Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 237 of 237

Thread: Hitman: Absolution

  1. #221 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De ce nu si Hitman 1 ????

  2. #222 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pentru ca doar nu erau prosti sa iti ofere 4 jocuri in loc de 3. Plus ca la primul joc ar fi avut mai mult de munca incat sa il faca HD.

  3. #223 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La cat de vechi este ar fi putut sa-l dea ca bonus.

    Nush...din punctul meu de vedere, primu este si preferatul meu...

  4. #224 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Primul este numai pe PC, acum mi-a picat fisa ca Blood Money exista pe 360 si culmea, este HD dar din pacate este optimizat prost, comparativ cu absolution si majoritatea.
    Pentru cineva care nu le-a jucat si vrea sa le faca pe consola e perfect pack-ul, dar cuiva care a descoperit tarziu seria hitman, n-a apucat sa le joace si tine la detalii cu siguranta versiunea de PC arata mult mai bine si este rulabila pe aproape orice pc/laptop.
    Sunt curios ce o sa se intample cu Blood Money pe PS3, il vor face de la inceput sau or face versiunea de PS2 in HD...

  5. #225 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Blood Money chiar e foarte prost pe Xbox360. Merge jucat doar prin cablu component, si atunci calitatea scade si numai HD nu mai e. E mai mult decat binevenita si remasterizarea lui.

  6. #226 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    El este HD toata ziua, are un mic caz particular, sa functioneze pe rezolutie HD trebuie selectat PAL-60 din meniu, marea problema a lui este cum se misca. Sa nu crezi cumva ca se va remasteriza versiunea asta, sunt 2 variante, ori il lasa asa cum e, ori varianta de xbox1 o face HD.

  7. #227 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Clar nu il vor lasa asa, il vor face sa functioneze normal fara sa schimbi toate setarile consolei. Nu imi fac probleme, pana acum majoritatea remake-urilor au fost cel putin decente.

  8. #228 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Are cineva din Brasov jocul pe PS3?

  9. #229 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Vedeti ca levelu de luna asta ofera hitman blood money joc full

  10. #230 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Daca inca nu ati jucat Sniper Challange dar vreti, pe Hitman: Absolution - Sniper Challenge puteti obtine un cod gratis, activabil pe Steam, Xbox sau PS. Dovada poza. Ce trebuie sa faceti e sa va schimbati ip-ul in Germania, Austria sau Elvetia.
    Attached Images Attached Images hitman.png

  11. #231 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Sunt la al doilea playthrough, pe hard, iar jocul asta chiar e foarte smecher. Nu mai ai libertatea din titlurile anterioare, iar unele nivele sunt absurd de restranse, dar jocul arata, suna si se misca fara cusur. E un mod de relaxare ideal intre doua examene pe timp de sesiune

    Sunt foarte curios cum ar fi aratat si un MP competitiv. Modul Contracts mi se pare slabut comparativ cu campania single.

  12. #232 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am terminat si eu jocul pe modul "purist", superb, mie mi-a placut si povestea, recomand acest joc doar pe ultimul mod. De la mine un 9/10

  13. #233 SP
    Banned cryyo's Avatar
    dap, recomand ce recomanda dante
    si eu l-am terminat de curand. mi-e prospat in minte...superb !
    aveti ocazia cu hitman sa vedeti ce poate batranul PS3 in materie de grafica si efecte vizuale.

  14. #234 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe mine nu m-a impresionat deloc grafic sau din punctul de vedere al povestii. A fost mai colorat decat anterioarele, dar mie gameplay-ul mi-a placut cel mai mult. Si posibilitatea de a aborda situatiile in multe moduri. De plot nici nu imi aduc aminte, nu mi-a spus nimic. Desi tin minte misiunea din desert cu masina neagra. Mi s-a parut foarte artistic scenariul in care te aflai.

  15. #235 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jensen 47
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1368374417869.jpg

  16. #236 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joaca cineva online? Ma refer la modul contracts, am trimis vreo 2 la prietenii din lista, astept contracte de la cei care joaca acest mod

  17. #237 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cine are jocul instalat pe ps3 si ar putea sa ma ajute si pe mine cu un trofeu . Nu dureaza decat 2 min. Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Hitman: Absolution Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 10-05-2011, 22:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts