Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 186 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1481 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK.
    In privinta materialelor pentru upgradeul armurilor legendare si exotice, se respawneaza ca sa zic asa? De exemplu daca culeg relic iron dintr-o zona de pe Marte, ies in orbita si ma intorc, materialele vor fi din nou in aceleasi locuri?

  2. #1482 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post

    Hahaha , Slackers !

    Good job guys !

  3. #1483 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    OK.
    In privinta materialelor pentru upgradeul armurilor legendare si exotice, se respawneaza ca sa zic asa? De exemplu daca culeg relic iron dintr-o zona de pe Marte, ies in orbita si ma intorc, materialele vor fi din nou in aceleasi locuri?
    Nici macar nu e nevoie sa iesi in orbita... de obicei se respawneaza in 10-20 de minute... Nu toate se respawneaza fix in acelasi loc (am impresia ca unele pozitii sunt fixe, altele cu un factor de random). Relic iron il urasc pentru ca are "glow" ca si celelalte...

    Apropos, recomand patrol pt. momentele in care vreti sa faceti "gathering" de resurse pt. upgrade-uri... De obicei locurile de respawn sunt cam prin aceleasi zone de unde va luati si misiunile de patrol... Daca va inarmati si cu niste bounty-uri de patrol, cateodata e chiar fun, mai ales ca sunt cu nivel mult sub voi mobii, si-i omorati in toate modurile posibile si imposibile.

  4. #1484 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ce de a bagat Sebi in spital !

  5. #1485 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Ce de a bagat Sebi in spital !
    Ti-e dor de mine, recunoaste

  6. #1486 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Ce de a bagat Sebi in spital !
    Killurile alea nu reprezinta exact contributia fiecaruia la misiune, Renegade si cu Snowman au mai putine killuri fiindca ei au fost cei care omorau "Oracole" in mare parte si restul din echipa se ocupau de mobii normali. Fiecare au rolul lor acolo, gg guys G fracking G!

  7. #1487 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Cu shaderul ce anume faci?
    Shader Previewer | Destiny Database

    Poti vedea toate shader-ele (aproape toate) pe caracterul tau cu gear-ul actual.

  8. #1488 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Cica au scos un patch:
    Bungie : News
    Nu pare sa faca cine stie ce, mici modificari de dificultate si niste bug fixing pt raid

  9. #1489 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Cica au scos un patch:
    Bungie : News
    Nu pare sa faca cine stie ce, mici modificari de dificultate si niste bug fixing pt raid
    a.k.a. nu mai poti farma glimmer in Shrine of Oryx si nici collectables pentru bounty-uri (cand aveai de strans 200 materiale pe o anumita planeta).

  10. #1490 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    a.k.a. nu mai poti farma glimmer in Shrine of Oryx si nici collectables pentru bounty-uri (cand aveai de strans 200 materiale pe o anumita planeta).
    Adica au scos bounty alea de 200 de kill pe planeta x ? wtf erau chiar ok

  11. #1491 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu le-au scos, doar ca in misiunile alea era usor sa le faci pentru ca erau multi Majors/Ultras. Iar aia iti dadeau cate 20 de materiale. Dintr-o misiune faceai bounty-ul. Acum te forteaza sa pierzi vremea prin Patrol.

  12. #1492 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Adica au scos bounty alea de 200 de kill pe planeta x ? wtf erau chiar ok
    Nu, au scos inamicii majors" din cadrul misiunilor ca sa le faca mai usoare cica, iar noi ne foloseam de ele pt a face bounty-urile alea la care trebuia sa colectezi 200 de caps sau mai stiu eu ce de pe o anumita planeta fiindca inamicii majors dadeau cate 20-25/kill, naspa ca i-au scos
    Edit: beaten like a dog by Renegade
    Edit 2: vedeti ca a aparut o noua factiune in Tower cu alte bounty's si iteme de vanzare http://www.bungie.net/7_Destiny-Even...News?aid=12153

  13. #1493 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Niste videouri din ultimele zile:

    Ultimul boss fight din Raid.



    O locatie "secreta" in zona de Raid. Din pacate, nu am reusit sa urc mai sus. Dar nu parea sa fie ceva ascuns pe acolo oricum.



    Si prima mea medalie Mark of the Unbroken (mai mult de 15 killuri intr-un meci fara sa mori) din Crucible.


  14. #1494 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Salutare! Imi puteti spune dacă Queen favor se duce si la facțiune atunci cand ai class item echipat?

  15. #1495 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Bestie!

  16. #1496 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by ionmarius16 View Post
    Salutare! Imi puteti spune dacă Queen favor se duce si la facțiune atunci cand ai class item echipat?
    Am incercat eu acum sa predau un bounty pentru Queen favor cu class item de la Dead Orbit si a dat reputatie doar pentru Queen.

  17. #1497 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu pare asa complicata ultima parte. Cred ca cea de dinaintea asteia e mai tricky.

  18. #1498 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Ti-e dor de mine, recunoaste
    ce-ai mah, te-ai "ștrumfit" ?!

    ma miram si eu ca le-ai dat de i-ai julit..bine , asa e cand te dai cu warlocku'

    adica nea Snow si Renegade se vede ca se dau cu Titanu saracu'..Snow

  19. #1499 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu le-au scos, doar ca in misiunile alea era usor sa le faci pentru ca erau multi Majors/Ultras. Iar aia iti dadeau cate 20 de materiale. Dintr-o misiune faceai bounty-ul. Acum te forteaza sa pierzi vremea prin Patrol.
    nu-i adevarat daca vrei sa faci bountyurile alea alegi un strike de lvl mai mare si le faci foarte repede

  20. #1500 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    adica nea Snow si Renegade se vede ca se dau cu Titanu saracu'..Snow
    Snow e suparat ca arma lui exotica a ajuns din greseala la Renegade apoi a fost dismantled .
    Lasa ca il mai terminam odata azi si o sa presimt ca il asteapta ceva frumos , momentan e suparat pe joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 186 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts