Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 186 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2781 SP
    Banned Templier's Avatar
    asta da, daca il iei o sa ai niste luni bune de jucat pe MP

  2. #2782 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by abrakadaver07 View Post
    Ma refeream la grind si farm pentru gear, leveling, cautat de grupuri, instante, raiduri cu lock-uri saptamanale, mereu online, etc.
    Da ia-l .... te astept in clanul meu
    Hard To Be Creative [H2BC]

  3. #2783 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Cred ca il voi lua. Asteptati-va sa va stresez cu intrebari pe aici. O sa fie amuzanta trecerea de la ani de CS si WoW la un shooter/RPG pe consola. ^^

  4. #2784 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Aveti ideie cat timp mai avem deschis Iron Banner?
    Sa apuc sa mai cresc si eu rank-ul ...

  5. #2785 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Luni e ultima zi.

  6. #2786 SP
    Member popteodor's Avatar
    Mai exact pana marti la weekly reset ... care e la ora 12:00 parca.

  7. #2787 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://kotaku.com/leak-destinys-new-...sep-1709972043
    The next Destiny expansion is called The Taken King, according to marketing materials sent to Kotaku. It’ll be out on September 15 and will open up a new subclass for each of Destiny’s three classes, according to the leak.

    This evening, a tipster sent over a large marketing sheet for The Taken King, which we’ve been able to corroborate with other sources. The sheet—which lists The Taken King at $40—offers a handful of details surrounding Destiny’s next expansion pack. For example, it confirms the existence of a new subclass for each of the game’s three classes, along with a new elemental super ability: an electrical storm for Warlocks (arc); a gravity bow for Hunters (void); and a flaming hammer for Titans (solar). HardcoreDestiny players will notice that each of these abilities revolves around the element each respective class lacks today.

    In addition to the usual additions we’ve seen in both other Destiny expansions so far—new Strikes, new PvP maps, etc.—The Taken King will have a raid pitting players against Oryx, father of Crota, who is apparently looking for revenge (and leading a new army of baddies called the Taken).

  8. #2788 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    can`t wait for it

  9. #2789 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    40$ ) Sa il vezi pe tasu lu Crota. Eu o astept pe Māsa, la 100$ face de toate.

  10. #2790 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Presupun ca jocul merita putina ironie , insa , daca este sa fim constructivi in critici nu este greu sa observam ca jocul aduce din ce in ce mai multe inbunatatiri.
    Spre exemplu ultimul expansion ( HoW ) , personal nu i-am dat prea multa importanta, nici macar nu am intrat in joc primele 10 zile dar m-a surprins placut ca au pus mai mult accent pe partea de pvp pentru ca cei care sunt mai putin interesati de pve sa nu fie obligati sa joace PoE.

    40$ pentru urmatorul expansion , mult ? poate ca da, poate ca nu , depinde de fiecare. Daca este sa judecam dupa orele de gameplay eu zic ca o sa merite, pare a fi cel mai mare expansion de pana acum.

    Si House of Wolfes isi merita banii chiar daca cei mai sceptici jucatori spuneau ca nu o sa il mai joace, nu aduce nimic nou, nu e raid , iese The Witcher etc , acei sceptici acum ii vad jucand destiny majoritatea timpului si nu alte jocuri. La fel se va intampla si cu The Taken King asa ca puneti banuti deoparte pana in septembrie

  11. #2791 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Singurul lucru care nu-mi place la HoW este ca la PoE si Osiris nu baga aleator 3 jucatori ca la strike, ci te pune in situatia in care trebuie sa cauti tu alti 2 colegi. Aici vad o pierdere de timp sa stai sa cauti colegi de joaca. Oricum, daca vroiam sa fac fireteam, faceam si intram cu cine vroiam ... dar asa poate am chef sa joc la 5 dimineata si nu am cu cine.

  12. #2792 SP
    Junior Member Cpt.vOdkA's Avatar
    Salut, cine are XOne si vrea sa faca Raiduri/strikeuri dar nu are cu cine, add Cpt vOdkA7.Mentionez ca nu am microfon. Bafta!

  13. #2793 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by costy29lan View Post
    Singurul lucru care nu-mi place la HoW este ca la PoE si Osiris nu baga aleator 3 jucatori ca la strike, ci te pune in situatia in care trebuie sa cauti tu alti 2 colegi. Aici vad o pierdere de timp sa stai sa cauti colegi de joaca. Oricum, daca vroiam sa fac fireteam, faceam si intram cu cine vroiam ... dar asa poate am chef sa joc la 5 dimineata si nu am cu cine.
    Majoritatea jucatorilor veterani Destiny sunt deja bagati prin vreun clan, sau au adunat un cerc de prieteni pt a juca Destiny. Seara cand ma conectez am minim 30 de persoane conectate in Destiny, am de unde alege, insa nu asta e problema. Un Strike il poti termina usor si fara comunicare, insa la Osiris daca nu ai o echipa foarte bine coordinata, cunoscandu-va bine intre voi, nu aveti nici o sansa sa castigati ceva. PoE la fel. Au pus matchmaking la cel de 28, care e destul de usor, dar la 34 si Skolas, trebuie neaparat comunicare.

  14. #2794 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    si eu sunt de acord cu ce a zis seikq

  15. #2795 SP
    Senior Member Minimize's Avatar

  16. #2796 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, pai cum se plange lumea, cum astia in loc sa faca jocul mai greu, il fac mai usor.

  17. #2797 SP
    Member b615dub's Avatar
    Hm imi pare cunoscuta situatia ... exact asta s-a intamplat si in Diablo 3. S-au plans ca e prea grea nu stiu ce dificultate si hopa un downgrade.

    Dar vad ca nu se plange nimeni ca trebuie sa platesti nu stiu cate DLC-uri ca sa ai o poveste completa.

  18. #2798 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Poveste completa? Pff, ce poveste, eu mi-am luat gandul de mult de la o poveste completa. Imi doresc asa mult sa aflu mai mult lore, cine e the Traveler asta mai exact si multe alte chestii... dar ei bata apa-n piua cu sub-sub-subplot-uri.

  19. #2799 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Vreo veste de la Bungie, au anunțat când iese jocul din stadiul beta?

  20. #2800 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Anul viitor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 186 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts