Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 282 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1461 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Cel mai probabil nu... daca le-ai putea cumpara separat, la lansare, atunci de ce ar mai fi Editie Speciala?

  2. #1462 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Guys, credeti ca DLC-urile de la editiile speciale vor fi valabile la lansare?
    Probabil dupa ceva timp... Oricum eu nu risc si am luat direct special edition

    L.E.: Pana la urma daca iei dlc-urile tot atatia bani dai ca si cum ai fi luat editia speciala

  3. #1463 SP
    Member rascalov's Avatar
    Am si eu o intrebare: se mai pot face precomenzi la Grand Theft Auto V: Special Edition la Altex?

  4. #1464 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ^Da
    S-ar putea sa le lanseze la o luna sau doua dupa ce iese jocul....vreau cel mai mult Outfiturile si Additional Weapons......a si Online characters

  5. #1465 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu am inteles ca armele din SE sunt si in jocul standard, doar ca trebuie sa platesti pentru ele (in-game money).

  6. #1466 SP
    Member rascalov's Avatar
    Pai si cei de la Altex aduc atatea copii cate precomenzi au fost facute sau ma pot duce la ora de deschidere a magazinului si sa iau jocul?
    Si ce ar mai trebui sa stiu in legatura cu precomenzile de la Altex?
    P.S.: Nu vreau sa supar pe nimeni cu atatea intrebari, dar vreau neaparat jocul asta.

  7. #1467 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Poate ca daca , poate ca nu , nu stie nimeni cate precomenzi/bucati au primit cei de la Altex.Mai poti sa il iei de pe PSN/Market place si dormi linistit ca ai o copie 100% rezervata.

  8. #1468 SP
    Member ViBy's Avatar
    Comunicat din partea celor de la Altex.
    "La diablo am avut ceva problema intrucat furnizorul nu a onorat destule bucati , insa la gta avem un numar fix , iar cand vom avea atatea precomenzi pentru cate bucati avem , produsul va fi scos de pe site ."

    Am vorbit cu ei azi in legatura cu GTA V si am zis ca ar fi bine sa postez si aici raspunsul venit din partea lor.
    Deci puteti face linistiti precomanda in legatura cu GTA V.

  9. #1469 SP
    Ω Pira's Avatar
    Eu l-as lua de pe PSN impreuna cu cineva, dar nu am cu cine momentan... ar fi lejereanu' un cod de 25 de lire de caciula.

  10. #1470 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Nu am fost sigur, asa ca i-am contactat pe cei de la Altex.

    Buna ziua,


    Va contactam noi cand primi produsul pe stoc si le vom expedia.


    In principiu sunt sanse de livrare in ziua lansarii sau cel tarziu dupa 24 h.





    Cu stima,


    Eduard Buta.

  11. #1471 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Dati bani in plus doar pentru cateva chestii care fac SP-ul mai usor si 3 caractere in Online?

  12. #1472 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pai... da, ca pana la urma editia speciala nu costa o avere, ci doar ~40 de lei in plus.
    Si sa nu uitam de steelbook, blueprint map si alte goodies care mai vin cu editiile speciale.

  13. #1473 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Care 40 lei ? Editia normala e 240 si Special edition e 400...

  14. #1474 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Dafuq?! Cum adica 40? Poate 140. 160 mai exact.

  15. #1475 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Steelbook-ul il gasesti si la Luckos...so

  16. #1476 SP
    Junior Member evolution9's Avatar

  17. #1477 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    Quote Originally Posted by evolution9 View Post
    si ce trebuia sa vad aici?

  18. #1478 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu unul imi iau jocurile de la GameStop Italia,nu stiu de unde va luati voi jocurile dar uitati aici diferenta de pret este de 10 euro echivalent a 40-45 de lei romanesti... Acquista GTA V Special Edition PS3, scopri il prezzo | GameStop Italia vs Acquista GTA V PS3, scopri il prezzo | GameStop Italia

  19. #1479 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Damn dar la tine e versiunea simpla mai scumpa cu 70 lei! Tine cont si de asta. E 70€, adica 310 RON fata de 240 cat e la Altex.

  20. #1480 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    D-aia am si optat pentru special edition ... cu cateva sute de lei in plus am features pe care cei de pe versiunea standard nu le au (vorbind strict de dlc-uri)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 282 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 291 Last Post: 17-05-2024, 21:00
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts