Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 498 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2221 SP
    Junior Member FallenSage's Avatar
    Asa greu ajung produsele dupa zavvi ? Ca as vrea sa comand si eu Red Dead Redemption dar daca ajunge prin iunie cum zicea mawervck mai bn ma las. Stie cineva vreun site din anglia gen zavvi care trimit jocurile intr-o saptamana - doua ?

  2. #2222 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by FallenSage View Post
    Asa greu ajung produsele dupa zavvi ? Ca as vrea sa comand si eu Red Dead Redemption dar daca ajunge prin iunie cum zicea mawervck mai bn ma las. Stie cineva vreun site din anglia gen zavvi care trimit jocurile intr-o saptamana - doua ?
    Nu ajunge in iunie nu te mai lua dupa gurile rele. Timpul de livrare pentru grupul Zavvi / Thehut este de regula 5-15 zile, bineinteles, exista si exceptii, ca oriunte (am avut si livrari de pe Shopto de 2 saptamani).

  3. #2223 SP
    Member maweryck's Avatar
    bai ...deci nu mai vorbiti prostii .Care nu stiti despre ce e vb sa se abtina . Am cumparat de pe zavvi de mi s-a luat . Este in functie de cum ti-e norocul ...daca-l trimit din depozitul din UK ( 1 saptamana si ajunge la tine )sau daca-l trimit din Franta ( ajunge cand vrea el ...daca ajunge )
    La jocurile la reducere 10-20 GBP nu ma grabesc deloc si chiar nu ma intereseaza daca ajunge in 1 sau 4 saptamani, dar la un joc pe care abia-l astept nu vreau sa risc cu zavvi ....baietii stiu de ce

    Asta ca sa lamurim treburile si sa nu mai fac parte din gurile rele

  4. #2224 SP
    Member Mircea's Avatar
    jocuri cu preturi bune ce le-am vazut azi in Carrefour-Brasov pt PS3,am ramas si eu masca la preturile astea

    infamous platinum - 24.90 lei
    killzone 2 platinum - 24.90 lei
    resistance fall of man platinum - 24.90 lei
    uncharted 1 platinum -24.90 lei
    ridge racer 7 platinum -24.90 lei
    smackdown 2010 platinum -49.90 lei
    assasin creed 2 platinum - 99 lei

    unreal tournament 3 -49.90 lei
    uncharted 2 - 49.90 lei

  5. #2225 SP
    Member theste99's Avatar
    Care carefour ?

  6. #2226 SP
    Member Mircea's Avatar
    in Brasov scuzati...am uitat sa precizez

  7. #2227 SP

  8. #2228 SP
    Member Aliosa's Avatar
    De Blob este si in oferta de 2 jocuri la 25 de lire.
    http://www.zavvi.com/offers/2-for-25.list?pageNumber=1
    Deci ajunge la 12,5 lire, daca mai cumperi inca un joc (Knight's Contract sa zicem).
    Borderlands: Game of the Year Edition PS3 | Zavvi.com 15 lire.

  9. #2229 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am comandat luni AC: Brotherhood PS3 de pe theHut.com la 25 E ..daca stiam ca se ieftineste..

  10. #2230 SP

  11. #2231 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Niste preturi bune de pe site-ul Altex, probabil ca puteti gasi jocurile la acelasi pret si in magazinele Media Galaxy.
    Brutal Legend PS3 | ALTEX
    Split Second PS3 | ALTEX
    Pure PS3 | ALTEX
    Motorstorm PS3 | ALTEX

    50 de lei bucata.

    Edit: Nu conteaza stocul afisat pe site, m mult ca sigur jocurile se gasesc la acest pret in magazine.

  12. #2232 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Niste preturi bune de pe site-ul Altex, probabil ca puteti gasi jocurile la acelasi pret si in magazinele Media Galaxy.
    Brutal Legend PS3 | ALTEX
    Split Second PS3 | ALTEX
    Pure PS3 | ALTEX
    Motorstorm PS3 | ALTEX

    50 de lei bucata.

    Doar brutal legend mai e in stoc ... , asa ca fapt divers

  13. #2233 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  14. #2234 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Doar ce m-am intors din Carrefour Berceni si intr-adevar au jocuri la super preturi.
    Desi etichetele nu erau actualizate, jocurile care aveau eticheta cu "jocuri PS3 super budget" sau "jocuri PS3 clasice" au costat 49,90 lei (pe eticheta scria 124 de lei, respectiv 156 de lei).
    Mi-am cumparat Fight Night Round 3 si Turning Point Fall of Liberty la 49,90 lei (imi lipseau din colectie) si Fallout 3 non-platinum la uriasa suma de 24,90 lei.

    Din jocurile platinum am vazut Resistance Fall of Man, Battlefield Bad Company si Infamous. Uncharted 2 sau Killzone 2 nu am vazut. O sa mai dau maine o raita prin alte magazine sa vad ce m gasesc.

  15. #2235 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Uncharted 2 mai aveau ?

  16. #2236 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Imi poate spune cineva daca in Carrefour se gaseste cumva si jocul Heavy Rain la oferta?

  17. #2237 SP
    Member Mircea's Avatar
    Salut,in Brasov nu l-am vazut deloc in raftul de PS3.

  18. #2238 SP
    Member theste99's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Doar ce m-am intors din Carrefour Berceni si intr-adevar au jocuri la super preturi.
    Desi etichetele nu erau actualizate, jocurile care aveau eticheta cu "jocuri PS3 super budget" sau "jocuri PS3 clasice" au costat 49,90 lei (pe eticheta scria 124 de lei, respectiv 156 de lei).
    Mi-am cumparat Fight Night Round 3 si Turning Point Fall of Liberty la 49,90 lei (imi lipseau din colectie) si Fallout 3 non-platinum la uriasa suma de 24,90 lei.

    Din jocurile platinum am vazut Resistance Fall of Man, Battlefield Bad Company si Infamous. Uncharted 2 sau Killzone 2 nu am vazut. O sa mai dau maine o raita prin alte magazine sa vad ce m gasesc.
    Si ce alte jocuri ai mai vazut la 25 de lei ? Infamous tot 25 era ?

    Multumesc. anticipat.

  19. #2239 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am dat o raita si prin Carrefour Vitantis, unde la fel nu aveau preturile actualizate. Jocurile erau aruncate intr-o cutie (gen reduceri).
    Aveau Ridge Racer 7 Platinum, Infamous Platinum, Killzone 2 Platinum, Uncharted 1 Platinum, Resistance 1 Platinum (cred ca toate costau 24,90 lei/buc).
    Nu pot sa spun cu exactitate pt ca nu toate mergeau scanate la aparatele de scanat din interior (aparea o eroare cu Item not Found).
    Mi-am cumparat Wall-E si Ridge Racer 7 (platinum) la 24,90 lei/buc si un Conan la 49,90 lei.

    Oricum cam era haos, etichete lipite peste etichete. Sper sa nu-mi fi luat teapa cu Conan (In sensul ca avea eticheta cu Jocuri PS3 clasice).

    Nu aveau Uncharted 2.

  20. #2240 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Ce jocuri la reduceri erau in Carrefour Cluj?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 498 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts