Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 282 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast
Results 161 to 180 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #161 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    at 0:55 on the side of the road it reads "2405" and the song playing in the trailer was released on 24th(24) of May(05), 1967. I think we have a release date my friends.

    @yt

  2. #162 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata foarte bine la grafica, unele cadre din film pot fi cu usurinta, confundabile cu "the real life" sau cu un film CG (poate chiar asta sunt, separat de motorul jocului) si pare foarte interesant un San Andreas 2. La cum arata si cum stiu cum este un joc GTA, pot spune fara probleme ca va fi o noua capodopera marca R*

    Teo, e posibil sa se lanseze in mai. Din cate-mi aduc aminte, GTA 4 s-a lansat in aprilie/mai (imi aduc aminte ca in ziua de Paste in 2008, ma uitam pe Justin TV la cum se juca cineva si salivam ). Sa speram doar ca e vorba de 2012 si nu 2013

  3. #163 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Pe cel ce intreba de caine, in trailerele GTA s-a folosit engine-ul jocului mai mereu, cu siguranta vor aparea si ei.

  4. #164 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Voi vedeti ce e pe IGN?!...Baietii chiar sunt fani. Totusi, au prezentat o teorie interesanta - este Tommy Vercetti personajul din trailer?

  5. #165 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Extrem de promitator trailer'ul,astept cu sufletu' la gura o data de lansare.

  6. #166 SP
    Member donatelo's Avatar

  7. #167 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Iti dai seama ca daca ceea ce zice acel individ e adevarat Rockstar va schimba aceste detalii, chit ca asa au fost ele gandite initial.Cel putin imaginati-va daca ati incepe jocul si veti vedea ca personajul principal va fi Adrian, veti stii deja sfarsitul.Fie ca e adevarat ce zice el, fie ca nu Rockstar tot va schimba.

  8. #168 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Avand in vedere ca rockstar lanseaza la sfarsitul lui martie max payne 3 ...cel mai probabil gta V o sa-l vedem in toamna lui '12

  9. #169 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ador ideea cu custom graffiti... sunt un fan al wall painting-ului si al tunning-ului (mai ales al lowrider-elor)
    Nasoala chestia ca moare niko , probabil va fi una dintre cele mai dramatice parti ale unui fan inrait R* si seriei GTA
    Dupa cum mai spunea tipu' asta ca revin ballasi , aztecas etc... de-abea astept sa mai omor niste ballasi cu gta iv engine
    De cand nu am mai vazut tancuri in gta , de-abea astept sa ma urc intr-unul ca in vice city si sa ciuruiesc toate cladirile si masinile de pe strada
    Also , see you again old&new rap music
    Si au mai bagat si cateva lucruri de plictiseala vad :
    More Girlfriends , Parachutes (of course for planes experience ) and also Fun Cheats are back!

  10. #170 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Nu m-ar mira
    Attached Images Attached Images hzyac.jpg

  11. #171 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ^ Vai de capul meu ce bine am ras ...defapt inca rad bine . Singura tura cand nu o sa rad e atunci cand o sa aflu ca e pe bune . Da pana atunci o sa raman asa . This picture made my day! Thanks goodfellam!

  12. #172 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Faceti-va cruce ma!! sa nu fie naibii adevarat

    Daca ar fii sa inchida partea cu muntele chillad fac reclamatie la rockstar games

  13. #173 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    Avand in vedere ca rockstar lanseaza la sfarsitul lui martie max payne 3 ...cel mai probabil gta V o sa-l vedem in toamna lui '12
    E la precomanda pe zavvi, 23 nov

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  14. #174 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  15. #175 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by daviddd View Post
    personajul suna a mexican.
    Asta e un lucru foarte bun din punctul meu de vedere. Eu nu am putut sa joc San Andreas din cauza personajului principal.

  16. #176 SP
    Member maravela's Avatar
    In sfarsit, munti

    Poate o sa fie si ceva misiuni prin padure.

    Sunt curios daca o sa mai aibe efectele acelea exagerate de blur si deep of field.

  17. #177 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu am o vaga banuiala ca in gta v , totusi va aparea si carl johnson (a.k.a CJ) deoarece el si-a terminat poveseta omorindul pe tenpeny si a ramas in groove street... doar ca acesta va avea o varsta mai inaintata... imi imaginez o varsta de 45-50 de ani

  18. #178 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Iti dai seama ca daca ceea ce zice acel individ e adevarat Rockstar va schimba aceste detalii, chit ca asa au fost ele gandite initial.Cel putin imaginati-va daca ati incepe jocul si veti vedea ca personajul principal va fi Adrian, veti stii deja sfarsitul.Fie ca e adevarat ce zice el, fie ca nu Rockstar tot va schimba.
    Nu schimba ei nici un detaliu pentru un amarat de post anonim pe un forum cu 5,5 vizitatori pe zi
    Nici nu se uita la el, nici nu cred ca stiu de el, stai linistit

  19. #179 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Orasul va fi Los Santos (replica dupa Los Angeles), iar Tommy Vercetti nu va fi prezent.

  20. #180 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 282 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts