Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 87 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... LastLast
Results 441 to 460 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #441 SP
    Member anes's Avatar
    Superb

  2. #442 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Voi desteptii tot vorbiti de SP dar uite la MW2 de exemplu, cate ore ai in MP si cate ore ai in SP.

    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    Ce vrei sa zici?Ti se pare ca is prost?
    da.

  3. #443 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tocmai ai făcut o comparație inutilă, e la mintea cocoșului că �n MP vei petrece mai multe ore dec�t �n SP, e valabil pentru majoritatea jocurilor care oferă MP.

    Și care-i faza cu deștepții, te simți tu lezat �n vreun fel că unora dintre noi ne place și experiența pe care o oferă SP, sau cum? Că nu prea �nțeleg rostul acelei pseudo-jignire.

  4. #444 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    ...spunele asta celor de la EA sau DICE.
    Dar dc?...sunt mai putine in MOH?

  5. #445 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    At�t �n MOH, c�t și-n BC2.

  6. #446 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Tocmai ai făcut o comparație inutilă, e la mintea cocoșului că �n MP vei petrece mai multe ore dec�t �n SP, e valabil pentru majoritatea jocurilor care oferă MP.

    Și care-i faza cu deștepții, te simți tu lezat �n vreun fel că unora dintre noi ne place și experiența pe care o oferă SP, sau cum? Că nu prea �nțeleg rostul acelei pseudo-jignire.
    Nu era targetata catre tine acea - sa te citez - pseudo-jignire era pentru Krusht care ii zicea - nu suficient de subtil - lui Inferno ca e prost(nu il contrazic dar la problema asta sunt in tabara lui Inferno).
    Si nu e la mintea cocosului, tot ce vroiam sa zic e ca durata petrecuta intr-un mod de joc e direct proportionala cu importanta modului respectiv in acel joc, ergo MP-ul in COD e mult, mult mai important decat SP-ul.

  7. #447 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Motivul pt. care am jucat MW2MP destul de mult timp a fost fluiditatea(si rapiditatea) jocului.Chiar ma distram cand alergam cu un Uzi peste tot pe mapa tragand in diferiti tipi.Cand mureai apaseai pe un buton si ..bam bam..imediat in spawn si iar incepeai,dar cand ma uit la gameplay-urile postate mai sus mi se pare ca deja a devenit mult prea rapid.Inteleg ca e un joc arcade si imi place asta ( intr-un anume fel ),dar nici chiar asa.Prima data cand m-am uitat la gameplay credeam ca au dat aia pe " repede inainte " ( sau ca au cheats :-" ).Incarca in mai putin de o secunda.Tipii aia alearga mult mai repede decat o faceau in MW2 (Al dracu' speed).

  8. #448 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    [ame=http://www.youtube.com/watch?v=uOmdUZDOKCQ&feature=sub]YouTube - This is a Smile for us! [/ame]

  9. #449 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Motivul pt. care am jucat MW2MP destul de mult timp a fost fluiditatea(si rapiditatea) jocului.Chiar ma distram cand alergam cu un Uzi peste tot pe mapa tragand in diferiti tipi.Cand mureai apaseai pe un buton si ..bam bam..imediat in spawn si iar incepeai,dar cand ma uit la gameplay-urile postate mai sus mi se pare ca deja a devenit mult prea rapid.Inteleg ca e un joc arcade si imi place asta ( intr-un anume fel ),dar nici chiar asa.Prima data cand m-am uitat la gameplay credeam ca au dat aia pe " repede inainte " ( sau ca au cheats :-" ).Incarca in mai putin de o secunda.Tipii aia alearga mult mai repede decat o faceau in MW2 (Al dracu' speed).
    ai dreptate. Zici ca e Need for Speed. Oricum, dupa o sesiune de BC2 sau Mag, daca intram in MW2 si jucam cu cutitul, cu perk-urile de viteza etc, ameteam in 5 minute. MW primul si WAW mi s-au parut mai echilibrate

  10. #450 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by dj-inferno- View Post
    fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

  11. #451 SP
    Member gpaul's Avatar
    Am si eu o nelamurire legata de joc, varianta console.Stie careva daca au pastrat autoaim-ul ala infect in multiplayer la fel ca in MW2?Am avut initial MW2, am jucat o sapt, nu se putea da disable la el, am schimbat cu BC2 si nu am regretat deloc.Imi plac amandoua si as cumpara BlackOps, insa auto-aim obligatoriu in Mp e o insulta pt playeri care s-au perfectionat o gramada de vreme cu stick-urile, si e semn clar la ce audienta vizeaza jocul.

  12. #452 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    nu era chiar auto-aim total. iti apropia crosshair-ul de tinta daca miscai finut stick-ul

  13. #453 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    nu era chiar auto-aim total. iti apropia crosshair-ul de tinta daca miscai finut stick-ul
    Absolut corect

  14. #454 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  15. #455 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Sunt 15 prestigeuri in joc si 50 de levele/prestige

    Call of Duty: Black Ops - Coming 11.09.10

  16. #456 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post

    Pe o scara de la 1 la 10 cam cat te bucuri?

  17. #457 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by gpaul View Post
    Am si eu o nelamurire legata de joc, varianta console.Stie careva daca au pastrat autoaim-ul ala infect in multiplayer la fel ca in MW2?Am avut initial MW2, am jucat o sapt, nu se putea da disable la el, am schimbat cu BC2 si nu am regretat deloc.Imi plac amandoua si as cumpara BlackOps, insa auto-aim obligatoriu in Mp e o insulta pt playeri care s-au perfectionat o gramada de vreme cu stick-urile, si e semn clar la ce audienta vizeaza jocul.
    Este pastrat, dar dintr-un video vazut pe youtube (beta) in setari e AUTO AIM [ON] OFF

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pe o scara de la 1 la 10 cam cat te bucuri?
    astept un 42 de la inferno

  18. #458 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pe o scara de la 1 la 10 cam cat te bucuri?
    10000000000000000000000000000000000000000000000000 000000

    any problem?

  19. #459 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  20. #460 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am postat eu deja. Ar trebui sa citesti threadul inainte sa postezi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 87 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts