Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 436 of 452 FirstFirst ... 336 386 426 434 435 436 437 438 446 ... LastLast
Results 8,701 to 8,720 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8701 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Este o intrebare buna. Suna ciudat sa fim old-school pentru un eveniment care are doar 2-3 ani de traditie, dar vom face pe 29.11

  2. #8702 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    dar vom face pe 29.12
    Adica pe 29 noiembrie, nu decembrie

  3. #8703 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    De acord si corectat. Multumesc.

  4. #8704 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Veti aduce Assassin's Creed 4 Buccaneer Edition de PS4 incepand cu 29.11? Sau BF4, NFS Rivals tot de PS4?

  5. #8705 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Buccaneer edition pentru PS4 pot sa iti confirm ca nu se va gasi la Gameshop ci doar la Altex (l-am intrebat pe Razvan intr-un PM).
    E aiurea ca nu il aduc stiind ca sunt distribuitori oficiali UBISOFT.
    Eu am facut precomadna la Altex, dar de acolo ma va costa probabil cu 60-70 RON mai mult pentru ca am vazut ca la Altex sunt mai scumpe cu 20 RON restul editiilor si nici nu beneficiez de reducerea de membru dar asta e, ne conformam.

  6. #8706 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ce se aude de reducerea pe 29 pe care partenerii vostri trebuiau sa o faca? se mai tine? o lista cu cine participa?

  7. #8707 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    ce se aude de reducerea pe 29 pe care partenerii vostri trebuiau sa o faca? se mai tine? o lista cu cine participa?
    +1

  8. #8708 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Imi cer scuze pentru intarzierea raspunsurilor mele. Iata mai jos:

    a. Next gen:
    Vom avea multe produse pentru PS4 si Xbox One:
    NFS Rivals PS4 - maxim pe 3.12 va fi disponibil, probabil de maine.
    NFS Rivals Xbox One - in stoc acum!

    Battlefield 4 Xbox One -pana pe 3.12 va fi disponibil, probabil de maine.

    FIFA 14 PS4- maxim pe 3.12, probabil de maine.
    FIFA 14 Xbox One - maxim pe 3.12, probabil de maine.

    Assassin's Creed 4 PS4 - in jur de 13.12.2013
    Assassin's Creed 4 Xbox One - 2014

    Injustice PS4 - disponibil acum!
    Injustice Xbox One - 2014

    ---------- Post added 28-11-2013 at 14:22 ----------

    Ionutz83 - Buccanneer doar la Altex va fi, cred ca ianuarie 2014.
    DeathOfArt - o parte din reduceri sunt deja active in cadrul partenerilor nostri. O parte va fi disponibila pe Gameshop maine. Nu sunt foarte multe titluri, dar va exista cate ceva pentru fiecare. De asemenea, va fi o reducere pe anumite titluri incepand cu 2.12, vom putea vorbi despre asta luni.

  9. #8709 SP
    Member Johnny's Avatar
    Injustice PC - ?

  10. #8710 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Preturile sunt cam mari pentru next gen, avand in vedere preturile in dolari si lire de afară. Intentionati sa mai ajustati preturile in viitorul apropiat

  11. #8711 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Johnny - absolut, in stoc. Se va face un update in cate minute.

  12. #8712 SP
    Member Johnny's Avatar
    Intreb pt ca am facut precomanda acum o saptamana dar nu am fost sunat

  13. #8713 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Vor veni azi BF4 si NFS Rivals de PS4? Am facut o comanda pentru respectivele dar nu am primit mail.

  14. #8714 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Articolele de mai jos sunt in stoc acum:

    FIFA 14 - PS4
    FIFA 14 - XBOX ONE
    BATTLEFIELD 4 LIMITED EDITION - XBOX ONE
    NEED FOR SPEED RIVALS - XBOX ONE
    INJUSTICE GODS AMONG US ULTIMATE EDITION - PS4
    NBA LIVE 14 - XBOX ONE
    MADDEN NFL 25 - XBOX ONE
    LEGO MARVEL SUPER HEROES - PS4

    Daca aveti precomanda pentru acestea, colega mea va va contacta in aceasta dupa-amiaza si facem tot posibilul sa plece tot azi, pot ajunge maine prin Fan Courier.

    ---------- Post added 29-11-2013 at 10:47 ----------

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Intreb pt ca am facut precomanda acum o saptamana dar nu am fost sunat
    Verificam si revenim astazi.

    ---------- Post added 29-11-2013 at 11:48 ----------

    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Preturile sunt cam mari pentru next gen, avand in vedere preturile in dolari si lire de afară. Intentionati sa mai ajustati preturile in viitorul apropiat
    Sa analizam acest aspect. Sa luam un site oarecare, dar unul important, adica o oferta cat de cat constanta. Zavvi e bine?

    Injustice PS4 - Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition PS4 | Zavvi.com - 35 lire. Transportul cat este? 3 lire? Sa zicem ca sunt si modalitati mai ieftine, nu am urmarit atent. Pret total 38 lire. Asta inseamna 38*5.6258 (am folosit un curs la intamplare, in cazul acesta BRD - nu faceti confuzia cu cursul BNR, cand platiti cu cardul platiti la cursul bancii dvs)= 213.78 lei. Serviciul este posta romana (mai mult sau mai putin sigur si comod, depinde de alegerea dvs). Timp de livrare 2 zile daca e bine, 6-7 zile daca nu.

    La noi produsul este 229,9 lei. La care aveti 10% reducerea de membru adica 206.91 lei. Daca folositi reducerea de pe acest site, atunci aveti 15% reducere, deci 195.42 lei. In ambele cazuri aveti transport gratuit, livrare prin Fan Courier acasa. Mult mai comod as presupune.

    Avantaj pret din RO - 3%-8.5%, in functie de reducerea aleasa. Plus transport mai rapid, plus livrare curier, nu posta.

    ---------- Post added 29-11-2013 at 12:01 ----------

    Sa verificam si alte titluri - FIFA 14 PS4 sa zicem. 43 lire+3lire tranport = 46 lire * 5.6528 = 260.03 lei. Transport prin posta, termen livrare 2-7 zile.
    La noi este 314.9 lei (pretul considerat de EA pentru next gen 69,9 EUR). Cu reducerea de 15% aveti 267.67 lei. Exista o diferenta, dar sunt 7 lei, in condtiile de livare 1 zi si prin curier. Ramane la alegerea dumneavoastra.

    Assassin's Creed Black Flag PS4 - 43 lire+3lire tranport = 46 lire * 5.6528 = 260.03 lei. Transport prin posta, termen livrare 2-7 zile. La noi este 289,9 lei, cu reducere puteti avea 246.42 lei. Deci avantaj de aici cam 5%. Si transport prin curier, termen livrare 1 zi, puteti plati cash daca doriti, nu e nevoie sa folositi cardul (desi aveti aceasta optiune).

    Daca va pot fi de folos cu alte info, va rog.

  15. #8715 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , tocmai mi-am facut cont la voi pe site ... presupun ca prin acest lucru beneficiez de acel disscount pt membri ????
    AStept mail-ul de confirmare ... intre timp vroiam sa va intreb ... transportul este gratuit sau cum se procedeaza la voi ?


    Sau mai exista si al mod de reducere prin acest site ?

  16. #8716 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    ai aici informatii despre cum se obtine statutul de membru - Club GameShop.ro, este dupa prima comanda de o anumita valoare. Alternativ, ai posibilitatea de a folosi codul de reducere de pe acest site, de pe prima pagina, consolegames.ro.

    Contul tau a fost activat acum si il poti folosi.

  17. #8717 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Ok , multumesc pt cont ... nu gasesc acel cod pe consolegames.ro .... poti sa ma indrumi spre acesta ... sau sa imi dai un PM cu acesta ... sunt intr-o pauza scurta la servici si as dorii sa cumpar ceva cat mai rapid de la voi ... MS

  18. #8718 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intra pe prima pagina (consolegames.ro e site-ul acesta) si in partea stanga, aproximativ in dreptul sectiunii bazar de jos, vei vedea un mic camp numit "Discount Gameshop".

  19. #8719 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Din cate stiam eu e vizibil doar daca esti user premium.

  20. #8720 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Ok , multumesc pt cont ... nu gasesc acel cod pe consolegames.ro .... poti sa ma indrumi spre acesta ... sau sa imi dai un PM cu acesta ... sunt intr-o pauza scurta la servici si as dorii sa cumpar ceva cat mai rapid de la voi ... MS
    Stiu ca trebuie sa fii "verde", user premium pt ca acel cod sa fie vizibil

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 436 of 452 FirstFirst ... 336 386 426 434 435 436 437 438 446 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts