Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 492 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast
Results 2,741 to 2,760 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2741 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    eu sincer as merge pe prima varianta. 120GB sunt arhisuficienti, ai 2 jocuri grozave, infamous cu un personaj foarte bun si o actiune reusita, uncharted 2, jocul anului trecut, super single, unul din cele mai bune moduri multiplayer. De restul banilor pe care i-ai fi dat sa completezi pana la pretul variantei de 250 GB poti sa cumperi god of war 3 sau nfs shift, dupa preferinte.
    Bafta
    Si eu as alege la fel.

  2. #2742 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by John1992 View Post
    Sony PlayStation PS3 Slim 120GB Infamous + Uncharted II -1.249 lei sau


    Sony PlayStation PS3 Slim 250GB + God of War III - 1.309 le isau


    Sony PlayStation PS3 Slim 250GB + Need For Speed Shift- 1.309 lei



    Precizez ca mai am si un Xbox360 iar ps3-ul in cumpar doar pentru exclusivitati si pentru online

    Ce imi recomandati?

    Multumesc anticipat!
    Prima, mai ales ca te intereseaza jocurile exclusive. Ai 2 jocuri excelente, iar cu diferenta de pret poti cumpara Uncharted 1, asa vei intelege mai bine povestea celui de-al doilea joc (legatura nu este insa foarte mare). 120Gb ar trebui sa fie de ajuns cam pentru oricine, mai ales ca nu vei juca 30 de jocuri in acelasi timp.

  3. #2743 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Si eu tot pe prima as merge, Uncharted 2 si Infamous sunt doua jocuri excelente, nici God of War 3 nu e mai slab, dar totusi, sunt 2 jocuri vs unul. 120 de gb eu zic ca iti vor fi arhisuficienti, eu am 40 si nu am probleme cu spatiul aproape niciodata. Mai mereu am cate 10 GB liberi.

  4. #2744 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Si eu tot pe prima as merge, Uncharted 2 si Infamous sunt doua jocuri excelente, nici God of War 3 nu e mai slab, dar totusi, sunt 2 jocuri vs unul. 120 de gb eu zic ca iti vor fi arhisuficienti, eu am 40 si nu am probleme cu spatiul aproape niciodata. Mai mereu am cate 10 GB liberi.
    cum reusesti ? eu tot sterg la jocuri ca sa am altele instalate . si uneori cand am chef sa ma joc AC 1 de ex observ ca nu e instalat pe hard si nu mai am loc sau mi lene sa il instalez . si acuma tot mai multe jocuri de pe Ps store iau , asa ca mie sincer nu imi ajunge . poate 120 ar fi suficient . si nu uita ca in curand o sa se lanseze GT 5 asa ca fa un pic de spatiu pe hard ca aia 10 GB o sa se umple dintr-o lovitura

  5. #2745 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Am si eu jocuri de pe PSN. Eu de obicei cand ma joc, ma joc doar un singur joc deodata. Il instalez, il termin, il sterg si in raft. Daca are multi si imi place atunci il tin instalat.

  6. #2746 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Dead Space sau Dead Rising ?

  7. #2747 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Ambele
    Dead Space mai intai fiindca e mai scurtut( si il gasesc mult mai interesant), iar apoi Dead Rising ^^

  8. #2748 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Inclin spre Dead Space.

  9. #2749 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Depinde, ce gen iti place, daca iti plac jocurile mai alerte, nu lua Dead Space, eu de un an ma tot chinui sa ma mobilizez sa il joc si fac un capitol si ma plictisesc.

  10. #2750 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Dead Space sau Dead Rising ?

    Red DEAD REDEMPTION

  11. #2751 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Depinde, ce gen iti place, daca iti plac jocurile mai alerte, nu lua Dead Space, eu de un an ma tot chinui sa ma mobilizez sa il joc si fac un capitol si ma plictisesc.
    Daca tu nu poti sa-l joci, asta nu inseamna ca altcineva nu poate.

  12. #2752 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Ambele
    Dead Space mai intai fiindca e mai scurtut( si il gasesc mult mai interesant), iar apoi Dead Rising ^^
    Cumpar doar unul din doua si vreau ceva fun, nu conteaza daca e scurt/ lung.

    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Red DEAD REDEMPTION
    L-am terminat.

  13. #2753 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Cumpar doar unul din doua si vreau ceva fun, nu conteaza daca e scurt/ lung.
    Pai sa vedem, Dead Space este foarte fun ( depinde cum vezi '' fun-ul '', eu il gasesc mereu in jocurile survivor horror ) mai ales daca il joci seara cu niste casti la maxim, poveste incitanta si putine clisee pe alocuri. Upgrades and sh*t, weps, zero gravity, etc.
    Iar Dead Rising este tot un survival cu mii de zombilei unde ai un intreg mall de colindat si de folosi toate instrumentele drept arma ( de la sticle cu suc pana la masini de tuns iarba ). Dar de multe ori revine repetitiv.

    ( Daca vrei sfaturi despre Dead Rising, ask Ronan, eu l-am jucat vreo 14 ore si m-am lasat )

  14. #2754 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Daca tu nu poti sa-l joci, asta nu inseamna ca altcineva nu poate.
    Am precizat condiitile in care e posibil sa nu ii placa, nu am zis: mie nu imi place, nu il cumpara

  15. #2755 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Thanks pt. raspunsuri, mi-am luat demo-urile... sa vedem care imi place mai mult pentru ca amandoua au nota peste 85 pe metacritic

  16. #2756 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Dragon Ball Z : Burst Limit sau Raging Blast?

  17. #2757 SP
    Junior Member John1992's Avatar
    Dragon Ball Z : Burst Limit mie mi a placut!

  18. #2758 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by John1992 View Post
    Dragon Ball Z : Burst Limit mie mi a placut!
    Alte pareri?

    a

  19. #2759 SP
    Junior Member catallyn's Avatar
    eu spun raging blast ... am jucat demo-ul de pe psn si m-a impresionat

  20. #2760 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Daca as fi in locul tau, as merge pe Burst Limit ( desi e al naibii de scurt si are putine personaje ), deoarece Raging Blast... e varza. Asta am dedus din demo. Incearca-l si-ai sa-mi dai dreptate. La Burst Limit gasesti demo pe Psn Japan, si iti spun eu ca e mult peste Raging Blast. Daca poti avea rabdare, asteapta Raging Blast 2 si vezi pe YT daca s-au remediat problemele din primul.

    Catallyn, nu stiu cu ce te-a impresionat pe tine demo-ul la Raging Blast . Inafara de grafica, totul ( sau aproape totul ) e intre prost fi foarte prost. Joaca niste demo-uri la cateva jocuri cu adevarat bune, apoi incearca iarasi Raging Blast si zi-mi daca te mai impresioneaza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 492 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts