Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 87 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #861 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    da 30 de sec odata.
    faci mai multe segmente si le unesti apoi.
    e simplu, doar citeste instructiunile pe callofduty.com.

  2. #862 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    mai am o intrebare cum le unesc la mange segments?

  3. #863 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Managing Segments
    Theater mode gives you an in-match Segment editor, for joining together multiple clips. Simple hit start, select Manage Segments and you can access the editor. Managing segments is only useful when you want to join multiple clips from one match together. After you have recorded a few clips, go into the segment manager. From here you can move segments, simply by selecting the segment and moving it to the place of another segment, and choose which transition should be shown between clips. The choices are a simple cut to the next clip, or fade into it.

  4. #864 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    bn mersi mult o sa incerc,apropo tu pe ce consola joci ca daca joci pe ps3 poate facem niste meciuri?

  5. #865 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    vezi ca daca adaugi prieteni in lista de ps3 o sa ai lag in multiplayer

  6. #866 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    daaa am destui prieteni si in 90% din meciuri am 4 linii(host)

  7. #867 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar

    As vrea sa am si eu macar 15%talent din cat are el

  8. #868 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Deocamdata singura problema e ca te deconecteaza daca incerci sa joci cu prietenii, problema care se va rezolva curand.
    Eu nu am lag deloc chiar daca joc cu americani si ei sunt host. Lucru care credeam ca e imposibil.

    Level se face foarte repede. Am 17h jucate si am Prestige 1 deja.

    Hartile sunt toate grozave.

    AUG este cea mai bun arma. Mentiuni: Galil, AK74u, MP5k, M16 si G11. Toate sunt destul de bune totusi.



  9. #869 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @MadridGalaxy poate te ajuta mai mult articolul asta ...
    How to Upload Black Ops Footage to YouTube - StickSkills.com - Where the Gamers Go!

  10. #870 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Poti si tu sa ai talentul lui, intra in combat training si dai quickscope la boti, sunt satul de Optic Nation si fake-urile lor.Se vede clar ca joaca in combat training.Si ce face el acolo nu e talent e HD PVR on 24\24 si mult timp liber.

  11. #871 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

  12. #872 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Deocamdata singura problema e ca te deconecteaza daca incerci sa joci cu prietenii, problema care se va rezolva curand.
    Eu nu am lag deloc chiar daca joc cu americani si ei sunt host. Lucru care credeam ca e imposibil.

    Level se face foarte repede. Am 17h jucate si am Prestige 1 deja.

    Hartile sunt toate grozave.

    AUG este cea mai bun arma. Mentiuni: Galil, AK74u, MP5k, M16 si G11. Toate sunt destul de bune totusi.


    mie AK47 Dual Mags cu HARLINE<SLIGHT OF HAND si MARATHON i se pare excelenta am o medie de kill-uri 50-70 /meci

  13. #873 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Stai linistit ca nu se mai poate sa ai asa "talent " , filmuletul este facut before the quick scoping pathch,


    Sincer ...chiar mi se pare f bun jocul . Single player mult peste MW2 (am si uitat despre ce a fost vb in MW2 ..stiu ca erau niste rangers-i , portugheji ...d'astea .. ) .Hudson , Woods, Mason , mi-au ramas mai bine in memorie chiar daca sunt mai "proaspeti "

    MP-ul este mult si mai echilibrat decat la MW2 . Ai de unde alege sunt de toate pt toti .


    Jocul ofera destula valoare pt banii pe care ii dai pe el . Ai mai multe jocuri in 1:
    -single player
    -multiplayer :

    a) Multiplayer "clasic " ( core , barebones + hardcore parca ) .Multe moduri de joc , multe optiuni multe arme ...multe de toate , nu ca la Medal of Honor unde deblochezi aceeasi arma de 2 ori

    b) Wager matches - separat de multiplayer-ul clasic . Zicea cineva d'aici ca are o gramada de "bani " (cod credits sau cum se numesc), 40.000 . Recomand pt el niste wager matches - high roller unde intri cu 10.000 . Sa vezi ce "plangi " dupa ei daca-i pierzi in 30 de min .
    Dai 10.000 , incepi jocul, dupa 2-3 min auzi : " out of the money! " ...pac ..."Final life ! " , sa nu uitam ca ai doar "one in the chamber " .
    Sentimentul pe care-l ai cand fugi de nebun pe harta cu pistolul in mana , doar un glont pe teava , mai ai doar o viata ...paranoic sa nu te taie vre-unul miseleste pe la spate ....FACE TOTI BANII

    c) + 2 ZOMBIE MODE - unul pt console + pc si inca unul pt viata reala ...Eu cel putin in ultima vreme numai zombie ma duc dimineata la serviciu


    Sa nu uitam ca multiplayer-ul , wager matches si zombies toate au si Multiplayer Local (split screen ) .Pt cei cu prietene\neveste razboinice sau pasionate de zombie ....clar este un must have

    Da clar , Black Ops are unele mici probleme dar simt ca se lucreaza la ele si ca iti este oferit suport si dupa ce cumperi jocul .Am vazut ca au facut un update mic acum ceva vreme si parca nu mai este nici lag ....am reusit si eu sa am constant K/D Ratio 2-3 fata de 0.45 acum cateva zile ).
    Ti se pare ca nu e prea bine echilibrat jocul ? Crezi ca ai skill cu carul , esti Dumnezeu pe pamant dar te nedreptateste jocul pt ca nemesisul tau are perkuri pro ....OK , nu-i problema ai mod de joc ( in BAREBONES parca ) in care nu se joaca decat cu arme fara nimic altceva , fara PERKURI , fara acog , red dot , amortizor , fara claymore , fara nimic DOAR armele + grenada si flashbang .
    Crezi ca hartile sunt prea mici , sunt prea multi playeri , este haos si mori imediat ? OK nici o problema jocul iti ofera si mod de joc cu echipe mici pt modurile cu obiective

    Am simtit nevoia sa spun toate astea ca lumea sa inteleaga faptul ca Black Ops iti ofera destule pt banii pe care i-ai dat pe el . Incearca sa ai rabdare cu el , cauta modul de joc care-ti place cel mai mult gaseste-ti stilul de joc care ti se potriveste cel mai bine si eu cred ca o sa ai parte de ceva quality moments si cu un Call of Duty . Culmea nu ?


    LE: Exact despre ce vorbeam :



    Domne comentariul este ....OMFG M-A DISTRAT LA CULME

  14. #874 SP
    Senior Member boga's Avatar

  15. #875 SP
    Junior Member eduardxwx's Avatar

  16. #876 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Domne comentariul este ....OMFG M-A DISTRAT LA CULME
    3:16 Fraierul mai avea un glont.

  17. #877 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Am terminat si eu campania sp si sunt pe deplin multumit, chiar de-a dreptul incantat avand in vedere ca de la Killzone 2 incoace m-au cam dezamagit toate shooterele in materie de sp. A, era sa uit: daca avea si sunetul celor de la Dice era perfect.

  18. #878 SP
    Member anes's Avatar
    Ajuns si la mine jocul,dar am o problema nu pot sa descarc hartile(este versiunea Hardened Edition).Imi puteti spune cum sa fac sa le descarc?Este versiunea XBOX si cont USA.Multumesc anticipat!

  19. #879 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Foarte prost optimizat pe Veteran. Cred ca asta are cea mai proasta optimizare din toata seria. Pe langa faptul ca te chinui sa ii omori pe aia, se mai baga si aliatii in fata ta de zici ca se da ceva gratis. Sa nu mai spun de inamici invizibili care te omoara. Foarte buna treaba Treyarch... ai reusit sa revii la frustrarea pe care ai creat-o cu CoD 2.

  20. #880 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Treyarch n-a facut COD 2, poate 3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 87 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts