Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 237

Thread: Hitman: Absolution

  1. #61 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hitman: Absolution - Game Preview:

  2. #62 SP
    Senior Member Krusht's Avatar

  3. #63 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sincer, dupa ce am jucat si am salivat la Uncharted 3, la super grafica si animatii extraordinare (atat la Drake cat si la ceilalti), Hitman mi se pare acum oribil si ce vad acolo, sper sincer sa fie in stadiu alpha...

  4. #64 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu tind sa cred ca atmosfera si gameplay-ul vor fi mai importante. Mi se pare ca arata ok, se poate si mai bine, mai ales dupa atatia ani, dar eu abia astept sa apara, nu pot fi obiectiv.

  5. #65 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Si mie imi place. Seria Hitman e foarte interesanta.

  6. #66 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hitman - Then and Now:

  7. #67 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Nu ma intereseaza grafica mai deloc,vreau un joc cu gameplay si story lucrate din suflet cum au fost si precedentele din serie nu megaplicitiseala in 1080p. Sper sa pastreze traditia si sa scoata un joc necomercial si-l joc si in 576p daca e nevoie!!

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa e. Adevaru e ca e deranjant sa vezi un Uncharted 3 atat de perfect dpdv grafic si al animatiilor, cu o super poveste singleplayer, actiune si explorare...

    Referitor la Hitman...Nu am zis nimic de serie. Doar eu stiu cate zeci de ore am pierdut cu primul Hitman, pe calculatorul matusii mele (ca mie nu-mi rula bine cand a aparut). Este una din seriile preferate si abea astept sa "pun mana" pe modul ala realist, in care nu ai hud si trebuie sa numeri gloantele ramase

  9. #69 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Interviu Hitman Absolution - Instincts of an Assassin:

  10. #70 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Asa e. Adevaru e ca e deranjant sa vezi un Uncharted 3 atat de perfect dpdv grafic si al animatiilor, cu o super poveste singleplayer, actiune si explorare...

    Referitor la Hitman...Nu am zis nimic de serie. Doar eu stiu cate zeci de ore am pierdut cu primul Hitman, pe calculatorul matusii mele (ca mie nu-mi rula bine cand a aparut). Este una din seriile preferate si abea astept sa "pun mana" pe modul ala realist, in care nu ai hud si trebuie sa numeri gloantele ramase
    Nu ma intelege gresit Uncharted e o capodopera,dar e una dintre exceptiile din lumea gaming-ului actuala.

  11. #71 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar


    Mda...speram sa nu o arata pe Diana iar in caz ca voiau ei neaparat sa o arate, sa o faca intr-un mod epic, nicidecum intr-un trailer.Sper ca acest joc sa nu se indrepte in acea directie a mediocritatii.

  12. #72 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mda...v2 se pare ca si vocea Dianei a fost schimbata, de la Vivienne McKee s-a ajuns la

  13. #73 SP
    Member Devergo's Avatar
    Sper sa ne dea un motiv bun pentru asasinarea Dianei, dupa ce ea i-a salvat viata lui 47 in ultimul joc...Ma asteptam ca acum sa trebuiasca sa o apere de agentie.

  14. #74 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Oricat de fanatic as fi pentru jocul asta nu vad sa iasa ceva de calitate din el...

  15. #75 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa sa arate oare?
    Attached Images Attached Images 426894_376937845664732_182717298420122_1383362_1011006937_n.jpg

  16. #76 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu zic ca e fake.

  17. #77 SP
    Member Venom911's Avatar
    Eu zic ca nu e fake pentru ca e postat si pe Facebook.
    Hitman Absolution | Facebook

  18. #78 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pentru toate trei:
    Attached Images Attached Images 418366_320063894716539_171704749552455_945786_534377838_n.jpg

  19. #79 SP
    Member anes's Avatar

  20. #80 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ma intreb cand vor fi disponibile precomenzile ... Any info , anyone ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Hitman: Absolution Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 10-05-2011, 22:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts