse credibile cred ca ar fi util daca ne-ati spune de unde a fost achizitionata
    Nu cred ca ar fi o idee buna pentru ca ar aparea scalperi in peisaj ...

  10. #21170 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    avand in vedere greutatea cu care se pot achizitiona din surse credibile cred ca ar fi util daca ne-ati spune de unde a fost achizitionata
    E luat de la gamers.ro

  11. #21171 SP
    Member codpin's Avatar
    Fenyx - 129 lei | Alteximg_20210220_170600__01.jpg

  12. #21172 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi - console

    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    avand in vedere greutatea cu care se pot achizitiona din surse credibile cred ca ar fi util daca ne-ati spune de unde a fost achizitionata
    De la gamers.ro, am avut norocul sa prind fix deschiderea comenzilor pe site si au reusit sa o trimita destul de repede (cred ca la vreo 4-5 zile distanta din momentul in care am plasat comanda).
    Chiar si in momentul de fata se pot da comenzi la ei pentru Series X dar nu sunt sigur cand le vor putea onora avand in vedere ca sunt deschise de cateva zile bune. Pe site ei spun ca le vor intra in stoc candva in Martie. Sunt curios totusi cate bucati le ajung versus cate comenzi au primit deja si daca reusesc sa le onoreze pe toate. E posibil ca totusi cererea pentru Series X sa fie destul de scazuta la noi in tara.

    Momentan s-au miscat bine atat cu comanda asta cat si cu precomanda la PS5 pe care l-am primit fix la data lansarii, pe 19 Nov.

    Totusi sunt cateva neclaritati in ceea ce priveste garantia la Series X, nu am primit certificat de garantie, ci doar un simplu bon. Probabil se bazeaza pe garantia de 2 ani oferita oficial de Microsoft direct consumatorului final. In orice caz, not sure if this is 100% legal, cred ca ar trebui sa ofere si ei garantie fiind comerciant. Personal i’m good cu garantia directa de la Microsoft, dar mai bine va zic ca sa fiti aware de treaba asta in caz ca veti da comanda la ei.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #21173 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Eu le-am dat telefon in Noiembrie si i-am intrebat de garantie si au spus ca in baza facturii putem trimite consola defecta la ei si se ocupa ei mai departe.
    Good enough for me, sper sa nu fie cazul dar si daca va fi rezolva ei, cat ar putea dura pana trimit consola noua chiar nu imi pasa ca am One X-ul in dulap in caz ca e nevoie de back-up pana as primi un nou XSX.

    Desigur pentru cine nu are consola de backup si nu este dispus sa astepte ar putea fi o problema insa nu cred ca e un motiv suficient de intemeiat ca cineva care isi doreste XSX sa nu cumpere de la ei in conditiile in care si asa se gasesc foarte putine surse credibile la un pret corect.

  14. #21174 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Comandă dată la Jocurinoi , ajunsă aseară cu o întârziere de o zi (6 zile) preț 380 Ron.
    Mi-am calcat pe suflet și am achiziționat o consolă Switch Lite resigilata și cod reducere( 745 Ron eMag) și nu îmi vine să cred cât de mișto poate fi( aveam senzația că este o consolă destinată copiilor eu cu asta asociez Nintendo) dar m-am înșelat amarnic; nu am crezut în viața mea că voi putea juca Crysis in the go ........ pur și simplu sunt stupefiat ( acum înțeleg de ce Sony a omorât Pe Vita care a avut puține jocuri in comparație cu PsP).
    Crysis remaster Nintendo store 20€ și Luigi's Manson 3 240 Ron eMag.
    Unh am început anul bine
    Attached Images Attached Images img_20210220_182622429.jpg img_20210220_222924432.jpg img_20210220_150957616_hdr.jpg img_20210221_115730917.jpg img_20210220_180643520_hdr.jpg

  15. #21175 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    60 lei Altex
    Attached Images Attached Images thps1-2.jpg

  16. #21176 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    nu îmi vine să cred cât de mișto poate fi( aveam senzația că este o consolă destinată copiilor eu cu asta asociez Nintendo) dar m-am înșelat amarnic; nu am crezut în viața mea că voi putea juca Crysis in the go ........ pur și simplu sunt stupefiat
    Asa este la inceput . Totul ti se pare WOW ! Doom-urile, Crysis, warframe , Overwatch,etc . dar in timp ,pt mine cel putin , switch-ul a devenit sinonim (~90% din timpul petrecut pe el )cu jocurile roguelike. (BoI , Hades, Dead Cells, Gungeon ) Eu cred ca aici straluceste ! Distractie pl.

  17. #21177 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    Comandă dată la Jocurinoi , ajunsă aseară cu o întârziere de o zi (6 zile) preț 380 Ron.
    Mi-am calcat pe suflet și am achiziționat o consolă Switch Lite resigilata și cod reducere( 745 Ron eMag) și nu îmi vine să cred cât de mișto poate fi( aveam senzația că este o consolă destinată copiilor eu cu asta asociez Nintendo) dar m-am înșelat amarnic; nu am crezut în viața mea că voi putea juca Crysis in the go ........ pur și simplu sunt stupefiat ( acum înțeleg de ce Sony a omorât Pe Vita care a avut puține jocuri in comparație cu PsP).
    Crysis remaster Nintendo store 20€ și Luigi's Manson 3 240 Ron eMag.
    Unh am început anul bine
    Cauta jocuri din seria mario si zelda, sunt jocurile exclusive nintendo. Mai e si pokemon dar banuiesc ca nu esti genul

  18. #21178 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Emag 69 lei cu tot cu easy1box

  19. #21179 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Orange Store. 111 RON.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #21180 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Preorder de pe iam8bit.



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3230 Last Post: 11-03-2024, 15:51
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts