Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 492 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2021 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Fanboisem cat cuprinde pe tot thread-ul in ambele tabere. Nice.

    Sfatul meu: i-ati un PS3 pentru ca cele mai bune jocuri de pe generatia asta de console sunt exclusivitatile si pierzi foarte mult daca nu ai ambele console. Laptopul ar merita, dar daca ai deja calculator, lasa-l ca e de ajuns.

  2. #2022 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    si ce sa faca cu ps3? in afara de uncharted 2 si killzone 2 restul jocurilor de pe ps3 is praf, ca sa nu mai zic de altea multiplatform care se vad mai oribil pe ps3.
    Boga ce-am inteles din postul tau e ca si cum ai vinde un Mercedes ca sa iti iei o Dacie
    Eu zic sa te duci la "pacanete" ca acolo cred ca sunt jocurile care te prind pe tine.

    Ontopic: Mika is right! Mika is always right!

  3. #2023 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    si ce sa faca cu ps3? in afara de uncharted 2 si killzone 2 restul jocurilor de pe ps3 is praf, ca sa nu mai zic de altea multiplatform care se vad mai oribil pe ps3.
    Boga ce-am inteles din postul tau e ca si cum ai vinde un Mercedes ca sa iti iei o Dacie
    Iar io din posturile tale /nu numai de aici/ nu inteleg decat ca esti un omulet cu puncte de vedere destul de radicale.. ceea ce nu-ti face neaparat cinste, dar in fine, ideea e ca l0st ne-a propus doua variante, iar eu i-am oferit un scenariu posibil si nimic mai mult.

    Recunosc totusi ca, in lipsa unui context, poate ca parerea mea nu e tocmai pertinenta si ca poate m-am pripit cu vandutul Xbox-ului, consola care, la randul sau, nu duce deloc lipsa de argumente in fata PS3-ului. Seara buna.

  4. #2024 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Va multumesc tuturor pentru sugestii!!

    Dar o mica problema ar mai fi o problema laptop-ul l-as putea folosi cand as fi plecat la munte mare...etc...iar xbox-ul nu o sa il vand niciodata sunt prea multumit de el....eu si asa numai folosesc calculatorul pentru jocuri decat pt filme....etc....si e destul de bun are ram destul si un procesor destul de bun de 3.2 GHZ Intel Core 2 duo ....nu duc lipsa de jocuri dar mai mult as tinde spre un ps3...dar inca nu sunt hotarat....de asta v-am cerut ajutorul(parerea)....

    Va multumesc inca odata....o sa hotarasc eu...impreuna si cu parintii sa vad ce parere ar avea ei despre "INCA O CONSOLA".

    Daca ar fi sa cumpar as alege acest bundle.
    Merita?
    Attached Images Attached Images .jpg

  5. #2025 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da merita. killone 2 cred e cel mai bun shooter de pe PS3 (atat SP cat si MP) si inca mai este jucat de o groaza de oameni, iar infamous este un alt joc exclusiv bunicel.

  6. #2026 SP
    Junior Member gfejsh's Avatar
    Da dar itouch e mai bun decat PSP si e si portabil ca si el dar imi place cum gandesti.

  7. #2027 SP
    Banned Mario's Avatar
    KZ2 e fantoma deja...nu se mai joaca nimeni,uite intra pe sv in timpu sapt si chiar in weekend seara,nu e nimeni.

  8. #2028 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    KZ2 e fantoma deja...nu se mai joaca nimeni,uite intra pe sv in timpu sapt si chiar in weekend seara,nu e nimeni.
    Ow really?Eu cand ma jucam KZ2 si intram aproape in fiecare zi seara(asta se intampla acum o luna'ish),gaseam 4-5 servere cu 30/30(pe Europe parca) si multe altele cu 27/30 28/30 etc.Acum sa revenim la intrebare.Hmmm,eu zic sa iti iei bundlelul cu KZ2 si cu InFamous,avand in vedere ca ai xbox360,esti deja obisnuit cu shooterele,iar KZ2 este un joc bun,are si mplayer asa ca ai ce sa faci dupa ce termini campania.Si Infamous e frumos,dar parca mai bun era in locul lui...altul .

  9. #2029 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    KZ2 e fantoma deja...nu se mai joaca nimeni,uite intra pe sv in timpu sapt si chiar in weekend seara,nu e nimeni.
    Ai jucat Killzone 2 recent? Ultima data am intrat in joc weekend-ul trecut, dimineata, si erau destule servere ce 25-32 jucatori si pe langa astea erau si servere mai mici.

    @l0st: Merita, Killzone 2 e unul dintre cele mai bune FPSuri lansate in ultimii ani.

  10. #2030 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Merita KZ2 mai ales pentru MP iar inFAMOUS este un joc super.

  11. #2031 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Merita KZ2 mai ales pentru MP iar inFAMOUS este un joc super.
    Infamous e un fel de Protoype, daca ai jucat Prototype nu prea merita sa iti iei infamous

  12. #2032 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    gresit..prototype e un fel de infamous [sa se bucure si cei cu xbox de acest stil]
    insa prototype-ule de 100 de ori mai prost...
    jucat infamous..superb..astept 2-ul....jucat prototype vreo 2 ore...scos din consola...si nici nu am de gand sa il pun

  13. #2033 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mafioso ... IA O PAUZA !

    l0st : da , merita pachetul , KZ2 e un FPS foarte bun si inFamous e un sandbox mai special . Daca nu gasesti bundle-ul ala l-ai putea lua pe cel cu Uncharted 2 .

  14. #2034 SP
    Banned Mario's Avatar
    Vreau sa-mi cumpar un joc dar nu stiu ce...vreau ceva distractiv care mereu ai chef sa te joci,ca si GTA4.Adica nu vreau jocuri intunecate etc. gen GOW,ceva mai fun.

  15. #2035 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    LittleBigPlanet. Are content nou tot timpul.

  16. #2036 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Battlefield Bad Company 2 e un joc de 10/10 si in plus majoritatea de pe forum il joaca si nu o sa te plictisesti.

  17. #2037 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Vreau sa-mi cumpar un joc dar nu stiu ce...vreau ceva distractiv care mereu ai chef sa te joci,ca si GTA4.Adica nu vreau jocuri intunecate etc. gen GOW,ceva mai fun.
    Just Cause 2

  18. #2038 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    La ceva de genul ma gandeam si eu.M-ar interesa un joc care sa am ce sa fac cu el mult timp.Ma gandeam la:
    -Heavy Rain
    -Bad Company 2
    -Dirt 2

    Care credeti ca e mai fun si nu te plictisesti asa de repede.Eu de exemplu,de multyplayerul din Uncharted2 m-am plictisit destul de repede ca eram noob.Si daca stiti si alte jocuri puteti sa postati .Thanks.

  19. #2039 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ia Bad Company 2 , nu te plictisesti de el.

  20. #2040 SP
    Member Asghaar's Avatar
    BFBC2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 492 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts