Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 13 of 77 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #241 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu prea cred ca functioneaza acel thread, am dat eu scroll repede fara sa citesc data trecuta cand am intrat si nimeni nu foloseste spoiler tags. Deci atentie mare, altfel e probabil sa luati un 2in1.

  2. #242 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai e thread pt spoilere, nu cred ca are rost sa puna cineva spoiler tags. Daca ai intrat in el vazand titlul iti asumi riscul.
    Dar mi se pare aiurea sa fie amestecate jocurile in acelasi thread. Poate cineva vrea sa vb de spoilere la un anumit joc, dar la altul nu.

  3. #243 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ^Exact la asta ma gandeam si eu. Poate ar fi mai bine sa avem doua thread-uri, cel putin pentru jocurile mai importante: unul spoiler free si unul unde sa se poata discuta liber despre story sau leaks.

  4. #244 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se va pastra acelasi thread pentru discutii despre spoilere in jocuri, asa cum spune si numele threadului. Va puteti organiza foarte simplu, postand numele jocului si dupa aia discutia cu spoiler tag. Daca nu vreti spoilere, nu discutati despre spoilere si nu intrati acolo. That simple.
    O alta optiune ar fi sa se stearga si thread-u ala si sa nu mai fie voie sa se discute despre spoilere deloc.

    Referitor la Cyberpunk 2077, se pare ca ce era catalogat ca Leaked gameplay in italiana, era de fapt doar acelasi video care a fost prezentat la Gamescon 2019.

    Si inca o chestie care a fost "leaked" este rating-ul de la ESRB care s-a facut public

    Ok, zice acolo ce tipuri de violenta sau alte vicii exista in joc (whole package, ca-n GTA spre ex), dar atat.
    Ei practic pe 9 Aprilie au prezentat jocul final pt review la rating boards ESRB, PEGI si care mai sunt si din punctu ala, ei nu mai pot face modificari decat chestii gen engine, anumite ajustari de numere si chestii de genu...bugfixing, dar povestea, gameplay, actions, samd, raman alea de atunci.

  5. #245 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Scuza-ma, dar nu vad logica. Nu poti sa faci un thread unde sa se discute, la gramada, despre spoilere, ca si cum ar fi o mecanica de joc, comuna mai multor titluri.

    Eu poate vreau sa discut despre ceva ce m-a dat pe spate in FFVII si, in timp ce dau scroll, imi iau spoilere din alte trei jocuri. Ma rog, eu unul o sa stau departe de acel thread.

    On: Suna bine ceea ce zici despre Cyberpunk. Inseamna ca pana in septembrie se vor ocupa doar de optimizare si buguri, prin urmare ar trebui sa fie aproape perfect in ziua lansarii.

  6. #246 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    raduadelin daca vrei sa discuti despre spoilere punctual, pe un joc deja lansat si terminat, eu spun ca poti discuta pe thread, ca si pana acum, cu spoiler tag.

    Referitor la Cyberpunk, da, asa ar trebui si daca e asa, as zice ca 5 luni sunt suficiente pentru bug fixes si optimizari, ba chiar vor avea timp sa se apuce si de DLC-uri

  7. #247 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu e ok nici pe thread cu spoiler tag. Pe Tapatalk nu funcționează tag-ul, se vede ce scrie.

  8. #248 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Atunci exista 2 posibilitati.
    • Se continua ca pana acum si nu se intra pe thread daca nu vreti spoilere.
    • Se sterge threadul si nu se mai posteaza nicaieri spoilere de genu.

    Referitor la tapatalk stiu, asta am zis si eu cand voiau sa discute pe thread cu spoiler tag.

  9. #249 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Se va pastra acelasi thread pentru discutii despre spoilere in jocuri, asa cum spune si numele threadului. Va puteti organiza foarte simplu, postand numele jocului si dupa aia discutia cu spoiler tag.
    Asta mi se pare cel mai sensat, insa nimeni din thread-ul ala nu foloseste spoiler tags. Sunt unii care vor sa intre sa discute despre un joc fara sa ia spoiler la alte 5. Cel mai ok ar fi ca lumea sa intre de pe browser pe acel thread, nu de pe tapatalk.

  10. #250 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Probabil ceva gameplay nou pe 11 Iunie (pentru cine nu vede tweet-u am atasat si poza) sau vor incepe sa vorbeasca putin despre poveste, oras, factions, samd.
    https://twitter.com/CyberpunkGame/st...830086656?s=20
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2020-05-05-22.23.01-1-.jpeg

  11. #251 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    GotY 2020
    https://www.esrb.org/ratings/36949/Cyberpunk+2077/
    The game contains nudity and sexual material: Players can select a gender and customize their character; customization can include depictions of breasts, buttocks, and genitalia, as well as various sizes and combinations of genitals. Players can encounter events where they have the option to engage in sexual activities with other main characters or prostitutes—these brief sex scenes (from a first-person perspective) depict partially nude characters moaning suggestively while moving through various positions. Some scenes contain brief depictions of thrusting motions; other scenes depict a character's head moving towards a partner's crotch.

  12. #252 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Motivul pentru care este first person

  13. #253 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Big PP si Nicki Minaj confirmed

  14. #254 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe aceeasi tema (and some more): Cyberpunk 2077 Will Let You Customise Your Genitals.
    Love this game. Sper sa nu inceapa sa cenzureze, doar pentru rating...

  15. #255 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Have no fear

    CD Projekt RED have made it abundantly clear that they’re not going to pull any punches with the maturity of their content with the upcoming Cyberpunk 2077, and sure enough, the game’s age ratings from certification boards seem to be falling in line with that. To no one surprises, it was handed an 18+ rating in Australia as well, but surprisingly enough, the open world RPG won’t be censored in the country, which is notorious for its strict age ratings for games that often even see products getting banned.

  16. #256 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e un lucru foarte bun, daca vor "realism", desi sper sa fie si altceva de joc, inafara de publicitatea asta pentru genitals.
    Sper ca jocul sa impresioneze prin poveste, gameplay, interactiune, AI, sistemul de hacking, shooting, combat, grafic, control, optimizare...

  17. #257 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu mi-as tine rasuflarea foarte mult pentru combat, jocurile lor nu sunt indragite pentru asta. In schimb restul...

  18. #258 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca depinde de gusturi. Mie mi-a placut (heck, inca-l joc deci inca-mi place) combatul de la Witcher 3.

  19. #259 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Intr-adevar depinde de gusturi, dar combatul, obiectiv vorbind, nu are deloc depth. Button mashing sa ataci + dodge cu iframes ridicole. Spam la scut ca sa nu mai mori si cam atat. Unora le place un gameplay mai simplu si usor de prins ceea ce e perfect okay, dar asta nu schimba cu nimic faptul ca probabil orice developer ar putea face sistemul lor de combat intr-o luna de unul singur, in timp ce la Sekiro de exemplu si-ar prinde rau urechile.

  20. #260 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, dar vorbim de jocuri si stiluri complet diferite.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 77 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts