Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 39 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast
Results 561 to 580 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #561 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Să îmi spui dacă ai timp, recenzia vreau să fie publicată până pe 4 aprilie. Ai cont european pt PlayStation 4? Dacă răspunzi cu DA la toate întrebările de mai sus, codul e al tău

  2. #562 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Da sa traiti . Multumesc

  3. #563 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai PM, spor la joacă!

  4. #564 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Unii deja se joaca cu DotT. Se aude ceva de cod? Pare un joc super fun, la fel ca Grim Fandango.

  5. #565 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stiu cum joacă unii pe PS4, jocul se lansează pe 22, poate au primit mai repede coduri pt review, eu încă mai aștept.

  6. #566 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Da, exact la asta ma refeream.

  7. #567 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Cand se intampla extragerea pentru Day of the Tentacles?

  8. #568 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Man, ți-am spus de vreo 3 ori și pe PM, nu am primit cod deocamdată. Nu mai insista, ești singurul care tot îmi pune această întrebare. Dacă mai primesc o să fac extragerea, dacă nu, asta e. Nu am ce face, nu depinde de mine. După cum ai văzut, cum am avut cod cum l-am pus la dispoziția voastră.

  9. #569 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu o mică întârziere a venit Jocul este cross-buy după cum se vede. Până acum avem 3 oameni înscriși, Grey, Leica și Jenei. Baciule, te-ai hotărât până la urmă? Mâine pe la prânz efectuez tragerea la sorți. Îi rog pe cei 3 să mai confirme încă o dată înscrierea. Mulțumesc și baftă mâine!

    PS: Codul e pt. RO, UK sau altă zonă europeană.

    uploadfromtaptalk1458762493500.jpg

  10. #570 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Confirm.

  11. #571 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu particip, nu pot fi 100% sigur ca voi scrie in timp reviewul. ILe urez succes participantilor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #572 SP
    Member AzFaust's Avatar
    +1 eu. In cat timp trebuie recenzia?

  13. #573 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Salut, 10 zile

  14. #574 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Off topic! Felicitari Dant3 pentru initiativa si codurile oferite pentru review. Mereu intru, citest, vreau sa-ti dau un "thanks" dar imi e ca ma pui la tragerea la sorti si castig vreun cod si nu am timp de reviews

  15. #575 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Îi rog pe cei 3 să mai confirme încă o dată înscrierea.
    Da, dom'le!

  16. #576 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mult a fost, puțin a mai rămas . Felicitări AzFaust!
    uploadfromtaptalk1458811796802.jpg

  17. #577 SP
    Member AzFaust's Avatar
    A dat norocul peste mine . Multumec frumos!

  18. #578 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Felicitari, fa-i cinste jocului cu un review frumos, merita.
    Thanks Dant3 pentru cod.

  19. #579 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Atat cat pot, eu incerc sa postez cea mai buna recenzie. Nu stiu ce cuvinte sa aleg, insa doar 4 participanti din 20 000+

  20. #580 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Relax, ai scris bine și data trecută, nu te speria de culoarea lui Grey . Sunt convins ca o să fie bine. Spor la joacă si distracție plăcută! Problema cea mai mare e ca sunt prea puțini care vor să contribuie cu ceva, exact cum ai spus si tu, doar 4 oameni...Înțeleg ca lumea lucrează dar totuși, două săptămâni pt. un joc nu e mare filosofie. Bucură-te de joc, cum am spus și anul trecut, o să aduc în continuare coduri. Din păcate Ubi, EA, Sony ne consideră prea mici, aș fi vrut să aduc și titluri mai "mari". E bine și așa până la urmă, mă bucur ca am avut deschidere la niște oameni pasionați, exact cum suntem noi aici, restul nu mai contează.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 39 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts