Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 240

Thread: Far Cry 3

  1. #101 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Far Cry 3 Weapons Trailer

  2. #102 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    WTF!?!? Review cu 2 saptamani inainte de lansare? WTF

    Far Cry 3 Review | GameTrailers

  3. #103 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    WTF!?!? Review cu 2 saptamani inainte de lansare? WTF

    Far Cry 3 Review | GameTrailers
    Good morning to you too

  4. #104 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    No bine no, nu am verificat pagina anterioara

  5. #105 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Far Cry 3: Feature video 2: Tactics, weapons and skills





    Far Cry 3 - Now Playing - Gamespot (ATENTIE: contine spoilers!)


  6. #106 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Far Cry 3: Island Map Editor



    ---------- Post added 27-11-2012 at 07:23 PM ----------

    Far Cry 3: The Coop trailer


  7. #107 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    vinerea asta ii da drumu la noi parca nu? in us e abia pe 4 , cred ca e prima daca cand vad un joc sa apara mai devreme in eu decat in us .

  8. #108 SP
    Member Iarba's Avatar
    Maine imi trimite ShopTo jocu, pe luni -marti, am jocu

  9. #109 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    nu ar fi mai rapid daca l-ai lua din altex direct vineri ? sau e mai ieftin acolo unde zici tu

  10. #110 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Far Cry 3 Revealed Trailer


  11. #111 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mah, sincer si fara sa exagerez, cred ca avem in fata jocul anului asta doar daca nu are bug-uri ca Assassins Creed III

  12. #112 SP
    Ω Pira's Avatar
    1 miliard de trailer-e...

  13. #113 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mah, sincer si fara sa exagerez, cred ca avem in fata jocul anului asta doar daca nu are bug-uri ca Assassins Creed III
    7 ore jucate pe el si nu am dat de nici un bug, un lucru tot ma deranjeaza, dupa ce vanezi un animal trebuie sa ti croshair-ul pe animal in anumite parti altfel nu esti promtat sa-l jupoi dar asta nu cred ca poate fi numi un bug.
    Jocul e fain si cu multe peisaje faine dar povestea nu excela in mod deosebit dar daca cauti un shooter bun, mult mai bun decat farcry 2 asta e jocul pt tine/voi.

    Recomand sa se faca multe misiuni secundare pe langa story line fiidnca castigi XP poits cu care iti upgradezi skill-urile care te ajuta mult si fac misiunile principale mai atractive, deasemeni vanatu animalelor si crafting-ul de pouch-uri care te ajuta sa cari cu tine un inventoriu mai vast de armamanet si alte lucruri f utile.

    Nu ma intrebati de unde am jocul deja.
    Ubisoft i love you.

    L.E. Varianta ps3, uitasem sa mentionez

  14. #114 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    esti multumit de cum ruleaza? cei de pe la review-uri zic ca n-ar sta bine la capitotul asta.

  15. #115 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    7 ore jucate pe el si nu am dat de nici un bug, un lucru tot ma deranjeaza, dupa ce vanezi un animal trebuie sa ti croshair-ul pe animal in anumite parti altfel nu esti promtat sa-l jupoi dar asta nu cred ca poate fi numi un bug.
    Jocul e fain si cu multe peisaje faine dar povestea nu excela in mod deosebit dar daca cauti un shooter bun, mult mai bun decat farcry 2 asta e jocul pt tine/voi.

    Recomand sa se faca multe misiuni secundare pe langa story line fiidnca castigi XP poits cu care iti upgradezi skill-urile care te ajuta mult si fac misiunile principale mai atractive, deasemeni vanatu animalelor si crafting-ul de pouch-uri care te ajuta sa cari cu tine un inventoriu mai vast de armamanet si alte lucruri f utile.

    Nu ma intrebati de unde am jocul deja.
    Ubisoft i love you.

    L.E. Varianta ps3, uitasem sa mentionez
    te intreb io noh, what u gonna du? Imi zici pe messenger

  16. #116 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    esti multumit de cum ruleaza? cei de pe la review-uri zic ca n-ar sta bine la capitotul asta.
    Nu prea inteleg ce vrei sa intrebi prin cum ruleaza, reformuleaza putin te rog. The game ruuulzzz man, super shooter adventure, devine tot mai fain.

  17. #117 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ce editie va luati ca eu n-am urmarit? Mi-au zis ungurii de la gamestop sa iau ceva insane lost expedition nu stiu cum... E buna aia?

  18. #118 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ce editie va luati ca eu n-am urmarit? Mi-au zis ungurii de la gamestop sa iau ceva insane lost expedition nu stiu cum... E buna aia?
    Eu, bunaoara, am lust Insane Edition. Are in plus o statueta tip bobble head Vaas, dar motivul principal pentru mine cel putin a fost acela ca are cele 4 misiuni bonus + ceva printuri. Daca vrei doar continut digital, poti lua Lost Expeditions Edition, insa diferenta de pret intre cele doua ar trebui sa fie derizorie.

  19. #119 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK sir, Lost Expeditions it is.

  20. #120 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Vaas e genial.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts