Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 492 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3001 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Assassin Creed Brotherhood > Call of Duty Black Ops > Castlevenia

  2. #3002 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    ok, este extrem de greu!
    Call Of duty Black Ops sau Assassin's Creed Auditore Edition ?
    (pentru Ps3)
    sunt minunate... dar care !?
    Eu am ales AC pentru povestea mai buna si pentru ca mi-au placut foarte mult primele jocuri din serie.

    Quote Originally Posted by naz View Post
    Call of Duty: Black Ops / Castlevania / Assassin's Creed Brotherhood. Mentionez ca iau doar un singur joc din cele 3 si nu stiu care lol
    Multiplayer - Black Ops
    Singleplayer - AC/Castlevania, depinde cat de mult ti-au placut jocurile precedente

    Din cele 3 eu am ales AC.

  3. #3003 SP
    Junior Member uidivo's Avatar
    buna sunt nedumerit in privinta faptului ca nu stiu daca se merita sa imi iau un psp.........mi-as lua psp sa ma joc cam 70 % acasa , se merita?..................am auzit ca psp nu prea mai are mult de trait..........psp satisface nevoile de gameing?...........va rog sa ma ajutati in aceasta problema pe care o am

  4. #3004 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Daca nu ai un buget financiar bogat este bun si psp-ul.Cat despre durata de viata, nu prea stiu nimic despre asta.

  5. #3005 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Acum depinde si de bugetul tau, eu in locul tau as strange niste bani si as lua un Xbox360/PS3, PSP e mai mult pentru cei care calatoresc mult, iar acasa nu cred ca o sa-ti placa sa stai cu ochi intr-un ecran mic...

  6. #3006 SP
    Junior Member catallyn's Avatar
    salut ... Assassin's Creed 2 sau Prototype ?

  7. #3007 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    AC2..grafica mai buna,il platinezi mai repede,storyline mai bun.Prototype e mumos la gameplay si atat.

  8. #3008 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Assassin's Creed 2

  9. #3009 SP
    Junior Member catallyn's Avatar
    ok ... va multumesc

  10. #3010 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by uidivo View Post
    buna sunt nedumerit in privinta faptului ca nu stiu daca se merita sa imi iau un psp.........mi-as lua psp sa ma joc cam 70 % acasa , se merita?..................am auzit ca psp nu prea mai are mult de trait..........psp satisface nevoile de gameing?...........va rog sa ma ajutati in aceasta problema pe care o am
    Sincer, nu. PSP are o varsta, grafic e depasit, cel mai probabil ca in curand va aparea PSP 2. Apar din ce in ce mai putine jocuri interesante pentru PSP si e destul de scump. Mai bine cauti un PS3/X360, daca n-ai bani cumpara o consola SH.

    Quote Originally Posted by catallyn View Post
    salut ... Assassin's Creed 2 sau Prototype ?

    Assassins Creed 2 - grafica mai buna, poveste mai buna, mai bun cam din toate punctele de vedere. Si Prototype e un joc bun, dar nu se ridica la acelasi nivel.

  11. #3011 SP
    Junior Member Denisz's Avatar
    COD : Black Ops - PC sau PS3?

  12. #3012 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu zic PS3, poti sa joci cu cei de pe forum de aici si varianta de PC am auzit ca are multe bug-uri.

  13. #3013 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Denisz View Post
    COD : Black Ops - PC sau PS3?
    IMO un FPS se joacă cel mai bine pe PC + sunt suficienţi gameri rom�ni şi pe PC.

  14. #3014 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu neaparat, mie de ex. daca imi dai un mouse si o tastatura sa joc Black Ops 100% ies pe ultimul loc cu maxim 2 kill-uri. Depinde de fiecare, cum s-a obisnuit, ce prefera mai mult, daca ii merge decent pe PC etc...

  15. #3015 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Nu neaparat, mie de ex. daca imi dai un mouse si o tastatura sa joc Black Ops 100% ies pe ultimul loc cu maxim 2 kill-uri. Depinde de fiecare, cum s-a obisnuit, ce prefera mai mult, daca ii merge decent pe PC etc...
    Da, dar av�nd �n vedere că se g�ndeşte să cumpere varianta de PC probabil că are un sistem c�t de c�t performant şi a mai jucat shootere pe PC. Oricum, o astfel de �ntrebare PCvs Consolă e destul de inutilă, dacă o pui aici primeşti răspuns varianta de consolă şi dacă �ntrebi pe ComputerGames primesc varianta de PC lol.

  16. #3016 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu-ti recomand pe PC. Regret si acum ca l-am cumparat pe aceasta platforma. Sunt multe probleme ( dupa defragmentare nu iti mai recunoaste salvarile, frame drops masive, si foarte dese, lag pe servere, din cauza client-ului, optimizare proasta si lista poate continua ). PS3 sau Xbox 360.

  17. #3017 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Denisz View Post
    COD : Black Ops - PC sau PS3?
    Clar ps3..e mai stabil si slabe sanse de cheateri.

  18. #3018 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Rock band 3 vs Guitar hero: warriors of rock.

  19. #3019 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Guitar hero: warriors of rock

  20. #3020 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Fallout New Vegas vs Star Wars TFU II ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts