Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 136 of 1107 FirstFirst ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 636 ... LastLast
Results 2,701 to 2,720 of 22130

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #2701 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    waa Khan cate copii ai
    P.S : ban Rasko

  2. #2702 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Hai mane, fii serios, incearca IL-Sturmovik sau alte simulatoare adevarate, ca e pacat de joystick-ul.

    P.S. Ban pt Rasko !!!
    O sa joc IL 2 cand apare.
    Este IL 1 Sturmovik pe ps3?
    ca pe xbox nu merge scula.

  3. #2703 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Mi-a venit si jocul,care nu era in pachetul de mai sus.Cica era cerere de jocuri si mai putin de chitara,si au scos ei jocul din cutie,uitand sa-l mai puna inapoi ... Bine ca mi l-au dat si asa ... ca la banii aia ....
    Attached Images Attached Images img_0834.jpg

  4. #2704 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...(update!): Mass Effect DeLeCe - Pinnacle Station
    Attached Images Attached Images add.jpg

  5. #2705 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am jucat demo la Sturmovik doar pe arcade.. nu m-a incantat. Se compara realismul sau simularea cu versiunile vechi de PC?

    nameless mai bine luai ceva pentru Xbox. Ai si Ace Combat 6 care e superb

  6. #2706 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    h0stile, sunt de calitate căștile (X-Tatic Digital)?

    Nu vreau să mi-o iei �n nume de rău dar...arată cam cheap (pe site). Am citit specificațiile tehnice dar...vreau să-mi spui tu.

    Intenționez și eu să-mi cumpăr o pereche...

    Eu �nainte am avut o pereche de căști SteelSound 5HV2 USB...iar prima reacție c�nd am văzut căștile tale a fost...WTF?! Ce-s astea

    Repet, nu vreau să le critic sau ceva...vreau doar să-mi spui părerea ta despre ele

    Mulțumesc.

    *p.s.

    De astea ce zici? (pozele 3 și 4)
    Attached Images Attached Images steelseries.jpg 5hv21.jpg mlg_blackastro.jpg axprocontents.jpg

  7. #2707 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Daca vrei sunet adevarat ia niste casti adevarate: Sennheiser, AKG, Koss, Grado nu vrajeli cu eticheta de gaming pe ele.
    Eu am niste Sennheiser HD555 de care sunt supermultumit. Inainte am avut niste Steelseries Siberia, bune, dar incomparabil mai slabe.
    Attached Images Attached Images sennheiser_hd555.jpg

  8. #2708 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...sunt bune dar alea nu merg la X360 . Din păcate eu nu mai joc CS 1.6/CSS competitiv...așa că n-am la ce să le folosesc

  9. #2709 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    DraZziW, te rog, abtine-te pentru ca esti offtopic.

    Ronan, astrogaming sunt fff bune, insa si pretul e mai mult decit dublu (cel putin in UK). eu le-am luat de aici unde poti sa vezi si pretul pentru astrogaming. cit priveste calitatea, sorry dar am avut atit de multa treaba incit nici nu le-am desigilat. astept weekendul. initial am vrut un amplif si o pereche de Sennheiser HD 595 insa investitia mi s-a parut mult prea mare pentru ceea ce avem noi nevoie. in fond, pe o ploaie de gloante in Killzone 2 (sau orice alt joc) nu cred ca faci diferenta de calitate (si sincer sa fiu nici nu cred ca esti atent la asta). eu le-am luat pentru ca aveam nevoie de o solutie la care sa conectez AMBELE console si pentru ca nu imi permit sa fac zgomot. o sa revin cu impresii dupa ce le incerc.

    PS si turtle beach ar fi o solutie insa pe avforums am vazut destul de multi care recomanda tritton si citiva cu sharkoon (insa de fapt este acelasi produs, doar rebranded). cum sharkoon e la oferta, am ales modelul asta (mai ales ca e v3 si nu v2). le incerc si revin.

  10. #2710 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    stim si noi care sunt marcile bune de casti, doar ca respectivele companii nu produc si pentru acest segment de piata (sau cel putin nu am gasit eu nici un model). fff bine ca tu ai sennheiser, si eu mi-as fi dorit si ca dovada chiar m-am interesat de HD 595, insa nu era ceea ce aveam eu nevoie acum. eventual, mi-as cumpara si castile astea, dar numai pentru PC (filme/muzica). iar pe viitor, pls, nu mai insinua ca altii sunt mai prosti decit tine pentru ca au ales diferit. cel putin eu asta inteleg din postul tau si ma deranjeaza. incearca mai intii sa intelegi si apoi sa critici/judeci, nu invers.

    astrogaming/tritton/sharkoon/turtle beach au scos pe piata modele pentru gaming in sensul ca le poti conecta la orice PC si consola fara nici o problema si mai ales fara sa achizitionezi si altceva in plus. pe de alta parte, sunt suportate si functiile de chat (de pe X360 si PS3) de catre aceste casti, asa ca solutia asta este in cazul in care iti doresti ceva silentios, dar fara rabat la features. oricum, indiferent de calitate, sunt sigur ca sharkoonul se comporta PESTE boxele plasmei (asta fiind solutia mea audio la ora actuala).

  11. #2711 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Threadul cu discutii a fost unit cu acesta in urma unei decizii - luate impreuna cu Monky

    De asemeni ACEST thread devine deschis la discutii - STRICT ONTOPIC

    Va rog inca odata fara offtopic uri si divagari.

    Va multumesc si

    ENJOY.

  12. #2712 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    new stuff
    Attached Images Attached Images dsc00721.jpg dsc00722.jpg dsc00726.jpg

  13. #2713 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Thx to web pentru Batman si lui bugghy pt dualshock !
    Attached Images Attached Images bat3.png 20071212_img_7169.jpg

  14. #2714 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Finalmente mi-a venit placa de baza ( Gigabyte MA770-UD3 REV 2.0 ) . Acuma sa vand placa video si placa de baza veche si imi trag si un cooler ^.^
    Attached Images Attached Images mb_productimage_ga-ma770-ud3_v.2.0_big.jpg 13.jpg 15th.jpg 34th.jpg

  15. #2715 SP
    Junior Member ANDY28's Avatar
    -Gears of War 2 limited edition
    -Hp TouchSmart PC
    Attached Images Attached Images p1040189.jpg p1040192.jpg p1040196.jpg

  16. #2716 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    news for me
    Attached Images Attached Images 28082009110.jpg 28082009111.jpg 28082009112.jpg

  17. #2717 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    ipod
    Attached Images Attached Images fotografii-0003.jpg

  18. #2718 SP
    Member Vami's Avatar
    Got it !
    Attached Images Attached Images 123.jpg 1234.jpg

  19. #2719 SP
    Senior Member huber's Avatar
    :-o cand a aparut in magazine ?

  20. #2720 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    :-o cand a aparut in magazine ?
    Astazi am primit SMS de la GAME(game.es), aveam pre-order si eu m-am mirat cand am vazut sms-ul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3230 Last Post: 11-03-2024, 15:51
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts