Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 238 of 492 FirstFirst ... 138 188 228 236 237 238 239 240 248 288 338 ... LastLast
Results 4,741 to 4,760 of 9837

Thread: Decizii

  1. #4741 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Depinde ce iti place:
    Mafia 2: Gameplay excelent, storyline la fel dar cam scurt.
    Fallout New Vegas: Gameplay putin buggy pe PS3 (din citite, nu am incercat personal), RPG, storyline excelent si foarte lung daca luam in considerare toate quest-urile, si foarte mult teren de explorat.

    Personally, I would go with Fallout ...but that's just me

  2. #4742 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    mafia 2 director's cut sau fallout new vegas?(daca a mai jucat cineva fallout new vegas,cum se comporta pe ps3?)
    Le am pe amandoua pe PS3.

    Fallout New Vegas e un joc interesant. Daca ti-a placut Fallout 3 o sa iti placa si acesta. Are niste bug-uri, dar e jucabil. Nu am avut probleme in a-l juca din cauza asta. Pe mine personal nu m-a impresionat jocul atat de mult. Dar 20-30 de ore te va tine ocupat.

    Mafia 2 e altceva. E un joc superb. Grafica buna, gameplay superb. Personal imi place mai mult decat GTA IV. E mai finisat. Povestea e foarte buna si o sa il termini repede. Asta e partea proasta, jocul e foarte scurt. Dar totusi, o sa il joci fara sa te poti opri. E un joc superb.

  3. #4743 SP
    Member Iulian's Avatar
    Dungeon Siege III sau Mass Effect 2, ambele �17.85 pe Zavvi.
    De luat le iau pe ambele cu puțin delay �ntre, dar momentan am bani doar de unul. Mai trebuie să păstrez ceva bănuți și pentru supraviețuire, plus că vreau să fac și o mică donație pentru forum.

  4. #4744 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Iulian View Post
    Dungeon Siege III sau Mass Effect 2, ambele �17.85 pe Zavvi.
    De luat le iau pe ambele cu puțin delay �ntre, dar momentan am bani doar de unul. Mai trebuie să păstrez ceva bănuți și pentru supraviețuire, plus că vreau să fac și o mică donație pentru forum.
    Te asigur ca toti de pe forum iti vor recomanda Mass Effect 2 ,inclusiv eu

  5. #4745 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Mass Effect 2 de departe..daca vrei un RPG cu iz medieval ia Dragon Age

  6. #4746 SP
    Member Iulian's Avatar
    Pierd ceva important dacă n-am jucat prima parte? am �nțeles că-ți explică la �nceput cum a fost cu ME1 printr-o serie de benzi desenate, versiunea PS3.
    Dungeon Siege III l-am băgat �n listă din respect pentru primele titluri din serie, mi-au plăcut enorm c�nd apăruseră.

  7. #4747 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Iulian View Post
    Pierd ceva important dacă n-am jucat prima parte? am �nțeles că-ți explică la �nceput cum a fost cu ME1 printr-o serie de benzi desenate, versiunea PS3.
    Dungeon Siege III l-am băgat �n listă din respect pentru primele titluri din serie, mi-au plăcut enorm c�nd apăruseră.
    Ei bine nu pierzi asa mult,dar daca intentionezi sa cumperi ME 3 atunci neaparat cumpara ME 2.Sau macar inchiriaza-l de undeva ,incearca sa vezi daca iti place. And btw,noul Dungeon Siege nu e la fel de bun ca celelalte,pana si gameplay-ul e mai diferit.

  8. #4748 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Pentru mine ambele titluri au fost must-buy darrrrrrrrr daca ar fi sa aleg unul dintre cele doua acela ar fi Mass Effect 2.
    Sunt sigur ca daca o sa cauti putin vei gasi si primul titlu la un pret acceptabil.

  9. #4749 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Pentru mine ambele titluri au fost must-buy darrrrrrrrr daca ar fi sa aleg unul dintre cele doua acela ar fi Mass Effect 2.
    Sunt sigur ca daca o sa cauti putin vei gasi si primul titlu la un pret acceptabil.
    Pe PS3 nu există ME1.

    Gata, răm�n cu Mass Effect 2. Mulțam tuturor.

  10. #4750 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am ales pana la urma mafia, astept un fallout goty cu toate dlc-urile. Ms pt sfaturi

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  11. #4751 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by Iulian View Post
    Pe PS3 nu există ME1.

    Gata, răm�n cu Mass Effect 2. Mulțam tuturor.
    Stiu ca nu exista... ma refeream la varianta pentru PC.

  12. #4752 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Stiu ca nu exista... ma refeream la varianta de PC.
    Arde laptopul dacă �ncerc așa ceva. Am avut o tentativă c�nd a apărut jocul, dar și pe low nu mergea cum vroiam eu, era acceptabil, dar tot nu-mi plăcea. Dec�t să stric experiența, am zis să dau uninstall.

  13. #4753 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Ce sa-mi iau intre Red Dead Redemption si Heavy Rain? Mersi mult.

  14. #4754 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Red Dead Redemption. Deja ma satur de cate ori scriu numele jocului asta aici. Ar trebui pus in titlu, daca sunteti in disputa intre Red Dead Redemption si X alegeti Red Dead Redemption. Nu il vei regreta nici tu, cumpara-l cu incredere

  15. #4755 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ce sa aleg dintre Metro 2033 si DTR Retribution ? Stiu ca cei mai multi imi vor recomanda Metro, dar as vrea si niste detalii despre DTR.

  16. #4756 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Red Dead Redemption. Deja ma satur de cate ori scriu numele jocului asta aici. Ar trebui pus in titlu, daca sunteti in disputa intre Red Dead Redemption si X alegeti Red Dead Redemption. Nu il vei regreta nici tu, cumpara-l cu incredere
    Ai idee daca a aparut editia GOTY?

  17. #4757 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    @Downshifting: Heavy Rain for sure!
    @JamiroQuai: N-am jucat DTR Retribution dar din cate am vazut este un joc foarte slab comparativ cu Metro 2033 care il intrece la mai toate capitolele.

  18. #4758 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Ai idee daca a aparut editia GOTY?
    Nu.

  19. #4759 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by JamiroQuai View Post
    Ce sa aleg dintre Metro 2033 si DTR Retribution ? Stiu ca cei mai multi imi vor recomanda Metro, dar as vrea si niste detalii despre DTR.
    Iti recomand Metro . DTR l-am imprumutat de la un amic si dupa ce l-am terminat n-am mai vrut sa-l mai joc vreodata ... este pur si simplu un joc mediocru ( in opinia mea) .

  20. #4760 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by JamiroQuai View Post
    Ce sa aleg dintre Metro 2033 si DTR Retribution ? Stiu ca cei mai multi imi vor recomanda Metro, dar as vrea si niste detalii despre DTR.
    Hmmm,sunt doua jocuri total diferite.Alege Metro 2033, e mai 'original', destul de lung pentru un FPS, povestea e bunicica iar atmosfera e excelenta.DTR are o variatie mai buna a nivelurilor si e ceva mai fun(dar nu pentru mult timp) si dupa cateva ore ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts