Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 149 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 2977

Thread: Battlefield: Bad Company 2

  1. #361 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Ce clasa jucati si de ce?

  2. #362 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Engineer - Mai tot timpul deoarece are RPG, Repair Tool si arma cu High FireRate.

    Medic - Cand sunt intr un squad de 4 si nu este nici unul din noi medic (pt a da revive/heal). Sau, pe prima portiune de harta, cand sunt Defender, joc mereu cu medicul pt a proteja Alpha (stau ascuns in padure).

    Assault - Joc foarte rar. Mi se pare ca nu e foarte diferit fata de engineer (desi este), si prefer sa am RPG decat Ammo Resuply

    Recon - Foooarte rar. Imi place sa ma fac Recon si sa iau un kit de Assault/Medic de pe jos, si sa joc stealth .

  3. #363 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Eu joc cu Medic de aseara fiindca e, din punctul meu de vedere, cea mai buna clasa... Arma buna... Heal... si daca ii pun si pistol dinala ce marcheaza vehicule e si mai bine

  4. #364 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    mad rush fckin assault FTW!

  5. #365 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Recon Camping FTW!!!

  6. #366 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Rasko... 360 sau PS3?

  7. #367 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    i need a "MEEDIIIIIC!!!" sper ca in final build sa am arme mai misto decat prima ca e cam HUGE pe ecran lol. mortala animatia de revive

  8. #368 SP
    Member maweryck's Avatar
    Recon - Potzi apara f bine plus ca ajutzi si echipa daca marchezi (selectezi ) inamicii . Tancurile sau alte blindate ? nimic mai simplu C4 al the way . Am facut si 650 de puncte la un singur tanc ...2 C4 pe el ....astepti sa se mai si stranga lumea langa el ....BOOOMMMM!!!!!!!
    Inginer - SCAR -L arma ok , te scoate din rahat plus ca am repair tool si rpg + tracer , iar nici o problema cu blindatele .
    Assault- arma buna (xm8 ) damage destul de mare si precizie buna daca stii sa o folosesti + ammo resupply .Dar nu stiu cum se intampla sa ma trezesc mereu pe langa un blindat inamic si sa fiu assault .. ma oftic de mor ca nu sunt recon ....
    Medic - N-am jucat niciodata medic prin nici un joc . Acum la MAG e prima data cand joc medic . Poate ca o sa joc si in BC2 desi nu sunt mare fan al machine gun-ului .

  9. #369 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Oho cat entuziasm pentru libelule, 2kills/hit=

  10. #370 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #371 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Vi se pare mai bun ca MW2 ? ( multiplayer-ul )
    Ce avantaje are MW2 fata de asta si ce avantaje are asta fata de MW2 ? ( multiplayer )

  12. #372 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    E o diferenta de la cer la pamant intre cele doua
    + in BC2 sunt si vehicule
    + In MW2 avem killstreakuri
    + In Bc2 avem harti imense...

  13. #373 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    nu credeam ca am sa fiu capabil vreodata sa ma indragostesc de un beta

  14. #374 SP
    Member ramusg's Avatar
    Eu nu prea ma omor dupa genul asta de shoter.Ma mai gandesc daca il iau, nu mi-a placut harta asta, prea mult "alb", f prost aleasa pt demo, sistemul de ochire al armelor e cam slabut si mai sunt si altele, nu e extraordinar pt mine dar nici slab, il "simt" ca pe un joc reusit si atat.Va vad f entuziasmati si nu prea pricep de ce deci clar nu e genul meu de shoter. Have fun si la cat mai multe tancuri duse la fier vechi.

  15. #375 SP
    Member Dante's Avatar
    am bagat si eu demo azi, s-au schimbat multe in bine fata de beta. head shot de la distanta enorma , cand pui tinta mult deaspupra capului si vezi ca ii pica in cap sub efectul gravitatiei...... e priceless

  16. #376 SP
    Senior Member tray's Avatar
    haha, jocul are un manual online ,care poti sa il accesezi doar daca ai achievementurile de veteran la mw2 ,sau la battlefield clasic
    http://www.ultimateprestige.com/

  17. #377 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Vi se pare mai bun ca MW2 ? ( multiplayer-ul )
    Ce avantaje are MW2 fata de asta si ce avantaje are asta fata de MW2 ? ( multiplayer )
    + mult mai tactic, te incurajeaza sa joci in echipa si sa nu faci pe rambo kill-streak addict
    + fizica
    + feeling-ul armelor (mult mai bun ca in MW2)
    + isi merita numele: chiar ai senzatia ca esti pe un BATTLEFIELD
    + sunet
    + grafica
    + vehicular combat, huge maps, destructible environment, very destructible
    + funny comments cand sunt kill-uri de aproape (chiar e "up close and personal"), funny mission announcements
    - ... i'll have to get back to you on that. pana acum e doar un demo. unul foarte bun.

    edit: ce e asa fascinant la destructible environment: camperi intr-o cladire asezati la turete sau cu sniper rifle in mana? no problem, te sui intr-un tanc si darami cladirea lol

  18. #378 SP
    Member Asghaar's Avatar
    ..sau te ajuta un prieten assault cu ammo si pui C4 pe toti peretii (mi-a iesit aseara)/a fost priceless

  19. #379 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Enthroll - Ai uitat sa spui si de SP, unde spun eu ca are o poveste ceva mai interesanta/funny , acceptabila, decat in MW2...

    GOLD!, it's GOLD i tell you !!!!!!!!!

  20. #380 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Battlefield: Bad Company 2 trophy list. - PS3 Trophies Forum


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 149 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts