Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 237 of 492 FirstFirst ... 137 187 227 235 236 237 238 239 247 287 337 ... LastLast
Results 4,721 to 4,740 of 9837

Thread: Decizii

  1. #4721 SP
    Junior Member PiTbull's Avatar
    ps3 linistit

  2. #4722 SP
    Member Pancu's Avatar
    hmdea aseara cand am vrut sa fac comanda de PoP nam mai putut ca sau epuizat ( imi arata sould out ) si acu as vrea sa ma orientez spre Bayonetta .. ce parere aveti despre acest joc se merita luat sau sa mai astept POP ca prespun ca mai aduc pe stoc.....sau ce joc imi recomandati tot asa gen devil may cry 4 , ninja sigma2 ,... jocuri de genu asta ... in afara de gow ca lam jucat

  3. #4723 SP
    Member Mariush's Avatar
    X Men Origins Wolverine (totally under rated)
    Bayonetta (f bun joc)
    Dante's Inferno (dragut nu extraordinar)
    Castlevania

    Cam astea ar fi din gender-ul asta care mi s-au parut ok si foarte ok

  4. #4724 SP
    Member quentin_04's Avatar
    De ceva vreme vreau sa-mi iau un joc fitness pt. ps3, deci My Fitness Coach Club sau EA Active 2? mentionez ca My Fitness Coach Club are support move iar EA Active 2 nu are.

  5. #4725 SP
    Member tudort's Avatar
    castlevania e cel mai tare. cred ca ai de jucat la el o saptamana. e fabulos.

  6. #4726 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Salut!
    Vreau sa ma joc ceva care are un MP bun si solid. In conditiile acestea ma gandeam daca se mai merita achizitionarea a acestor 2 jocuri : Homefront si BBC2 , ambele pt. PS3.
    Cheers !

  7. #4727 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by braingrinder View Post
    Salut!
    Vreau sa ma joc ceva care are un MP bun si solid. In conditiile acestea ma gandeam daca se mai merita achizitionarea a acestor 2 jocuri : Homefront si BBC2 , ambele pt. PS3.
    Cheers !
    Pentru multiplayer amandoua jocurile sunt foarte bune si merita . Personal consider BBC2 mai bun , dar este doar opinia mea.

  8. #4728 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    BBC2 e mai bun, dar cred ca ar trebui sa te reorientezi catre un joc mai nou, avand in vedere faptul ca BC2 a fost lansat acum un an, iar la toamna apare BF3. Recomandarea mea e KZ3. Ai putea incerca si Crysis 2.

  9. #4729 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si a mea la fel.Mai bine incearca altceva

  10. #4730 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    BBC2 e mai bun, dar cred ca ar trebui sa te reorientezi catre un joc mai nou, avand in vedere faptul ca BC2 a fost lansat acum un an, iar la toamna apare BF3. Recomandarea mea e KZ3. Ai putea incerca si Crysis 2.
    KZ3 ma joc de 2 luni incoace , iar Crysis 2 il am si mi se pare overrated . De BF3 inca ma abtin . Oricum , multumesc pt. opinii.
    Cheers !

  11. #4731 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    As vrea sa imi spuna cineva daca ar merita sa cumpar Midnight Club:Los Angeles.As vrea si un argument.

  12. #4732 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    As vrea sa imi spuna cineva daca ar merita sa cumpar Midnight Club:Los Angeles.As vrea si un argument.
    Mai bine cumperi Burnout sincer.Sau daca esti fan sim-racers atunci un GT 5 sau de ce nu, Shift 2

  13. #4733 SP
    Member quentin_04's Avatar
    In seara asta faceam comanda pe amazon si as vrea cateva raspunsuri rapide la intrebarea asta: Lego Rock Band sau DJ Hero 2?

  14. #4734 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    DJ HERO 2 man lego e bun daca inca esti in generala >>>> little joke

  15. #4735 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    DJ HERO 2 man lego e bun daca inca esti in generala >>>> little joke
    Eu inca sunt in generala .

    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    In seara asta faceam comanda pe amazon si as vrea cateva raspunsuri rapide la intrebarea asta: Lego Rock Band sau DJ Hero 2?
    DJ Hero 2. Jocurile LEGO sunt in general o parodie dupa filmele/jocurile din care se inspira.

  16. #4736 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Dj Hero 2

  17. #4737 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Logic ca DJ Hero 2.

  18. #4738 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Clar ca DJ Hero 2 ramane, ms de raspunsuri.

  19. #4739 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    mafia 2 director's cut sau fallout new vegas?(daca a mai jucat cineva fallout new vegas,cum se comporta pe ps3?)

  20. #4740 SP
    Member Mariush's Avatar
    eu ti-as recomanda mafia 2 directors cut

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts