Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 282 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2301 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ban Hammer will hit you soon
    bine ca te lauzi ca furi...genius.

  2. #2302 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sincer sunt prea multi laudarosi care ar avea nevoie de pauza, ma intreb de ce nu sunt banati inca

  3. #2303 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Ati gasit unde sa vedeti iarba... in poze facute cu bricheta.
    dupa ce am citit articolul lui monky unde am vazut ca s-au cheltuit 265 de milioane de $..ma asteptam la ceva ..altceva ,nu un gta 4 stilizat putin , parca pare ireala suma aia cheltuita, poate ne-au pregatit ceva surpriza pt nextgen si high end pc

  4. #2304 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Eu sunt în continuare super-entuziasmat de jocu' ăsta. Those "graphix sux" couldn't stop my hype!

  5. #2305 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    sincer sunt prea multi laudarosi care ar avea nevoie de pauza, ma intreb de ce nu sunt banati inca
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ban Hammer will hit you soon
    bine ca te lauzi ca furi...genius.
    Ce mai pot sa zic Am furat startul
    PS: NU joc online

  6. #2306 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    dupa ce am citit articolul lui monky unde am vazut ca s-au cheltuit 265 de milioane de $..ma asteptam la ceva ..altceva ,nu un gta 4 stilizat putin , parca pare ireala suma aia cheltuita, poate ne-au pregatit ceva surpriza pt nextgen si high end pc
    Nu totul se rezumă la grafică. Îți dai seama că au împins platformele curent-gen până în draci când lumea e atât de mare și detaliată și grafica rămâne cât de cât decentă.

  7. #2307 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    sincer sunt prea multi laudarosi care ar avea nevoie de pauza, ma intreb de ce nu sunt banati inca
    la cum se presupunea ca nu mai iese nimeni din casa cand se va pune mana pe gta v..lumea sta sa puna poze pe net cu ce joaca ei, asa prinsi de joc sunt macar "au frigiderul plin"

    ---------- Post added 14-09-2013 at 17:26 ----------

    Quote Originally Posted by Sadismek View Post
    ...
    eu astept parerile voastre dupa ce o sa-l jucati , in special astept parea distinsului nostru nea monky , el cam taie in carne vie cand vine vorba de un review


    si sper ca multiplayerul o sa faca diferenta .

  8. #2308 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    la cum se presupunea ca nu mai iese nimeni din casa cand pune mana pe gta v..lumea sta sa puna poze pe net cu ce joaca ei, asa prinsi de joc sunt macar "au frigiderul plin"

    ---------- Post added 14-09-2013 at 17:26 ----------



    eu astept parerile voastre dupa ce o sa-l jucati , in special astept parea distinsului nostru nea monky , el cam taie in carne vie cand vine vorba de review


    si sper ca multiplayerul o sa faca diferenta .
    O să o găsești pe a mea, bet on it .

  9. #2309 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Tin sa va anunt ca mi-am gasit jumatatea! Sunteti toti invitati la nunta!


  10. #2310 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se vede treaba ca warningul nu inseamna nimic. Va rog nu incercati sa goliti threadul cerand in continuu sanctiuni, prin postari care contravin regulamentului.
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  11. #2311 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Warning-uri deja sunt destule. De acum incolo pentru abaterile pe acest thread se da direct infraction! Iar pentru discutiile de piraterie direct cu ban temporar.

    You have been warned!

  12. #2312 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Puneti ma "Spoilers"ca imi stricati din inainte cheful,va rog frumos.In loc sa asteptati sa vedeti ochii vostri, dar vad ca voi vreti sa aflati mai repede ce se intampla in joc,si imi cer scuze daca am jignit pe cineva.

  13. #2313 SP
    Member MSlv's Avatar
    am dat peste poza asta intr-un forum, m-am gandit sa o pun aici ca mi-a placut in mod deosebit atmosfera.
    Attached Images Attached Images kphz36t.jpg

  14. #2314 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    ^ Arata superb.

    Cauza acestor plangeri este din cauza ca oamenii au fost obisnuiti cu GTA IV pentru 5 ani. Acum cand apare altceva, care arata total diferit, nu le place. Driving-ul in GTA 4 a fost oribil dupa parerea mea. Vehicle damage in V este in regula. De grafica nu mai spun...

  15. #2315 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    GTA V Livestream
    SPOILLERS!
    ZoomZoom Sportzas

  16. #2316 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cateva "citate" de pe forumul GTA 5 (eu nu stiu cum prind oamenii astia "la ochi" diferenta de 2-3FPS... dar in fine):
    I got both versions to compare them ; GTAIV had better frame rates on the Xbox 360 but the PS3 had less pop ups and better textures , Rockstar sacrificed some elements to put more fps on the PS3 version , it's just like GTAIV versions
    Actually I have both versions , I did say the game will be leaked earlier here in KSA (I got it on the 11th of September) ;

    * PS3 runs Smoother
    * PS3 runs at 30-35 FPS
    * Xbox 360 have slightly better anti-aliasing
    * Xbox 360 have less pop ups
    * Xbox 360 have slightly better line draw for distance
    * Xbox 360 have a more colorful environment (little noticeable)(better textures)
    * Xbox 360 runs at 30-33 FPS
    It doesn't mean it's worse graphics lol. Xbox uses just slightly more AA and has slightly more better textures, there isn't a big difference at all. It's essentially the same thing and we get 2 fps more and it doesn't even drop down. Same with Xbox, both parties have won this time.
    PS3: 2 fps more and worse graphics.
    Xbox: 2 fps less and better graphics.

  17. #2317 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cateva "citate" de pe forumul GTA 5 (eu nu stiu cum prind oamenii astia "la ochi" diferenta de 2-3FPS... dar in fine):
    Cand joci pe acelasi TV/Monitor si schimbi rapid sursa se observa diferenta. Mai ales daca personajul este exact in acelasi loc la aceiasi ora.

  18. #2318 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Teo:Ceva cercetari ai mai facut?

  19. #2319 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Da, chiar acum am inchis consolele.

    Am testat umbrele, momentul in care te aproprii de ele si devin mai clare, la ambele console se clarifica exact in acelasi moment.

    Distanta la care putem vedea obiectele, identica la ambele console, pana la ultimul copac.

    Tipul care zicea ca jocul arata mai bine pe X360 cred ca nu stie ce a vorbit. Am postat 2 poze, se vede clar cum versiunea de PS3 are texturile la asfalt mult mai bine facute, textura copacului, partea cu bordura si trotuarul. Din pacate diferentele sunt destul de mari. Datorita controlului eu prefer versiunea de 360 dar daca e sa vorbim strict de grafica, PS3 cam bate detasat.

    Pe XBOX360 de asemenea in exemplele de mai jos se vede mai necolorat din cauza ca e pe semnal analog, PS3-ul fiind pe HDMI.

    Sper sa nu-mi iau ban ca am postat dar o fac sa ii ajut pe cei cu 2 console sa-si aleaga varianta mai buna.

    Daca mai aveti intrebari legate de diferente sau vreti sa testez anumite lucruri, spuneti-mi...

    Pe 360 personajul este chel iar pe PS3 are par. Dati rapid in dreapta una dupa alta si sa o vedeti diferentele...
    Attached Images Attached Images 2013-09-14-20.56.21.jpg 2013-09-14-20.56.52.jpg

  20. #2320 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mai putin de 3 zile si am timp sa ma "scufund" in poveste

    L.E.: Teo, care e poza de X360 si care e cea de PS3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 282 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: Yesterday, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts