Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 87 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #401 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Poate tie ti-o placea sa campezi intr-un colt da nu toti facem asa
    Ce treaba are camping-ul cu ceea ce am spus eu?

    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Si apropo, Sniper Streak nu e oficial, multi oameni au facut rost de beta si filmeaza de pe el, adica si ala cu sniper streak. si apropo, " plus tentative de no-scope de la distante incredibile... " totusi e mai realistic decat MW2 unde nu ti se ducea glontu de 2 ori in acelasi loc cand incercai noscope.
    lol
    Despre "MW2" nu are rost sa vorbim...

  2. #402 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    "Black Ops Gameplay - Sniper Streak", aoleu ce ii in videoclipul ala... doua no-scope-uri si un quick-scope, plus tentative de no-scope de la distante incredibile... plus modul in care joaca protagonistul, toate acestea ma fac sa ma indoiesc de precomanda facuta...
    Nu inteleg ce tot aveti cu quick scoping/no scoping asa rau va enerveaza ca nu puteti sa faceti si voi?

  3. #403 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    E lame si total nerealist.. In loc sa se joace in echipa si tacticizat, hartile sunt pline de omuleti deghizati in boscheti care topaie peste tot si din cand in cand le pica si cate un kill ridicol..

  4. #404 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cnad folosesti sniperul in modul in care a fost inventat sa fie folosit, esti hard scoper. De cate ori trebuie zis ca quickscope nu exista?

  5. #405 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Chestia cu quick scope a fost inventata pentru jocuri ce nu e clar????????fiecare joaca cum vrea,poti sa joci si cu piatra,unde e problemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????????/

  6. #406 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Problema e ca astia cu quick scopeul lor chiar se cred buni si ca le trebuie skill ca sa faca asa ceva. dar cand joaca alt joc abia au KDR pozitiv .

  7. #407 SP
    Member slabunator's Avatar
    E joc arcade domnii mei. In realitate nimeni nu fuge cu interventionu' de 7 kile prin Afghanistan dand headshoturi din aer la talibanezi . Nimeni nu arunca cu cutite in adversari cand au la indemana arma. Nimeni nu cheama o bomba atomica pentru a omora 10 insi.
    E un show, o parodiere a realitatii. Luati-o ca atare si si distrati-va

  8. #408 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    E joc arcade domnii mei. In realitate nimeni nu fuge cu interventionu' de 7 kile prin Afghanistan dand headshoturi din aer la talibanezi . Nimeni nu arunca cu cutite in adversari cand au la indemana arma. Nimeni nu cheama o bomba nucleara pentru a omora 10 insi.
    E un show, o parodiere a realitatii. Luati-o ca atare si si distrati-va
    Truth hurts


  9. #409 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Chestia cu quick scope a fost inventata pentru jocuri ce nu e clar????????fiecare joaca cum vrea,poti sa joci si cu piatra,unde e problemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????????/
    N-a fost nimic "inventat" pentru jocuri, jucatorii pur si simplu speculeaza timpul in care are loc animatia de aiming prin luneta.. Si n-am nimic cu ei, fiecare joaca cum vrea si cum crede ca e mai fun.. Doar sa nu se astepte sa li se ridice statuie pentru skill-ul asta "nemaipomenit"..

  10. #410 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    N-a fost nimic "inventat" pentru jocuri, jucatorii pur si simplu speculeaza timpul in care are loc animatia de aiming prin luneta.. Si n-am nimic cu ei, fiecare joaca cum vrea si cum crede ca e mai fun.. Doar sa nu se astepte sa li se ridice statuie pentru skill-ul asta "nemaipomenit"..
    tie iti ridica cineva statuie pentru ca campezii sau ai K/D de 1000?

  11. #411 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu nu campez si nici nu ma intereseaza K/D. Joc pentru mine, nu cred ca m-am laudat pe-aici cat de bine dau headshot-uri din dublu axel cu triplu tulup si ochii inchisi.

  12. #412 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Trupa veselă de pe threadul MW2, �l scufundați și pe ăsta deși jocul nici măcar nu a fost lansat?

  13. #413 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Trupa veselă de pe threadul MW2, �l scufundați și pe ăsta
    Eu sper sa nu o faca

  14. #414 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    a aparut si episodul 2 de pe gametrailers.com din seria "Bonus Round": http://www.gametrailers.com/episode/.../410?ch=2&sd=0

  15. #415 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #416 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    "Call of Duty: Black Ops" multiplayer beta sa terminat.
    Citat de pe pagina de twitter a lui Josh Olin:

    We just wrapped up our last round of internal #CODBlackOps MP beta testing, and our online servers are ready to go for launch on Nov 9th!

  17. #417 SP
    Junior Member Supraplex's Avatar
    Nu sa aflat cate ore de gameplay va avea jocul.

  18. #418 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu foarte impresionat, trebuie sa recunosc.

  19. #419 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Supraplex View Post
    Nu sa aflat cate ore de gameplay va avea jocul.
    Poate te referi la cate ore de joc va avea campania din single player... O sa vedem review-urile de saptamana viitoare.

  20. #420 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Sper sa aiba mai multe ore decat MW2 pe care l-am primit sambata si l-am terminat duminica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 87 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts