Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 143

Thread: Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar

    Lightbulb Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii

    Hello, suntem aici de la Gamers.ro si vrem sa fim cat mai apropiati de comunitatea de gameri.
    Cine suntem noi? Gamers.ro este parte a unei companii internationale puternice, avand colaborari cu cei mai mari dintre distribuitori si producatori.
    Avem o gama larga de produse pe site. Pe langa produse de gaming, console, jocuri, accesorii, oferim si componente PC, telefoane mobile, tablete, Smartwatchuri, si multe altele!
    Noi oferim printre primii precomenzile și noutatiile de pe piata de gaming si avem preturi foarte bune si accesibile.
    Deasemeni avem promotii saptamanale si organizam des concursuri si giveaways. So stay tuned!
    Daca aveti intrebari, nelamuriri referitoare la un produs, precomenzi sau orice altceva, please let us know... Aici vom incerca sa anuntam reducerile serioase, sau stocurile mult asteptate.
    Attached Images Attached Images gamers-ro-1920-1080.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Welcome, GamersRO! Sper sa fie intr-un ceas bun!
    Vin si eu cu un reminder aici, pentru codul de discount de 10%. Thanks!

  3. #3 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Salutare!
    Am o întrebare, dacă pun in aceiași comanda GOW Ragnarok și TLOU Remake, îmi vor veni pe rând in ziua lansării?

    Acum am sesizat ca plata este ramburs, voi plăti pentru fiecare când va ajunge?

    Mulțumesc!

  4. #4 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Salutare!
    Am o întrebare, dacă pun in aceiași comanda GOW Ragnarok și TLOU Remake, îmi vor veni pe rând in ziua lansării?

    Acum am sesizat ca plata este ramburs, voi plăti pentru fiecare când va ajunge?

    Mulțumesc!
    Buna! Da, trimitem separat precomenzile. Exact, vei plati pentru fiecare cand ajunge la tine.

  5. #5 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Buna ziua!

    Ati putea avea in vedere ca pe viitor sa introduceti plata cu cardul?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Buna ziua!

    Ati putea avea in vedere ca pe viitor sa introduceti plata cu cardul?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Buna ziua!
    Da, in cel mult 2 luni vom avea posibilitate de plata online.

  7. #7 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Preorder-ul la voi, la God of War Ragnarok, vine si cu artbook? Sau aceea e o oferta exclusiva la concurenta?

  8. #8 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Preorder-ul la voi, la God of War Ragnarok, vine si cu artbook? Sau aceea e o oferta exclusiva la concurenta?
    Buna! Bonusul de precomanda la Standard Edition, pe care o avem, este Kratos Risen Snow Armor si Atreus Risen Snow Tunic. Artbook apare la alta editie.

  9. #9 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Buna ziua,
    Ce este mai exact cadoul de precomanda la Gotham Knights?

  10. #10 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by liviuxd View Post
    Buna ziua,
    Ce este mai exact cadoul de precomanda la Gotham Knights?
    Buna! Cadoul de precomanda este un Card Pack.

  11. #11 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    CONCURS Răspunde la întrebarea noastră pe Instagram:
    ❓ Cu care dintre cele două jocuri vrei să te joci cu prietenii?

    Condițiile concursului:
    Urmărește-ne pe Instagram: @gamersromania (https://www.instagram.com/gamersromania/)
    Like poza
    Scrie răspunsul tău în comentariu

    Termen limită de înscriere: 17 August 15:00. În aceeași zi vom extrage câștigătorul!
    Câștigă: Dying Light 2 sau F1 22 în funcție de alegerea ta!
    Regulamentul concursului: link în BIO.
    Attached Images Attached Images concurs-dl2-vs-f122.jpg

  12. #12 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by GamersRO View Post
    Buna! Bonusul de precomanda la Standard Edition, pe care o avem, este Kratos Risen Snow Armor si Atreus Risen Snow Tunic. Artbook apare la alta editie.
    Artbook-ul este oferit drept bonus de precomanda la Standard Edition, nu exista o editie separata.

  13. #13 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Salut. Am plasat o precomanda pentru 4 jocuri. Imi apare ca am transport gratis. Va trebui sa mai achit si transportul cand o sa le primesc, avand in vedere ca o sa fie trimise unul cate unul?

  14. #14 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Salut. Am plasat o precomanda pentru 4 jocuri. Imi apare ca am transport gratis. Va trebui sa mai achit si transportul cand o sa le primesc, avand in vedere ca o sa fie trimise unul cate unul?
    Salut! Daca apare la comanda ca ai transport gratis, atunci nu, nu trebuie sa achiti taxa de livrare, nici daca sunt precomenzi si vor fi trimise separat

  15. #15 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Artbook-ul este oferit drept bonus de precomanda la Standard Edition, nu exista o editie separata.
    Buna ziua.
    Furnizorul nostru este Sony Ungaria, noi nu am primit inca informatii oficiale in legatura cu acest aspect, nu stim sa se ofere artbook, deocamdata garantie ne putem asuma doar pentru ce avem afisat pe site.
    Daca doriti, ne puteti impartasi si noua de unde ati obtinut aceste informatii? Cine ofera artbook-ul?
    Multumim anticipat!

  16. #16 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Ultimele 3 zile de Sony Summer Sale la Gamers.ro! Nu scapa ocazia, arunca o privire la jocurile din oferta de vara! -> https://bit.ly/3oRCJ5a
    Attached Images Attached Images sony-summer-sales-gamers.png

  17. #17 SP
    MMG
    Junior Member MMG's Avatar
    Salut, cateva intrebari as avea pentru voi.

    Jocurile pe care le aduceti au coperta in Engleza, de fel, sau este multilanguage? Sau poate alta limba? Ma uitam la jocuri ca Gran Turismo 7, HFW, Elden Ring. Poate si cele de la precomanda, ca GoW Ragnarok, MW2, etc. Daca ar avea coperta doar in engleza, ar fi super, nu as vrea sa dau comanda si apoi sa trebuiasca sa le refuz ca sunt in cine stie ce limba. Stiu ca ele merg jucate si in engleza, dar asta e o alegere personala pe care eu o fac.

    Si legat de MW2, voi aveti bonus la precomanda, acel BETA access?

    Multumesc anticipat de raspunsuri.

  18. #18 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by MMG View Post
    Salut, cateva intrebari as avea pentru voi.

    Jocurile pe care le aduceti au coperta in Engleza, de fel, sau este multilanguage? Sau poate alta limba? Ma uitam la jocuri ca Gran Turismo 7, HFW, Elden Ring. Poate si cele de la precomanda, ca GoW Ragnarok, MW2, etc. Daca ar avea coperta doar in engleza, ar fi super, nu as vrea sa dau comanda si apoi sa trebuiasca sa le refuz ca sunt in cine stie ce limba. Stiu ca ele merg jucate si in engleza, dar asta e o alegere personala pe care eu o fac.

    Si legat de MW2, voi aveti bonus la precomanda, acel BETA access?

    Multumesc anticipat de raspunsuri.
    Buna!

    De obicei au coperta in Engleza, dar depinde de joc si de situatie, avem multi partneri din UE. Eventual pt siguranta, poti sa intrebi pe mail, FN messenger sau telefonic inainte de a comanda.
    Din pacate nu putem oferi bonus de precomanda la MW2.

    Weekend placut!

  19. #19 SP
    MMG
    Junior Member MMG's Avatar
    Multumesc de raspuns, asa voi face. Weekend fain!

  20. #20 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Cele mai noi promoții: https://www.gamers.ro/oferte

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii By RvsS in forum Console Club
    Replies: 9022 Last Post: 20-02-2023, 15:36
  2. Gamers Leaderboard By Templier in forum Console Club
    Replies: 26 Last Post: 14-07-2014, 12:37
  3. Wi-Fi Gamers By roby_selesan in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 0 Last Post: 20-02-2011, 14:59
  4. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  5. HAWX - gamers By BarKohba in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23 Last Post: 29-07-2010, 18:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts